750 Shares 5407 views

Podłączenie świateł do jazdy dziennej własnymi rękami

Najjaśniejszym znakiem naszych czasów jest rosnąca liczba samochodów na ulicach naszych miast. Proces ten powoduje zanieczyszczenia powietrza, korków i wzrost liczby wypadków, co jest kolejnym cechą naszej rzeczywistości. Do poprawy bezpieczeństwa na drogach kierowców powinna być wykorzystywana w procesie przemieszczania się po południu światła słabym świetle. Taki środek jest w stanie zapewnić ruch na drogach, ale to powoduje wzrost zużycia paliwa. I lepiej z tym zadaniem poradzi sobie światła do jazdy dziennej, zainstalowanych w pojeździe.


Światła do jazdy dziennej – integralną częścią każdego pojazdu. Często są one utożsamiane ze światłami pozycyjnymi są nie tylko kierowcy, którzy rozpoczynają swoją działalność, ale także dość doświadczeni właściciele samochodów, więc ważne jest, aby zrozumieć, co stanowi światła do jazdy. Te światła są rodzajem lamp samochodowych, które są skierowane do przodu i używane do poprawy widoczności samochodu podczas jazdy na drogach codziennie. W przeciwieństwie do prowadzenia światła ogólnie jest to, że mają wyższą jasność i mogą być używane tylko w ruchu i światła postojowe są ustalone wyłącznie w odniesieniu do wielkości samochodu.

W światłach nawigacji samochodowej posiada wiele możliwości. Można je podzielić na kilka z najbardziej popularnych typów: świateł Światła drogowe, światła mijania, grzejniki przednie. Często wielu kierowców używać świateł mijania zastąpić światła pozycyjne. Na terytorium Rosji od listopada 2010 roku obowiązkowe jest używać żadnych działających świateł lub świateł mijania. Jednak, gdy są one porównywane jest oczywiste, że te pierwsze mają istotne zalety. Światła do jazdy spożywane kilka razy mniej paliwa niż świateł mijania. Jeśli używany samochód z włączonymi światłami, światła postojowe nie są oświetlone od tyłu, co sprawia, że światła hamowania bardziej widoczne dla pojazdu pochodzących z tyłu.

Jeżeli pojazd nie jest wyposażony w taki przydatna rzecz, to może również być instalowane światła do jazdy dziennej z rąk, co pozwala znacznie zaoszczędzić w przyszłości. Przy ich zakupie każdy może podjąć decyzję o ich jedynym lub dołączane do specjalnej jednostki, która jest odpowiedzialna za ich podróży, jeśli Włącz świetle latarki.

Mocowanie świateł do jazdy dziennej własnymi rękami

Bardzo często zdarza się, że właściciel samochodu woli zainstalować światła do jazdy dziennej własnymi rękami. Tutaj każdy może to zrobić, ponieważ jest to wygodne i opłacalne. Ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, w jaki sposób połączyć z systemem świateł, tak aby nie uszkodzić optykę samochodu, ponieważ takie uszkodzenia mogą być poprawione tylko w kabinie. Oczywiście, działa oświetlenie własnymi rękami – doskonałą alternatywą dla ich otoczeniu salonie.

Światła nawigacyjne są instalowane w pojazdach, ale nie mogą być zainstalowane w przyczepach. schemat montażowy nie jest krytyczny, więc nie ma miejsca dla kreatywności. Światła do jazdy należy umieścić w odległości nie większej niż 400 mm od krawędzi całkowitej szerokości samochodu. Wewnętrzne krawędzie widoczne powierzchnie lampy powinna być odległość nie mniejszą niż 600 mm. Wysokość systemem świateł powinna wynosić od 250-1500 mm nad ziemią. Są one ważne, aby skierować prosto. schemat zakłada, że światła nawigacyjne są wymagane do pracy, przy rozruchu silnika pojazdu i muszą być automatyczne wyłączenie przy podstawowym dostosowawczy wyjątku może być włączenie w niewielkim przedziale zakresu.

Jeśli ściśle stosować się do wymagań, a następnie zamontować światła dzienne własnymi rękami nie będzie trudne, i będą w pełni zgodne z przepisami ruchu drogowego.