362 Shares 6561 views

10 z najbardziej utalentowanych fotografów ulicy

Bold w jego prawdomówność i zawsze szczera praca fotografów ulicznych odzwierciedlać jak lustro, realiów społecznych. Chodzenie na ulicach z aparatem w ręku, mistrz swego rzemiosła i nieustające zaangażowanie w stworzenie „kapsułę czasu” w obrazie wynikowym przechwytywanie małych i dużych wydarzeń w życiu obywateli. Wiele lat później, nasi potomkowie włączy do swojego miejskiego krajobrazu, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę było XXI wieku. Mamy zapoznania się z najbardziej utalentowanych fotografów ulicznych, którzy uważnie zachowania dla nich naszą historię.


Eric Kim

W świecie ulica Fotograf Eric Kim – jednego z najbardziej cenionych mistrzów. Uniwersalny akceptacja to ze względu na oszałamiające spontanicznych ujęć i chęć do komunikowania się z fanami. W swoim osobistym blogu fotografa łatwo dzieli przydatnych informacji zawodowej i pomysły na znalezienie osobiste znaczenie w pracy i tworzyć własne dzieło istotne i popularne. Eric Kim prowadzi i kanał na YouTube, gdzie nie tylko daje cenne porady na temat fotografii, ale również prowadzi kursy mistrzowskie.

Lee Jeffries

W ramach swojego projektu „Lost Angels” brytyjski mistrz Lee Jeffries wprowadził zaskakująco głębokie portrety bezdomnych. Praca nad nimi, nie wystarczy umieścić w ramy chwile życia, jak również rozliczenia szczere relacje z jego modeli. Dlatego praca Jeffreysa mają duszę ".

boogie

Ulica fotograf z serbskie korzenie Vladimir Milivojevic, lepiej znany jako Boogie, stał się sławny dzięki zdjęć zrobionych na ulicach Nowego Jorku. Jego prace, wykonane w klasycznej czerni i bieli – jest szczery spojrzenie z boku cień życia, które są dobrze karmione obywatel woli zapomnieć. Bohaterowie zdjęć Boogie często stają się dilerzy i dzieci ulicy. Przygnębiające, a czasem strasznych ujęć Vladimirom Milivoevichem, służyć jako przypomnienie, że nie możemy udawać, że te zjawiska w życiu po prostu nie istnieje.

Rui Palha

mistrz Pictures Lizbona Rui Palhi wykonany w stylu klasycznym fotografii ulicznej. Przechwytywanie jakby ukradkiem fragmenty życia portugalskich ulicach, maluje portret stolicy. „Fotografia – to bardzo ważna część mojej przestrzeni życiowej – mówi Rui Palha. – To powinno być otwarte i komunikowania się, co czuje i widzi serce w pewnym momencie.”

Shinya Arimoto

Profesor Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Tokio Shinya Arimoto w swoim wolnym czasie fotografuje ekscentrycznych mieszkańców stolicy Japonii. Wędruje przez Tokio godzinami i próbować komunikować się jak najwięcej ludzi, aby naprawdę dobre zdjęcia. Uzyskane w wyniku tych „polowania” strzałów może zniszczyć wszystkie istniejące wciąż stereotypy o Japonii.

Donato Di Camillo

Donato Di Camillo przyszedł do sztuki fotografii w nietypowy sposób – odbywa karę pozbawienia wolności. Został wydany w 2012 roku i od tego czasu już zapoznał się z dziełami współczesnych mistrzów fotografii ulicznej – William Klein i Bruce Gilden. Modele Donato Di Camillo, stają się ludzie z marginalizowanych grup społecznych, bo uważa się w pewnym sensie outsiderem. Fotograf nie znudzi podziwiać człowieka. „Każdy jest inny, a ja lubię to tak, o ile jesteśmy doskonali w swojej wyjątkowości, złe, dobre, obojętny, nigdy nie przestaje mnie zadziwiać, ludzie dają odpowiedzi na wszystkie moje pytania – .. rozpoznanego fotografa. – w najdrobniejszych szczegółach – widok lub niezwykły chód – są w stanie mnie podnieść aparat i zrób zdjęcie ".

Konstantin Mashinskii

Rosyjski fotograf Konstantin Mashinskii pracował przez rok na jego projekt „Z65 Paryżanie”, studiując oblicze mieszkańców stolicy Francji. Jednak, gdy już było po wszystkim, jego zainteresowanie nie zanikła. Konstantin Mashinskii kontynuował pracę i zebrał imponującą archiwum, które można powiedzieć wiele niesamowitych opowieści. Na jego zdjęcie różni ludzie – od elegancko ubranych kobiet przepracowany kucharzy liniowych. Wszyscy są gotowi zakwestionować nasze wyobrażenia o kosmopolitycznej Paryżu.

Phil Penmana

Na oryginalnych czarno-białe fotografie Phil Penmana przechwytuje intrygującą i wieloaspektowy codziennego życia w Nowym Jorku. Pochodzących z Wielkiej Brytanii, to jednak wymaga to rodzinne miasto. Kiedy Phil Penmana nie fotografować gwiazdy dla USA Today i ludzi, jest on uzbrojony w aparat i rowerem, wychodzi na ulice Nowego Jorku. „Kiedy wychodzę rano z domu, mam tylko jedną nadzieję – wrócić z obrazem, którego jestem naprawdę dumny – mówi Penmana -.. Jestem przyciągane do ludzi, którzy starają się być cool, ale jednocześnie mają swój własny, unikalny styl”

Zack Arias

Atlanta fotograf Zak Arias znany ze współpracy z gwiazdami muzyki i takich gigantów handlowych, takich jak Fujifilm i Coca-Cola. Odważne dynamiczne rozwiązania zgromadzone w twórczej współpracy z nimi, kreator wykorzystuje pozostawiając kamerę na ulice, iw rezultacie tworzy prawdziwe arcydzieła. Oryginalny Arias przedstawiony reputację jednego z najbardziej utalentowanych artystów i inspiruje więcej niż jednego fotografa, aby przenieść swoje kamery na ulicach miasta.

Angelo Ferillo

Po Angelo Ferrillo wybrał obraz Engineering, i od tego czasu z powrotem nigdy nie patrzeć wstecz. praca fotoreportera z powodzeniem łączy z pasją fotografii ulicznej. Czy Angelo Ferillo pracy na spontanicznych ujęć w jego rodzinnych Włoszech, czy w projekcie o Paris Bataklane po ataku terrorystycznego, zawsze pozostaje wykwalifikowana gawędziarz stanie „napisać” historie na temat filmu.