348 Shares 6865 views

Estoński czarownica Marilyn Kerr: biografia i życie osobiste

Marilyn Cerro dowiedział się po wydaniu następnego sezonu Bitwy Psychics. Pokazała wielką wiedzę i umiejętności. Już po kilku kwestiach, stało się jasne, że ta kobieta – jeden z kilku pretendentów do pierwszego miejsca. Biografia estoński czarownica jest interesująca, chociaż szczegóły z jego życia osobistego, ona starannie ukrywa. Jak można rozwijać je jako dar i Marilyn żyli przed stał się popularny nie tylko w swoim ojczystym kraju, ale również na całym świecie?


Dzieciństwo i rodzina Marilyn

urodzony Meerilin w estońskiej miejscowości w 1988 roku. Data jej urodzin – 18 września. Najciekawsze jest to, że ona zna dokładną datę śmierci. Według niej, czarownica Marilyn Cerro musi opuścić ten świat w kwietniowy dzień w 2071. Dziwnego, że dziewczyna nie jest zaniepokojony pomysł, że ona zna dnia jej śmierci. Lubi życie, pomagając ludziom w potrzebie swoich umiejętności i wiedzy stale rozwijają swoje talenty i, oczywiście, żyje szczęśliwie. Po tym wszystkim, jest otoczony przez kochających ludzi.

Marilyn Kerro uprawiane w ubogiej rodzinie. Jej ojciec był alkoholikiem i pił z dala wszystko co mogli. W pijackim stanie był ciągle bity przez matkę przed córką. Nienawiść do ojca, dziewczynka pozostała do końca życia. Jako dorosły, nigdy nie był w stanie mu wybaczyć tych krzywd i rozpoznać związek. Gdy miała 7 lat, opuścił swoją rodzinę.

Mama ciężko pracowała, a równolegle córkę, starając się dać jej nawet jeśli nie wszystkie, ale przynajmniej najbardziej konieczne. Pieniądze w rodzinie zawsze brakowało. Ponadto trochę Marilyn od dzieciństwa myślał weirdo dzieci. Sąsiedzi boją się jej w oczy, a nie starał się mieć rówieśników z jej przyjaźnie.

Dziewczyna nie ma wiele rzeczy, które pokazują się dzieci w zagrodzie i szkoły, ale nigdy nie jest zazdrosny, gdyby wiedziała, że jej godzina jeszcze nie nadeszła.

Marilyn studiował w szkole najzwyklejszym, z której ukończyła z wyróżnieniem. Ale zrobić, aby uzyskać wykształcenie wyższe, tak się nie stało. Pieniądze od matki, aby zapisać studentów, a zawartość nie było. Ponadto wszyscy członkowie ich małej rodziny zostali zmuszeni do pracy w celu zaoszczędzenia groszy na wypłatę mieszkaniowego i zakup żywności.

Pierwszym przejawem daru magii

Pierwszym darem Marilyn Cerro pojawiły się, gdy była dzieckiem. Dziewczynka bawi się w magicznej grze i wywołać duchy podczas seansu. Według Kerr, przyszli do niej zadzwonić i przenosić obiekty. Na początku nie widziała, ale wiedziała, że w pokoju ktoś jest obecny. Podczas jednej z tych sesji Widziałem przyszłość ducha czarownicy kobiety, która zmarła w opuszczonym domu, gdzie odbyła się sesja spirytualizm. Marilyn była z moją siostrą. Wpadła w panikę, kiedy okazało się, że ona nie widzi ducha. Później mała czarownica często przychodził do domu, aby przeprowadzić swoje rytuały i nauczyć się komunikować ze światem zmarłych.

Stała zmiana miejsca pracy

Gdzie tylko nie pracować po ukończeniu studiów, młody Marilyn Kerr. Biografia ją niemal co miesiąc są coraz bogatsze. Początkowo, dostała się ze sprzedawcą. Nowy zawód lubiła, ale po upływie 3 miesięcy od dnia jej cięcia, co doprowadziło do nowej pracy. Wkrótce została wzięta do fasovschitsy postu na bazie warzyw. Tam przebywał zbyt długo. Pewnego dnia uświadomiła sobie, że nie chciał powtórzyć los matki i chce więcej karierę. Marilyn przychodzi do kursów w modelowaniu szkoły. Po ukończeniu studiów dobrze dostosowuje się dziewczynka, była w stanie odnieść sukces. Wiele publikacji zaproszono urody Marilyn Kerr. Wyobraź teraz zaszczycił stron kolorowych magazynów. Stało się popularne. W branży modelowania pracowała przez 6 lat.

