387 Shares 5495 views

Wyroby z marchwi: radzenia sobie z dziećmi zabawy

Rodzice i dzieci korzystają tworzeniu rzemiosła spadek z marchwi. Dlaczego tak wielu woli go do warzyw? Marchewki są przechowywane przez długi czas i nie więdną w ciągu kilku dni. Nie zawiera zbyt dużo soku, więc nie próbuje wyskoczyć z rąk podczas czyszczenia i cięcia. Nawiasem mówiąc, cut marchew jest łatwe, choć jest dosyć trudne. Rękodzieło z marchwi mieć jasny i bogaty kolor, który nie może nie cieszyć oko. Więc co możemy zrobić z tym zabawy i niedrogim korzenia?


marchew pirat

Aby utworzyć złowrogiego pirata wziąć jedną dużą marchewkę, balon, tektury i kolorowy papier, gruby gwint (można zrobić i jedwab kukurydza), farby, materiały piśmienne nóż. Nóż kuchenny lepiej nie brać za tak wspaniałej pracy.

Ostrożnie i delikatnie oczyścić korzenie, odcinając dolną część. Nie spiesz się, żeby go wyrzucić, od tej części przycięciu nosa pirata. Wybierz formę jak: koło, trójkąt, kwadrat. Ciętych wgłębienia marchwi do nosa włożyć wykałaczki krótkiej nosa i roślin w rowku. Teraz weź swój nos i pokroić toothy usta. Zrób poziome nacięcie w dolnej części twarzy piratów. Następnie podzielić go na dużej liczbie krótkich nacięć pionowych. Tnie jednego oka (w zagłębieniu może być włożona zabawka lub dekoracyjne Glazik). Przyszedł Shag i tradycyjny piracki kapelusz. Przeciąć jasny balon i wyciągnąć ją na głowę jak chustka piracka.

Pod piłka bezpieczne pirata sierści, wykonane z grubych włókien lub znamiona kukurydzy. Czarnego papieru wyciąć okrągły pirata oczu plastra. Z czarnym klejem papieru i kapelusz pirata, w którym biała farba narysować czaszkę i kości. Malować usta pirat i wstawić kartonową sztylet. Wyroby z marchwi, zdjęcia można zobaczyć tutaj może być bardzo realistyczny.

Kwiaty z marchwi

Aby stworzyć niezwykle piękne kolory jesieni, trzeba marchewkę, Płyta, nożyczki i nóż. Roślinny karb od góry do dołu około pięć razy. Nie dostać się do końca marchwi. Nacięte warzyw cienkie jak to możliwe, tak, że w środku znajduje się miejsce dla innych płatków. Powtórz ten proces kilka razy więcej. Powinieneś mieć 3-4 płatków warstwę. Rdzeń prostu cięte w poprzek. Dzieci rzemiosła z marchwi może być bardzo piękne!

żyrafa marchew

Weź big marchew w jego dolnej krawędzi, włóż cztery-match (lub wykałaczki, skrócone z góry). Cięcia węższą część górną płodu (który będzie szyjka żyrafa). Szpikulec go z meczu do ciała. Wyciąć głowę marchwi jest umieszczony na szyjce. Oczy i uszy są najlepiej rzeźbienie z gliny i starannie trzymać głowę swojego żyrafy. Żyrafa marchew – hack, że będzie odwoływać się do każdego dziecka. Spośród wszystkich meczów z głów bestii uczyni rogi, teraz stało się jeszcze bardziej realistyczny!

marchew Bunny

Aby utworzyć wesoła roślinny zając chwycić największe marchewki. U jego podnóża zrobić nacięcie (aby mieć swoje artykuły z marchwi były stabilne i przewrócił się na bok). Po przeciwnej stronie, weź głęboki nacięcie, cięcia warzyw korzeniowych pomarańczowy na dwie części. W ten sposób dasz sobie uszy królika. Kufa zając może być wykonana z dowolnego materiału przyszedł do ręki, tu rządzi tylko twoja wyobraźnia. Można używać kulek, papryka, nasiona słonecznika, oliwki i tak dalej. Nie zapomnij zrobić zielonych włosach zaychonku (takich jak blaty marchew, pietruszka lub koper). Wesoły zając marchew gotowy! Wielki przyjaciel może stać się marchew lisa.

Gnome Marchew

Umyć marchewki i odciąć koniec. Pointy część trzeba będzie do produkcji kapeluszy, pierścioneczek dwie marchewki – na dłoniach. Wytnij trzy pierścienie z dolnej części owocu – to przyszłość nogi i głowę. Pozostaje do środkowej części, która będzie ciałem swojego gnoma. Włóż dwie wykałaczki do dolnej części ciała – na nodze gnome. Nici powinny być równoległe do siebie. Wolne końce wykałaczek zapiąć dwa wcześniej wyciąć kółko – Wesołych buty GNOME. Teraz w ten sam sposób, jest przymocowany do marchewki wykałaczki ręki. Marchew koło wycięte z jego rąk i pchnął na wolnych końcach ramion. Rękodzieło z marchwi nie tylko zabawiać dzieci, ale także rozwijać umiejętności motorycznych. Od krótkich wykałaczki zrobić szyję i dołączyć go do wycinania pomarańczowe warzywa okrągłej głowie. Z ostrym końcem marchwi robimy czapkę gnome. Nawiasem mówiąc, z kolorowego papieru, można również wyciąć dobrą nakrętkę i umieścić go na marchew cap. W tym samym kolorze papieru cięcia kamizelki i umieścić na GNOME. Narysować twarz na niego geja! Hack gotowy.

marchew mężczyzna

Kwiat, zające, lisy, szyszka, marchew żyrafa … rzemiosło może być nawet łatwiejsze niż myślisz. Postaraj się bardzo szybko zrobić z marchwi człowieka! Pokrojone marchewki głowa, tułów, nogi i ręce człowieka. Nogi nie zrobić z wykałaczek i płaskich i okrągłych kawałków marchwi. Wszystkie części są zamontowane na wykałaczki i gliny. Następnie można zrobić czapkę z piękną i błyszczącą folią. Jeśli ufasz nożyczki lub nóż dzieciak – oglądać go jeszcze ściślej współpracować.

Jesień – najlepszy czas, aby stworzyć rzemiosła razem ze swoimi dziećmi! Sama natura pomaga nam w pracach, dając dużo owoców, warzyw i owoców, jagód, kolorowych liści i gałązek. Rękodzieło z marchwi może również pomóc mamom do wykarmienia dzieci, które nie chcą mieć takich przydatnych warzywa!