512 Shares 8069 views

Pielęgnacja skóry: Produkty, które mogą być wykorzystane, a te, które nie mogą

Znajdź produkty idealne dla Twojej skóry jest łatwe, jeśli wiesz, co należy użyć, i że – nie. Poznaj porady eksperta, który wyjaśnia, jak do czyszczenia i promienna skóra. Być może niektóre z pomysłów Cię zaskoczy. Wypróbuj go – i okaże się, że Twoja skóra jest naprawdę zaczyna wyglądać świeże i atrakcyjne.

Użyj tani żel do mycia

Okazuje się, że nie trzeba wydawać znaczne sumy na żel do mycia, oznacza to, można również zapisać. Oczywiście, nie oznacza to, że drogie żel do mycia nie działa. Tylko te składniki, które mają pozytywny wpływ na skórę i może być dość tanie. Dodatkowa cena żel wynika z wypłaty opakowania, marki i innych części zamiennych. Tak więc, jeśli chcesz oczyścić twarz, udać się do najbliższego sklepu i wybrać dowolny nośnik, który Ci odpowiada. Drogie, to nie powinno być!

Użyj ochrony przeciwsłonecznej z odpowiednimi składnikami aktywnymi

Krem do opalania – niezbędne narzędzie do ochrony skóry, ale nie nadaje się każdy. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na SPF filtra. Brak ochrony przeciwsłonecznej, które mogą dać stuprocentową ochronę przed słońcem. Filtr ten pokazuje, ile będzie zabezpieczony przed promieniami UVB, które powodują oparzenia. Pamiętaj, aby pamiętać, jeśli krem wodoodporny. Żadne fundusze być doskonale odporny, ale taki znak wskazuje, że efekt ochrona będzie przez jakiś czas, aby uczestniczyć, a po kąpieli lub nadmiernej potliwości. Jeśli chcesz, aby krem do zapobiegania i procesy starzenia się, znaleźć środki z Avobenzone, które absorbują promienie UVA. Przyspieszają starzenie się komórek. W każdym przypadku, należy kremu z cynku i dwutlenek tytanu. Te substancje chemiczne są zamknięte skórę przed promieniami UVA, nie pozwalając na ich wchłonąć. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają wrażliwą skórę chemikaliów takich jak Avobenzone.

Używać produktów z retinolem do walki z trądzikiem

Retinol – wszechstronny produkt, który pozwala walczyć zarówno trądzik i procesy starzenia. Retinol przyspiesza odnowę komórkową, usuwa martwe komórki i utrzymuje pory otwarte, co zapobiega powstawaniu trądziku. Retinol może być używany, aby rozjaśnić ciemne plamy po trądziku, a także zmarszczki.

Użyj wielofunkcyjne narzędzia do ciała

Zawsze dobry pomysł, aby korzystać z narzędzi wielofunkcyjnych dla organizmu. Ważne jest, aby nie ignorować żadnej części ciała, w tym takich dziedzinach jak pachy. Użyj nawilżający antyperspirantu. W lecie będzie chciał pokazać skórę w okolicy i chętnie Ci zwrócić uwagę na nią. Ponadto należy stosować balsam po opalaniu. Pozwoli to na bardziej odporne tan i przywrócić skórze.

Używać kojące surowicy

Serum – jest istotnym elementem pielęgnacji skóry. Może zawierać korzystne oleje, witaminy i inne składniki, które pozwalają poprawić swój wygląd. Wybierz pojazd bez środków konserwujących, takich jak parabeny i siarczany.

Używać szczotki do mycia silikonowy

Ta szczotka może zmienić swoje podejście do prania. szczotka elektroniczny z silikonowym dyszy pozwala bezbłędnie oczyścić skórę, istnieją opcje dla wszystkich rodzajów skóry i różnych trybach. Ponadto, proces ten jest po prostu bardzo ładne. Silikon szybko wysycha, nie rozmnażają zarazki i bakterie.

Użyj bazę dla makijażu

Jeśli chcesz, aby twój makijaż wyglądać bez zarzutu, należy zacząć od pielęgnacji skóry. Najlepszym sposobem, aby utrzymać makijaż na twarzy i pozostają świeże – korzystanie z bazy przed nałożeniem fundament. Profesjonalnych wizażystów zawsze używać bazy. Wygładza skórę i przygotowuje ją do kremu. Zastosuj bazę na powierzchni skóry tłuszczowych lub miejsc zapalenia.

