415 Shares 2650 views

Kod błędu 0x80070005 z (Windows 7). Jak naprawić?

Jak wiadomo, Automatyczne aktualizacje usług w systemach opartych na systemie Windows, począwszy od siódmej wersji, dość często jest niepewny. Wśród najczęstszych błędów może być wywołana przez pojawienie się 0x80070005 kodu (Windows 7). Jak naprawić tę sytuację i teraz zobaczyć. Natychmiast zauważyć, że ten problem nie jest wyłącznie do „Siedem”. Podobnie może być odczuwalne, aw ósmym, a wersja dziesiąty.


Błąd „Update» Windows 0x80070005. Windows 7: przyczyna awarii

Uważa się określić środki wyeliminowanie choroby, trzeba poznać przyczynę jego wygląd. Błąd „Update» Windows 0x80070005 (Windows 7 Biorąc za przykład, nie więcej) może nastąpić tylko wtedy, gdy system nie może uzyskać dostępu do niektórych plików i komponentów systemowych, lub użytkownik nie ma niezbędnych uprawnień.

Najczęstsze sytuacje, w których system generuje ostrzeżenie, że nie ma dostępu do danego obiektu mogą być następujące:

  • próbować pobrać i zainstalować aktualizacje;
  • awarie w aktywacji systemu Windows;
  • Przywracanie systemu.

Jak widać, głównym celem jest niemożność uzyskania dostępu do plików i komponenty systemu operacyjnego. jeden byłby łatwiejszy w użyciu konta administratora? Ale nie. Problemem jest to, pomimo pozornej prostoty, znacznie głębiej. I jeden z najbardziej frustrujących sytuacji jest właśnie taka, w której znajduje się błąd 0x80070005 (Windows 7). Jak naprawić ten błąd teraz i zobacz. Jednak w tym przypadku, standardowe techniki mogą nie działać, więc trzeba powiesić mózgach.

Automatyczna regulacja parametrów

Pierwszy sposób, aby rozwiązać problem sprowadza się do wykorzystania automatycznej korekcji błędu. Chodzi o sprawdzanie integralności składników systemu.

Aby rozpocząć rozmowę wiersza poleceń, pisania w konsoli „Run» (Win + R) cmd (wymagane w imieniu administratora). Następnie wprowadzić trzy polecenia do pierwszego etapu, aby rozwiązać problem w trybie automatycznym za pomocą samego systemu. Pierwszy określa polecenie sfc / scannow, a następnie – jeszcze dwa: dism / online / cleanup-image / scanhealth i dism / online / cleanup-image / restorehealth. aby poprawić sytuację prawdopodobieństwo jest na tyle wysoka, chociaż w niektórych przypadkach może nie działać (jeśli integralność elementów systemu nie jest uszkodzony).

Błąd „Update» Windows 0x80070005. Windows 7: Jak naprawić usterki w wykorzystaniu środków SUBINACL?

Jednym z najbardziej powszechnych pomocą wielu ekspertów i użytkowników nazywa mały narzędzie, które można pobrać z oficjalnej strony Microsoftu jako wykonywalny plik instalacyjny Subinacl.exe.

Aby zainstalować program w potrzebie ściśle określonych reguł, dlatego jeśli nie jest zainstalowane niepowodzeniem z kodem 0x80070005 (Windows 7) mogą pojawić się ponownie. Jak naprawić błąd w ten sposób?

Po pierwsze, uruchomienie pobranego instalatora z uprawnieniami administratora, a jako folderu docelowego określić katalog znajdujący się w katalogu głównym partycji systemowej (na przykład C: / SUBINACL). Jest składnikiem towarzysz do wykonywania skryptów, a nie narzędzie do rozwiązywania problemów.

Po tym, zaczyna się komplikują. W standardowym „notatnik” jest konieczne, aby zarejestrować kod widoczny na obrazku poniżej.

Utworzony plik powinien być przechowywany w postaci wykonywalnego formatu BAT w dowolnym dogodnym miejscu. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na obiekt i wywołać podmenu, wybierz Uruchom jako administrator. Kiedy będzie wykonanie skryptu, napis «Gotovo» pojawi się na ekranie Shell. Następnie wystarczy nacisnąć dowolny klawisz, aby zamknąć, uruchom ponownie komputer i powtórzyć operację, która spowodowała 0x80070005 awarii (Windows 7). Jak naprawić tę sytuację, to jest zrozumiałe. Jednak w niektórych przypadkach, skrypt może nie działać. Nie wspominając o powodach, możemy zauważyć, że możliwe jest korzystanie z innych skryptów, z których jeden jest pokazany poniżej.

To prawda, że zgodnie z doświadczonych użytkowników, realizacja tego konkretnego scenariusza może złamać cały system, więc powinien on być używany wyłącznie na własne ryzyko.

Korygowanie błędów podczas próby przywracania systemu

Często takie, że system odzyskiwania na pewnym etapie powoduje błąd 0x80070005 wyłaniania (Windows 7). Jak naprawić proces odzyskiwania awarii? Po pierwsze, na rachunek chcesz sprawdzić uprawnienia na System Volume Information (jest ukryty, więc ten rodzaj menu trzeba zadzwonić do odpowiednich obiektów). Jeśli nie jest kleszcz na pozycji „tylko do odczytu”, musi ona zostać usunięta.

W niektórych przypadkach może być używany do uzyskania dostępu do konfiguracji systemu poprzez msconfig linii konsola w „Run”, w którym karta Ogólne, usuń wszystkie zaznaczenia i stosować wszelkie diagnostycznych lub opcję Uruchamianie selektywne.

Wreszcie, można spróbować uruchomić Usług Editor (services.msc) i ustawić automatyczny typ uruchomienia na shadowing komponent.

W tym drugim przykładzie wykonania, zakłada wstępne repozytorium foldery zmiany nazwy wylotowego. Pierwszy przeniesiony do trybie awaryjnym i wejść do wiersza poleceń net stop winmgmt, wtedy katalogu System32 głównego katalogu systemowym jest katalog wbem, aw niej – repozytorium katalogowej, a które chcesz przypisać inną nazwę (wystarczy dodać nazwę do starego przez punkt).

Następny ponownie, aby ponownie uruchomić system (ponownie w trybie awaryjnym), użyj polecenia i umieścić tę linię pierwotnym zespołem serca. Po wprowadzeniu jej winmgmt / resetRepository. Wszakże zrobić przeciążenia systemu normalnie. Problem zniknie.

wniosek

Jak widać już, sytuacja ta nie jest wśród tych, które można skorygować za pomocą standardowych, prostych metod. W przypadku tego błędu, naprawdę trzeba poświęcić trochę czasu i wysiłku w celu dostosowania systemu do życia. Jednak wszystkie te etapy, w większości przypadków, pomoc jest 100%, nie licząc automatyczną korektę błędu , że nie może pracować. Jeśli absolutnie nic nie działa, trzeba sprawdzić ilość wolnego miejsca na dysku twardym. Być może jest to czynnik, który ma ograniczać.