670 Shares 7748 views

Jak słuchać muzyki na telefonie iPhone: instrukcje dla użytkowników

Jak słuchać muzyki na iPhone? Kwestia ta jest dla użytkownika urządzenia opracowanego przez firmę „Apple” jest dość istotne. Zwłaszcza, kiedy pytają, jak słuchać muzyki na iPhone bez Internetu. A jeśli na takich platformach jak „windose Fawn” i rodzina system operacyjny „Android”, problem jest rozwiązany poprzez buforowanie, na przykład, w oficjalnej aplikacji VC, wszystko wygląda nieco bardziej skomplikowana. Jedynym rozwiązaniem jest pobieranie plików multimedialnych na naszej maszynie. I jak to zrobić, będziemy teraz dyskutować.


Co jest potrzebne?

Przed udzieleniem odpowiedzi na pytanie, jak słuchać muzyki z telefonu iPhone, pomówmy o istnieniu tego problemu jako całości. Jak wiadomo, że firmy produkujące oprogramowanie amerykańskie wykazały, „Apple”, jak być prawdziwym smartphone. Można powiedzieć, że dostawa „Apple” na światowych rynkach wskazał kierunek, w którym powinny pójść inne programistów i inżynierów, których zadaniem jest stworzenie telefonów „inteligentnych”. Czy są one zgodne z określonymi kryteriami w tym samym czasie – pytanie jest inny. Główną zaletą iPhone i aypadov jest zoptymalizowany system operacyjny, który jest spółką rozwój osobisty. Użyj „Apple” w tym samym czasie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Niemniej jednak, w naszych czasach, istnieje znaczna liczba użytkowników, którzy nie wiedzą, jak słuchać muzyki na iPhone bez Internetu. Ale wszystko jest bardzo proste. Jedyną rzeczą, czego potrzebujemy to trochę czasu do stracenia, a odpowiednie oprogramowanie. Jest on reprezentowany przez standardowej aplikacji „jabłko” jest ustawiony na każdego modelu maszyny.

Jak słuchać muzyki w iPhone? Ładowanie utworów

Jeśli właśnie kupiłeś maszynę, jest mało prawdopodobne, aby znaleźć go na jakiejś muzyki, z wyjątkiem normy. Tak więc, aby przesłać swoje utwory, będziemy musieli wziąć pomocy odpowiedniego oprogramowania, która została opracowana specjalnie dla rodziny systemów operacyjnych „Agios”. Teraz mówimy o programie „Aytyuns”.

Nawiasem mówiąc, można również kupić ekskluzywną muzykę i za pomocą sklepu „Aytyuns Store”. Cóż, teraz porozmawiajmy o tym, co robić w tych dwóch przypadkach, bardziej szczegółowo.

Ładowanie za pomocą „Aytyuns”

Po spędzić czynności opisane poniżej, można słuchać muzyki w trybie offline. Na iPhone powinien być ładowany w sposób następujący. Najpierw trzeba się upewnić, że „Aytyuns” zainstalowane w systemie operacyjnym ma najnowszą wersję. Jeśli nie, to trzeba wykonać instalację. Jeśli wszystko jest w porządku, a następnie przejść do następnego kroku.

To jest, w rzeczywistości, należy uruchomić program. Teraz musimy synchronizować pomiędzy komputerem PC (lub laptopa) i iPhone'ów. Aby to zrobić, należy połączyć je z odpowiednim kablem. Mówimy o drucie standardu USB. Po dołączeniu urządzenia do komputera stacjonarnego można zauważyć proces wykrywania urządzenia. Gdy zostanie zakończona, a urządzenie będzie określana przez program „Aytyuns” dodaj muzykę chcieli. Aby to zrobić, należy nacisnąć menu „Plik”. Zdecydują się dodać folder. W zasadzie w podobny sposób i przeprowadzić dodawanie jednym torze. Aby aktywować kontrolę zawartości na iPhone, należy kliknąć na przycisk, który ma napis „iPhone”. Wybierają sekcję o nazwie „Music”. W miejscowości, która nazywa się „Sync Music” stawiają kleszcza. Następnie wybierz listy odtwarzania, gatunków, artystów i dodać wszystko, co jest niezbędne dla naszego urządzenia. Zastosuj kroki do przodu i ostateczną synchronizację dwóch urządzeń do tej operacji. Po że wybrany użytkownik muzyka zostaną pobrane do urządzenia i będzie dostępna do słuchania offline. Ale jak dostać ekskluzywne utwory?

Używamy „Aytyuns Store”

Aby rozpocząć, należy otworzyć standardową aplikację z odpowiednią nazwą. Istnieje aktywować szukanie i wpisać nazwę nazwa utworu lub artysty. Ponadto, wybierz sekcję, które będą przeszukiwane. Może to być jako dzwonki i piosenek i albumów. Ale wybór ten nie jest ograniczony, oczywiście. Następnie pozostaje, aby wybrać żądany utwór lub utwór, kliknij na niego i zapłacić cenę zakupu. Kiedy to nastąpi, zawartość będzie rozpocząć pobieranie do urządzenia. Można znaleźć zostanie stosując standardową aplikację o nazwie „Music”. Nie zapominajcie, że za zakup użytkownikowi potrzebne konto.