Nie należy używać produktów dla różnych rodzajów skóry

Pamiętaj, że w sprawach pielęgnacji uniwersalne środki zaradcze nie może być. Często chcesz spróbować, co słyszeliście od znajomych lub Przeczytałem gdzieś, ale ważne jest, aby pamiętać, że to, co działa dobrze dla drugiej osoby, nie może przyjść. W rezultacie nie będzie takie samo jak to, czego oczekiwano. Zawsze staramy się wybrać środki, które są odpowiednie dla Twojego rodzaju skóry. Zazwyczaj odmianami takich jak normalne oleistej, suchej wrażliwej skóry i połączone. „s skóry produkty są przeznaczone do konkretnego rodzaju potrzeb, a jeśli używasz pojazdu do drugiej skórze może pojawić się wysypka lub podrażnienie. Poznaj swój typ skóry jest bardzo ważne, aby zrozumieć, co makijaż należy użyć. W takim przypadku będą minimalne prawdopodobieństwo wystąpienia problemów ze skórą.

Nie należy używać filtrów przeciwsłonecznych z perfumowany

Nie należy wybierać pierwszy dostępny produkt do ochrony skóry. Na przykład, jeśli jest zbyt perfumowane, podrażnienie mogą wystąpić na skórze. Nie należy używać dobrze i oznacza dla dzieci. Ponadto, nie należy przyjmować, a kremy z filtrem SPF ponad pięćdziesięciu. Ta nadpłata jest całkowicie bezużyteczne, ponieważ obrona będą bardziej wiarygodne. Wyższy poziom filtr – nie więcej niż chwytem marketingowym.

Nie stosować nadtlenek benzoilu i kwasu salicylowego w tym samym czasie

Może się wydawać, że wysypka – to jest najbardziej przykre rzeczy, które mogą zdarzyć się na Twojej twarzy. Tylko jedno miejsce może poważnie osłabić swoją pewność siebie. Jednocześnie, istnieje wiele środków na trądzik. Najczęściej – nadtlenek benzoilu lub kwas salicylowy. Staraj się nie używać ich w tym samym czasie. Jest to zbyt skuteczne materiały, tak, że podwójna dawka będzie prowadzić do łuszczenia i suchości.

Nie należy używać fałszywych produktów

Jeśli widzisz produkty sprzedawane nielegalnie lub fałszywe, nie ryzykować swoje zdrowie poprzez ich kupnem. Cena może wydawać się rozsądne, ale nie wiesz, gdzie nie było takie kosmetyki, warunki, w jakich zostało ono przechowywane i ile posiadane w magazynie.

Nie stosować szczotek nylonowych do prania

Wydaje się, że szczotki nylonowe sprzedawane są wszędzie, ale to nie znaczy, że są one bardzo dobre. włókna nylonowe są zbyt gruba, tak że można uszkodzić skórę. Ponadto, mogą one rozwijać się bakterie. Umyć, aby uniknąć trądziku, ale z prawdopodobieństwem ich wystąpienia szczotki rośnie tylko. Ponadto, te szczotki są zniszczalne, a ty ciągle trzeba kupić nowy. To nie jest zbyt łatwe życie.

Nie używaj produktów z parabenów

Staraj się unikać produktów, które zawierają parabenów. Parabeny – środek konserwujący zawarty w kosmetykach i produktach znajduje skórę, pasty do zębów, a nawet w żywności. Mają inną funkcję, ale mogą być szkodliwe. Skumulowany efekt parabeny ekspozycja może prowadzić do zaburzeń hormonalnych, w wyniku czego ilość estrogenu może zmieniać się, co prowadzi do raka sutka. Jak więc unikać produktów z parabenów? To będzie trudne, aby je wyeliminować całkowicie, jednak próbować czytać skład i wybrać alternatywę, jeśli to możliwe.

Wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, który Ci odpowiada

Tak więc, jakie produkty nie używałeś? Co teraz należy unikać? W każdym razie, ważne jest, aby pamiętać, że jest to konieczne w celu określenia wszystkich samodzielnie. Jeśli coś jest dla ciebie, użyj go. Tylko naprawdę dobrze znać swoją skórę i może zidentyfikować swoje potrzeby.