662 Shares 6419 views

Krissi Teylor – supermodelka 90

Kristen Erin Taylor – słynny amerykański modelka. Przewiduje ona wielka przyszłość w modelowaniu, oferta pracy pochodzi od najlepszych projektantów, ona przechadzali dół wybiegu z Naomi Campbell, Klaudiey Shiffer, Christy Turlington.


Wczesne życie Krissy Taylor

Kristen Taylor był bogaty i popularny, to już wszystko, co chciałem. Sława przyszła do niej od razu, ale nie mógł zepsuć charakter i nastawienie do życia młodej piękności. Niestety, 02 lipca 1995 życie młodego modelu została tragicznie przerwana.

Chrissy Taylor biografia, która, choć krótki, ale dość bogaty, urodził się 15 maja 1978 w słonecznym Miami. Jej matka pracowała jako fotograf i ojciec zastępca szeryfa. Miała dwie starsze siostry. To jeden z nich, Niki Taylor, stał się dzięki bilet do sióstr w świecie mody. Kiedy Chrissy miał zaledwie 11 lat, zaczęła uczestniczyć w sesji zdjęciowej razem z Nikki. Fotografowie jak młodsza siostra modelu, który miał piękny i jasny wygląd, a zaczęli obejmować go w siostrze sesji zdjęciowej.

Rozpocząć karierę modelki

Warto zauważyć, że nawet wtedy Kristen Taylor wyglądała znacznie starsza niż jej prawdziwy wiek, który grał go po prostu pod ręką. Elegancka sylwetka i wyraziste rysy twarzy robił zdjęcia dziewcząt właśnie niepowtarzalna.

Wkrótce dziewczyna pojawiła prywatnego portfela. Pierwsza współpraca Chrissy i Nikki została opublikowana w znanym czasopiśmie młodzieżowym „Seventin”. Wkrótce potem, Kristen zaczęła współpracować z agencją modelek jej starszą siostrę – IMG w Nowym Jorku.

Gdy miał 13 lat młodsza siostra, oni wzięli udział w pokaz mody spadek Mediolanu. Chrissie wygrał projektantów ze swojego piękna i fotogeniczna. Po to oferta pracy padł na młodą dziewczynę ze wszystkich stron.

Kristen Taylor zdobił okładki takich znanych magazynów jak „” Elle „” Cosmopolitan «», «» Vogue «» i innych. Model pojawił się na okładkach magazynów trzynastu.

Ona różniły szczególnej staranności i odpowiedzialne podejście do swoich obowiązków. Pracowała osiem trafień w pokazie kolekcji wiosennej w 1994 roku. Spośród wszystkich z nich szczególnie niezapomniany kolekcji Ralpha Laurena.

Jednym z ostatnich dzieł Chrissie stał jej wspólną sesję zdjęciową z Nikki dla magazynu sierpnia „Ocean Drive”.

Model hobby

Oprócz dobrej kariery, Christie prowadził normalne życie, jak wszystkie nastolatki. Uwielbiała tańczyć, śpiewać, opalanie na plaży, jazdy na łyżwach i nartach. Kochała zwierzęta i działać jako grupa wsparcia.

Pomimo zawrotnego sukcesu, chciała skończyć szkołę i pójść na uniwersytet. Prace model nie był w jej życiu. Kristen był osobą bardzo krajowy. Wiele zauważyć, że była zażenowana się fotografować sam, ale z przyjemnością pozował obok swojej siostry.

Wiele osób błędnie uważa, że między rodzimymi sióstr była poważna konkurencja. Ale tak nie było. Więzy rodzinne są bardzo silne wśród trzech sióstr, nie wspominając o Nikki i Chrissie, którzy spędzają większość swojego czasu razem i wzajemnie wspierać. Wszyscy zachwycali się Krissy Taylor. Zdjęcia z rodziny wczesnego modelu życia przepojone miłością i troską. To właśnie w tej atmosferze i rośnie przyszłą gwiazdę.

Death Star model biznesowy

Na początku lipca 1995 Nikki Kristen znaleziony nieprzytomny w domu swoich rodziców na Florydzie. Usiłuje doprowadzić dziewczynę do życia na własną rękę nie były udane, a ona została natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala – Memorial Hospital Zachodzie. Na 5.39 rano 2 lipca lekarze wymawiane go martwego.

Krissy Taylor miał problemy z układem oddechowym, w szczególności, że cierpi na astmę i alergie, a zatem jest używać inhalatora. Model używany marki inhalator „Primatin”, które można kupić bez recepty w każdej aptece. Inhalator ten zawiera adrenaliny, co może powodować arytmię. Jednak lekarze nie mogli zorientować się, czy użyć inhalatora przed dziewczyną, jak słaby.

Przyczyną śmierci młodego modelu

Cokolwiek to było, w wieku siedemnastu Krissy Taylor zmarła. Przyczyna śmierci liście ostrego ataku astmy, zwiększenie arytmii serca. Chociaż wcześniej Kristen nie ma żadnych problemów z sercem.

rodzina Taylora nie był zadowolony z zawarcia lekarzy, ogłoszonego po badaniu lekarskim, więc zdecydowano się włączyć do niezależnych ekspertów. Najnowsze studiował mięsień sercowy Krissy Taylor i doszedł do wniosku, że młodsza siostra Nicky miał rzadką chorobę, pełna nazwa, która – arytmogenna kardiomiopatia prawej komory. Taka choroba zwiększa ryzyko nagłej śmierci.

Życie po śmierci

Matka dziewczynki, Barbara Taylor, obecnie jest aktywnym członkiem funduszu pod nazwą „” Keer Foundeyshn „”, która specjalizuje się w badaniu i zapobieganiu arytmii serca.

Krissy Taylor, który zawsze dostaje zdjęcie spektakularny i kobiece, cieszył się dużą popularnością w branży mody. Ale przez jej własnych twierdzeń, że nie lubi długich lotów, więc wolą pracować w rodzinnej Florydy.

W roku śmierci dziewczynki, jej rodzice i siostra posadzone w rodzinnym drewna, który przychodzi do wszystkich fanów i tylko tych, którzy chcą uczcić pamięć Chrissie, który pozostanie na zawsze młody piękno w sercach wielu. Jest też miejscem pamięci o tej pięknej dziewczyny, więc wcześnie opuścił świat żywych.