Marilyn Cerro relacje z płcią przeciwną

Ona – prawdziwe piękno. W jej wyglądzie i ma odwołania i tajemnicę i kobiecy urok. Jednak, jak przyznała Marilyn Kerr w jednym ze swoich pierwszych wywiadów w medium walk, jej serce należy do nikogo, aż. Tak, i ścisły związek z nią, dopóki mężczyźni nie są znane.

Dziewczynka w przeszłości nie było to uciążliwe, co jest prawdopodobne, aby mieć wpływ na negatywną opinię przedstawicieli silniejszej płci i utraty zaufania do niego. Próbowaliśmy ją zgwałcić, ale cudem uciekł, uciekł z podarte ubrania, ale siniaki na twarzy (wokół oczu) i szyi. Ponadto, dorastała w rodzinie, w której ojciec był okrutny dla swojej matki. A także wpływ to relacje z płcią przeciwną.

Podczas kręcenia sezonu 14, Marilyn mieszkała w mieszkaniu z członkiem show „Bitwa medium”, Danis Glinshteynom. Mówiono, że mieli romans. Ale czarownica natychmiast rozwiał pogłoski, mówiąc, że z tą osobą jest to związane tylko przyjaźnie. Wiedza Danis wrażeniem i inspirowane Kerry. Kiedyś powiedział całe przeszłe życie w szczegółach. Mary myślał, że silny rywal. Kiedy Glinshteyn opuścił bitwę, ona wspierała go i przyznał, że przed kamerami trudno jest w pełni wyrazić swoje zdolności psychiczne.

Pomimo niechęci do silnego piętrze, czarownica Marilyn Cerro wyznał, że często wykorzystuje swoją urodę, aby przyciągnąć uwagę ludzi. Jest to konieczne, aby naładować i moc.

I na tej samej „Bitwy medium,” dziewczynka spotkał młodego człowieka, który jest zaufany i otworzył jej serce. Marilyn Kerr i Sheps Aleksandr długo ukrywane przed innymi swoją sympatię dla siebie. Ale w ostatecznej wersji stało się jasne, że nie jest ich wiąże przyjaźń.

Wspaniały prezent od dziedziczenia

Dar objawił się w swoim dzieciństwie. Pierwszym nauczycielem był jej ciotka, którzy praktykują wróżby i tym zarobić własne życie. 6-letnia Marilyn uderzony przez piorun, ale dziewczynka nie tylko przeżył, ale „rodzi się” ponownie. Kiedy się obudził, uświadomiła sobie, że ma moc i ma dar. Od tamtej pory doświadczył nie tylko magię voodoo, ale również zaczął komunikować się ze zmarłymi, aby zobaczyć przyszłe wydarzenia.

Gdy dziewczyna była już pracuje zawodowo w branży modelowania, jej dłoń przypadkowo złowionych starej książki prababushkina w którym magiczne rytuały, różne czary i tajemnice zostały opisane. Marilyn sobie sprawę, że – dziedziczny czarownicę i otworzył prezent ona nie wyszła z uderzenia pioruna. I od tej pory zaczęła się rozwijać, co ona przekazywana z przodków dziedzicznych. Z modelowanie kariera się skończyła, miała bardziej interesujący aktywność.

Błogosławieństwo być czarownicą Kerry otrzymała od swojej prababci – właściciel magicznej książki. Trzymała się seans, i przyszedł do swego starego kuzyna, który powiedział, że przekazuje pałeczkę swojej utalentowanej wnuczki. Zapisy w książce sobie dziewczyna nie mogła rozszyfrować i uciekają się do pomocy doświadczonego staroveda. Deszyfrowania, wzięła poważnym studium wiedzy zdobytej, zaczął odczuwać je w praktyce. Teraz został on ostrożny w działaniu, delikatnie w środowisku wyboru. W rzeczywistości, ludzie stają się dla niej teraz otwarte książki. Znała swoje najskrytsze myśli i tajemnice, można łatwo zrozumieć, co dokładnie oczekuje się od niej zakochany.

