600 Shares 2029 views

Tatuaż z nazwiskami dzieci: dotykanie tradycja czy chwilowa moda?

Art bielizna malowanie teraz dostępny dla wszystkich chętnych. W każdym nowoczesnym miastem, znajduje się studio tatuażu, mistrz, który w rozsądnej cenie są skłonni do umieszczenia na skórze klienta dowolnego z jej pomysłów. Coraz bardziej popularne w ostatnich latach zyskuje sobie tatuaż z napisem. Wśród nich jest tatuaż z nazwiskami dzieci. Czy aby taki tatuaż? Omówimy „za” i „przeciw”.


Tatuaż z imieniem dziecka – dlaczego?

Dobrym tatuażysta prosi każdego klienta na inny szkic przedmiotem dyskusji, dlaczego wybrał tę postać i co chce tatuaż. Najczęściej traktowane jako tatuaże ciała dekoracji lub opiekuna. W pierwszym przypadku, wzór nie zawsze mają sens i wyjaśnienia. Ale ideologiczne tatuaże są nieco bardziej skomplikowane.

Co motywuje rodziców zrobić sobie tatuaż z nazwiskami dzieci? Najczęściej jest to miłość do swoich dzieci, z nich dumny, chęć podkreślenia osobistej relacji z potomstwa. Wszystkie te pozytywne impulsy i emocje, ale przed podpisaniem się na sesji w salonie tatuażu, zastanów się, czy naprawdę chcesz to tatuaż? Istnieją również bardziej tradycyjne metody podkreślają wartości rodzinne – zdjęcia dziecka nosić w portfelu, zainstaluj je namalowany obraz na pulpicie lub wygaszacz ekranu telefonu. Pomyśl o tym, jak chcesz wyrazić miłość do swojego dziecka, i wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla Ciebie osobiście, bez względu na tryb i prawdopodobnej reakcji publiczności.

Moda na tatuaż zarejestrowanego

Tatuaże z imionami dzieci, małżonków i przyjaciółmi są niezwykle popularne w dzisiejszym społeczeństwie. Często te obrazy wybiera do noszenia bardzo sławnych ludzi – gwiazdy show-biznesu i kina. Wśród nich – David Beckham, Anzhelina Dzholi, Christina Aguilera, Vera Breżniewa, Ksenia Borodina i wielu innych. Bardzo często, fani zrobić tatuaż „Like a star”, chcąc naśladować lub inspirowane przez przykład idola. Ponadto, jeden przyjaciel widzi inne nazwy tatuaż „Baby” w dłoni i zamienia pomysł uczynienia tego samego. Wszystko to jest ogólnie dobry pomysł, bo przyjaciele i gwiazdy można „nauczyć” się z nami i złe nawyki bardziej niż tatuażu. Ale jeśli chcesz umieścić na swojej skóry obrazu, który nie nudzić i zachwyci całe życie, tylko zrobić sobie tatuaż na własną rękę. Nie słuchaj negatywnych lub pozytywnych opinii od innych, zrobić jak chcesz.

Tatuaż z imieniem dziecka, a miniaturki zdjęcia

Opcja najprostszy tatuaże przypominają dzieci – nazwa etykiety. W tym przypadku, dla realizacji takiego tatuażu, można wybrać dowolną czcionkę i kolor. Pomyśl także o języku piśmie. Niektóre nazwy rosyjskie ośmieszyć w angielskiej transkrypcji, podczas gdy inni, wręcz przeciwnie, stają się bardziej tajemniczy i ciekawy. Jeśli dziecko jest na tyle stary, i wie, jak pisać, można zrobić sobie tatuaż w jego stylu pisma ręcznego. Tatuaż z nazwiskami dzieci są często uzupełniane przez datę urodzenia lub rysunków. Obrazy w tej kategorii są bardzo różne: od wiecznego symbol macierzyństwa i dzieciństwa do złożonych znaków i talizmanów.

Wybierając miejsce na tatuaż

Jeśli masz zamiar ozdobić swoje ciało dowolny tatuaż, należy rozważyć, czy chcesz być postrzegane wokół? W niektórych przypadkach jest to kwestia zasad. Na przykład, nawet nieszkodliwe tatuaż „Imię dla dziecka” na nadgarstku może uniemożliwić pracę w organizacjach samorządowych i firm handlowych, które przyjęły trudne ubioru. Najczęściej imiona dzieci umieszczone na ramieniu lub plecach. Jednak wszystko zależy od fantazji salonie tatuażu klienta. Nikt nie zabrania, aby umieścić te ważne napis na obszarze nóg lub talii. Czasami te tatuaże zrobić i na szyi lub klatki piersiowej.

Tatuaże dzieci – to nie tylko napis

Tatuaże dodatek z nazwiskami dzieci i oboje wyrażają bardziej interesujące na twojej miłości ciała dla innych? Oddzielny gatunek jest tatuaż portret. Aplikacji na skórę szkice ze zdjęć i rysunków. Należy jednak uważać, aby znaleźć dobry tatuażysta, który specjalizuje się w portretach, to nie jest tak łatwe, nawet w dużym mieście. Pamiętaj, aby spojrzeć na zdjęcia prawdziwej pracy artysty znajdując i dopiero wtedy rozliczyć do indywidualnego rozwoju portretu tatuażami. Prostsza, ale nie mniej interesująca opcja – wybrać dowolny znak, pokazując swoje dziecko. To może być cokolwiek: graficzne przedstawienie jego ulubionych zabawek, gwiazda znak lub coś innego, co może być związane z dzieckiem. Ten tatuaż jest atrakcyjna, ponieważ jego znaczenie sprawę nie każdy, ale właściciel nigdy nie zapomnę, po czym uczynił to. Jednak tatuaż „nazwiska dziecka” na rękę wyglądać zgrabna i elegancka, a zwykle lista (jeśli kilkoro dzieci). Czasami nie trzeba nawet zbyt skomplikowane czcionki i dodatkowych ozdób. A niektórzy ludzie wolą ograniczyć termin narodzin najbliższymi. Te tatuaże są również kilka „tajne” – tylko blisko do rodziny ludzi może zrozumieć ich znaczenie.