696 Shares 2879 views

Lekcje diy: jak zrobić rzeczy dla lalek

Co dziewczynka bawi się lalkami, a nie panem dla nich cała szafa nowych ubrań! To jest ekscytujące doświadczenie dla wielu wyrosła na hobby, a następnie stał się główną działalnością i życiem. Styliści, projektanci mody kobieta – wszyscy z nich, w przeważającej części, przyszedł stamtąd, od dzieciństwa. Bo jeśli zauważysz, że Twoje dziecko aktywnie dzierżąc nożyczek i igły, a nawet wyciąć własną koszulkę, aby jej inny strój lub Masha Natasza nie go skarcić. Lepiej pokazać, w jaki sposób radzić sobie z niesfornych rzutki, szyć na przycisku lub uprzęży.

Jedna wskazówka

Pomyślmy , jak to zrobić rzeczy dla lalki. Oczywiście, wiele zależy od jego wielkości. Duża zabawka majstrowanie ubrania łatwiej niż małe, to jest fakt. Ale dla sukienek Szczenięta potrzebują mniej tkanki. Zacznijmy nakrycie głowy. Chusty, szalika prosta. Wyciąć odpowiedni rozmiar trójkąta (lub kwadratowe, a potem tworzą trójkąt), krawędzie schludny rąbka. Można schować swoje piękno koronki.

Teraz kapelusze – jak robić rzeczy dla lalek tego typu? Weź kawałek tkaniny (prostokątne). Spróbuj, jeśli to będzie na tyle, aby uszyć maskę. Jeśli tak – materiał jest zagięty na pół i połączyć w pionie od wewnętrznej krawędzi. Następnie front szyte krawaty. Gut-wstrząsających na przedniej stronie – okap gotowy. Korona może dekoracji frędzle, pompony. Można również haftować coś na samej pokrywie. Ogólnie w porządku, jeśli wiesz, jak robić na drutach: czapka szydełkowe mistrzów Breeze.

Wskazówka dwa

Jak zrobić rzeczy dla lalek zaktualizować jej szafa? Bluzki, bluzochki, tee shirt może być związany w następujący sposób: weź kartkę gazety, umieścić na nim i narysować kontury tułowia zabawki. Uwaga pachami miejsca, ramiona, szyję, ramiona. Wyciąć tego rodzaju wzoru. Stosuje się go do tkaniny i znak kredy lub półproduktów mydła odyozhki. Tylko nie zapomnij o przesunięciu centymetr w szwach. Blaty są cięte, a także, ale bez rękawów.

Kolejne pytanie: „Jak robić rzeczy dla lalek, a mianowicie spódnicę?” Przyjść z pomocą kwadratu lub prostokąta. Podłącz go na krawędziach. Gdzie pas zacieśnienia wewnętrznego cm2, szycie. Następnie wycofać się zwykłą gumę. Udekoruj spódnicę z haftem, aplikacja, kieszenie, koronki – jak chcesz. Nowy strój gotowy! Oczywiście, byłoby wspaniale, gdyby Twój dom będzie znaleźć kilka magazynów z wzorców, modeli i wyjaśnień, co i jak uszyć – aby dostosować je do rozmiaru będzie można do lalek z córką.

Wskazówka trzy

Należy zauważyć, że self-made rzeczy dla lalek Master nie tylko z tkanki, ale również papier. I tu jest już możliwe, aby dać upust wyobraźni. Aby uzyskać pomoc, ponownie, zadzwoń na magazynach mody rysować pomysły stamtąd. I, oczywiście, trzeba akwareli i farby gwasz, proste i kolorowe ołówki, pisaki.

Jak rzeczy są zrobione dla lalek z papieru? Na płycie arkusz stawia jej malowane i rzeźbione piękne. Ołówkiem, lekko naciskając, patrząc wokół jej sylwetki. Ważne jest, aby przestrzegać linii barków, ramion (jeśli długi rękaw sukni), uda, nogi (na spodnie). Że nie powinno być specjalne uchwyty na miejsce, które zostaną ustalone na ubrania dla lalek. Rysunek modelu pokolorować go, wyciąć i ubrać papieru stylista.

Udane twórczy!