Jak i co działa estoński czarownicę

Prace Witch Marilyn Cerro za pomocą magii voodoo. Jej asystenci w rytuałach – noże, ciało, lalki, krwi. Często robi samookaleczenia, aby podnieść tajemniczą zasłonę, która ukrywa inny świat przed oczami ludzi. Często komunikować się z martwą Marilyn Kerr. Opinie ludzi, którzy widzieli go w pracy, mieszane. Dla kogoś, to jest zaskakująco szczery, ktoś jest straszne patrzeć, jak Maryja sprawia, głębokich cięć na ciele, w trzecim istnieje zapotrzebowanie na cokolwiek było dostać się do jej biura.

Marilyn – wegetariańska

10 lat jako czarownica estońskiej Marilyn Cerro nie spożywają produktów pochodzenia zwierzęcego. Jest przekonany, że mięso i narządy zwierząt rzeźnych zawierać negatywny i negatywnej energii. Chociaż często wykorzystuje ciała zwierząt podczas ich rytuałów. Czarownica to wyjaśnia fakt, że konieczność przebłagania duchów ofiar, które mają prawo poznać sekrety ich świata i pomógł znaleźć odpowiedź pochodzących z przeszłości i przyszłości.

Udział w 14. sezonie show „Bitwa medium”

Gdy estoński czarownica Marilyn Cerro uczestniczył w 14. sezonie projektu telewizyjnego „Bitwa medium”, powiedział trochę o tym. Chociaż od pierwszego eteru ona zachwycił wszystkich swoją wiedzą i umiejętnościami. Zauważono nawet w odlewie. Witch szybko poradził sobie ze wszystkimi rundach testów kwalifikacyjnych.

Biała koperta, która ukrywa nazwę najpotężniejszego psychicznych często w dłoniach. Fani Marilyn Cerro byli pewni, że to będzie zwycięzcą. Witch został finalistą, ale triumfujący posąg i pierwsze miejsce, wyniki głosowania publiczności, otrzymał Alexander Sheps. Chociaż nie było tak ważne. Po tym wszystkim, dziewczynka z Nim związanych z uczuciami.

Początkowo, do udziału w kręcenia pojawienia wiedźma czuł niewygodne i niewygodne. Ciągłe kamer rozpraszać ją. Ale w miarę upływu czasu, była przyzwyczajona i nie zwracał uwagi na nikogo, koncentrując się na swojej pracy.

tatuaże Marilyn

Wszyscy widzowie, którzy widzieli go na ekranie, bezpośrednio zainteresowani tym, co jest tatuaż z Marilyn Kerr nadgarstka. Obraz był ciekawy kształt i ze słowami: „Michelle”. Istnieje opinia, że rysunek jest stosowana do pamięci martwego przyjaciela dziewczyny. Ma też napis na plecach. Jak się okazało po przewietrzenie 16 bitwy sezonu, to nie jest pojedynczy obraz na ciele czarownicy. Jej klatka piersiowa jest ozdobione hieroglifami, które są swego rodzaju ochronę.

16 sezon walka z medium

W 16 sezonu "The Battle of medium", fani zobaczyłem znowu Marilyn Kerr. Mówią, że tym razem to była czarownica przyszedł, aby wygrać. podczas kręcenia sezonu 14 dużo nauczyła, widziałem jak innych magów i czarodziejów. Ona jest przekonana, że tym razem będzie mógł dodatkowo wykazać i pokazać swój dar.

Rzeczywiście, oglądając transmisję na eter, jak wiedźma Marilyn Kerr, można z całą pewnością powiedzieć, że jest ustanowiony tylko wygrać. Jej rywalami – doświadczonych i silnych psychika. Ale ona nie dały im za każdym razem uderzając swoją wiedzę.