439 Shares 6025 views

Jak znaleźć numer telefonu, nazwisko? Dowiedz się, jak znaleźć właściciela numeru telefonu tylko!

Więc dzisiaj będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak znaleźć nazwę numer telefonu właściciela. W rzeczywistości, istnieje sporo ciekawych i prostych rozwiązań, które mogą pomóc. Jednak nie wszystkie metody są w 100% sprawne. Część z nich może zakończyć się niepowodzeniem. Po tym wszystkim, dla nich konieczne jest przejawem wyobraźni i towarzyskość. Zatem spróbujmy znaleźć właściciela numeru telefonu na różne sposoby.


rozmowa

Pierwszy scenariusz – to jest, kiedy po prostu trzeba pokazać wyobraźnię. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto jest właścicielem tego czy ten numer, po prostu spróbuj znaleźć go w pobliżu osoby dzwoniącej. Bezpośrednio podczas rozmowy.

Dość często, przyjaciół, krewnych i przyjaciół, jak na żart tak – zadzwoń z nowym telefonem komórkowym. Podczas prowadzenia dialogu, spróbuj dowiedzieć się, z kim masz do czynienia. Że rozmowa, z reguły pomaga w czasie, aby poradzić sobie z zadaniem. To nie zawsze jest tak proste, czasami. W większości przypadków znaleźć właściciela numeru telefonu jest znacznie trudniejsze. A następnie prosty dialogowe nie pozbyć. Musimy spojrzeć na wiele objazdów, ale również korzystać z wielu tajemnic, które pomogą uporać się z poruszonych kwestii. Co należy zrobić? Teraz spróbujemy zrozumieć. Jak znaleźć numer telefonu, nazwę właściciela? Pomyślmy dalej.

znalazca

Jest jeszcze inny ciekawy i raczej proste podejście. To będzie w stanie wykorzystać każdą przeciętnego użytkownika komputera. Oczywiście, konieczne jest, aby mieć połączenie z internetem do niego. Jeśli myślisz, jak znaleźć numery telefonów nazwisko osoby, można spróbować skorzystać z wyszukiwarki internetowe.

Opcja ta nie daje żadnych gwarancji na sukces. Prawdopodobnie w większości przypadków, można powiedzieć, że dialog podczas rozmowy daje większą szansę, aby rozwiązać ten problem. Jednak istnieją wyjątki. Wystarczy przejść do dowolnej wyszukiwarce (co chcesz), a następnie wpisz w polu wyszukiwania żądanego numeru. Rozpocznij wyszukiwanie.

Po uzyskaniu wyników, przejrzeć je starannie. Bardzo często nazwa właściciela numeru telefonu jest określana za pomocą różnych portalach społecznościowych. Nie można nie tylko zobaczyć dane, a niektóre więcej. Że tak powiem, zbędne. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Gdy sytuacja nie zawsze jest tak dobry i tak złożone. Często nazwa właściciela numeru telefonu i innych danych, które jest bardzo trudne do określenia za pomocą wyszukiwarki. Z tego powodu użytkownicy szukają innych opcji. Które? Teraz możemy je poznać.

Operator

Dość często, ale nie zawsze jest ruch w prawo – wizyta u operatora telefonicznego. A jak myślisz, i do którego numer jesteś zainteresowany. Po tym wszystkim, tutaj można ustalić właściciela numeru telefonu. Choć nie zawsze.

Jeśli odwołać się do swojej służby, a potem powiedz mu, że trzeba uzyskać dane o rozmówcy. Pomyśl o przyczyny (lub powiedzieć jak to jest), które mogłyby przekonać pracownika, aby zapewnić Państwu te informacje. W zasadzie, gdy karta SIM jest urządzony na ciebie szczególne problemy powinny się pojawić.

W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się uzyskać informacje o połączeniach problem przez operatora salonie za swoim kumplem, to będzie kilka razy mocniej. Po że poufne informacje nie zostaną ujawnione „na prawo i lewo.” Mają dość starają się przekonać pracowników, aby dać Ci informacje o rozmówcy. Szczerze mówiąc, ten ruch zazwyczaj kończy się niepowodzeniem. A potem trzeba myśleć, jak znaleźć nazwę numer telefonu. Dobrze, że ewentualne alternatywy nadal bardzo, bardzo dużo.

milicja

Jeśli właściciel numeru telefonu komórkowego nie było, a teraz po prostu trzeba go znaleźć, to zawsze można iść na policję. Tam zazwyczaj są przygotowane oświadczenie o osobie brakuje, to masz pełne prawo do poinformowania właściciela telefonu. Zapytaj jednocześnie powiedzieć inicjały osoby, która straciła. Wyobraźmy sobie na przykład, dalekim krewnym tej osoby zapomniałem nazwy. Lub dobrym przyjacielem. Dzieciństwa, na przykład. Następnie można jeszcze dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji.

Niestety, opcja ta nie jest naprawdę działa. Po tym wszystkim, policja są obecnie bardzo niewiele osób wierzy. Dlaczego byłoby zamknąć przyjaciół lub krewnych szuka numer telefonu właściciela, nie znając jego inicjały? Zasadniczo, jeśli tylko „Get It” połączeń z nieznanego nomerochka, może to zgłosić do organów ścigania. Może wtedy będzie również dostarczać informacji o rozmówcy. Ale to nie jest wiele warte karmić nadzieją tej metody. Po tym wszystkim, często muszą szukać innych alternatyw na pytanie postawione rozwiązań. A w dzisiejszym świecie jest to dość proste do zrobienia.

baza zakupów

Na przykład, każda osoba może kupić specjalną bazę abonentów telefonicznych. Takie usługi są dostarczane przez rynki radiowych. Tutaj jesteś, choć i za dużą opłatą, ale można dostać to, czego potrzebujesz. Wtedy nie trzeba myśleć przez długi czas, jak znaleźć nazwę numer telefonu.

Wszystko masz w lewo po zakupie telefonu abonentów – jest niezbędne do poszukiwania własnego pokoju, a następnie spojrzeć na wszystkie dane odnoszące się do niego. Czasami nie można znaleźć nie tylko nazwa / nazwisko i adres, a nawet e-mail. Oczywiście, integralność obrazu zależy od tego, jakie konkretne bazie kupiłeś.

Należy natychmiast zauważyć, że ta metoda nie całkowicie uczciwy i legalny. Tak więc, to lepiej go unikać. Tak, to „nie leżał”, ale potem dręczyć puszkę sumienia. Jeśli nie boją, a wydatki nie są przeszkodą – i można spróbować tej metody. Niemniej jednak, istnieją inne sposoby. Prostsze, „tanie” i wygodne.

hosting

Na przykład, można uzyskać pomoc nad World Wide Web. Dopiero teraz, nie będzie działać w wyszukiwarkach, a także z różnych firm hostingowych, które oferują nam bardzo szybko i precyzyjnie odnaleźć danych numeru telefonu dzwoniącego. Zazwyczaj te usługi są płatne. Cena nie jest bardzo wysoka (około 50 rubli), niemniej jednak czasami może to popchnąć.

Są wolne dostawców hostingu oferujących podobne usługi. Jednak takie miejsca należy unikać. O zagrożeniach związanych z użyciem tej metody zostaną omówione później. W międzyczasie spróbuj znaleźć właściciela numeru telefonu przy użyciu specjalistycznych witryn.

Odwiedź stronę główną hosting i wtedy nie jest wymagana funkcja. Następny będzie musiał wpisać w odpowiednie pola numer telefonu, a następnie wpisać specjalny kod zabezpieczający. To trzeba będzie przesłać do telefonu komórkowego. Następnie czekać na jakiś czas – a na ekranie po krótkiej przerwie, tam są wszystkie niezbędne dane. Piękny ruch, choć nie najbezpieczniejsze.

z kontroli

Cóż, tutaj jest kolejny mały trik, który pomoże odpowiedzieć na pytanie, jak znaleźć nazwę numer telefonu właściciela. będzie musiał skorzystać z płatności końcowej komunikacji mobilnej. Uzupełnić numer telefonu za niewielką kwotę, a następnie skontaktować się z komórkową sklep, które zostały określone, na co nazwa przyczyniły.

Dla wiarygodności może pochodzić z historii, z powodu których są teraz wiem do kogo dokładnie przekazywanych środków. Jeśli to działa, a następnie będzie można uzyskać wszystkie niezbędne dane. W przeciwnym razie, można zostawić nasze obecne zadanie i nie męczyć się z decyzją problemu.

ryzyko

Szczerze mówiąc, jeśli zdecydujesz się ustalić właściciela numeru telefonu, trzeba od razu ostrzegam, że ten pomysł jest niebezpieczne. Pierwszą rzeczą, jaką należy się obawiać – to oszustwo. W trakcie korzystania z Internetu i stron internetowych, można po prostu stać się ofiarą. usuniesz opłatę za usługi, które nie będą miały żadnego. Dobrze, jeśli kwota była niewielka.

Ponadto, wielu użytkowników donoszą, że po próbie dowiedzieć się właścicielem numeru telefonu na ich telefony z różnych wirusów pojawił się. Po prostu są one drugą zagrożenie, które mogą znajdować się jedynie w oczekiwaniu na Ciebie. Jeśli nie boją, a następnie wybrać metodę, która pasuje do Twojego gustu i zabrać się do pracy.