448 Shares 5700 views

Chevrolet Niva opinii Właściciele powiedzieć o wiele rzeczy.

Dobrze czasami przypominają dobrze zapomniane stare. To jest dokładnie to, co projektanci myślał o krajowym AvtoVAZ i dał nam aktualizację i edycję Chevrolet Niva. Teraz false osłona chłodnicy z tego samochodu jest urządzony nie „wieżę” i „Motyl”. Chevrolet Niva otrzymuje pozytywne opinie właścicieli ze względu na znaczną poprawę parametrów technicznych samochodu. Oczywiście, Rose i cena, ale to jest zupełnie uzasadnione.


Ten samochód uosabia wszystkie najlepsze cechy poprzednich modeli VAZ kreacje i nowych funkcji, które zostały wprowadzone w tym samochodzie marki Chevrolet. Od swojego poprzednika VAZ-2121 samochód ten wypada korzystnie w porównaniu z obecnością ciała pięciodrzwiowy, który jest tak blisko do obecnych standardów ergonomii. Maszyna jest wyposażona w silnik 1,7 litra, który ma elektroniczny wtrysk paliwa. Spełnia wszystkie wymagania norm toksyczności „Euro-3”. Chevrolet Niva wystarczy fanów krajowego przemysłu motoryzacyjnego byli zadowoleni z nowego.

Jest to uniwersalny, stylowy SUV, który może obsługiwać dowolną sytuację, która pojawia się na drogach. On może towarzyszyć Ci na drodze do przyrody do rekreacji, a także na ulicach miast. Samochód ten będzie niezbędny pomocnicy i środki transportu. Opinie Chevrolet Niva od właścicieli zbiera głównie entuzjastyczny i laudatory. Ponadto, ten samochód może stać się prawdziwym liderem sprzedaży w ostatnich latach. Chcecie wiedzieć, że tak? Przestronne wnętrze, lepsza jakość wykonania, przystępna cena i wspaniałe ergonomia zrobili swoje.

Chevrolet Niva Recenzje właściciele otrzymuje więcej i doskonałą obsługę, przepustowości i odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Wszystko to za sprawą twórców maszynie osiągnął takie niuanse jak pięciobiegową manualną skrzynię biegów, układ kierowniczy z hydrowspomaganiem i pudełko transferu dwóch prędkości. Samochód ten został opracowany dla Państwa komfortu i wygody.

Chevrolet Niva bagażnik zapewnia nie tylko normalne, ale również na dachu. Za kwotę w rejonie 4 tysięcy rubli, można kupić bagażnik, który ma prostokątny lub ARC profil aerodynamiczny. Różnią się one od siebie jedynie łuków. Choć każda z tych pni ma swoje zalety.

Co jeszcze można powiedzieć o pozytywnych aspektach nowego modelu Chevrolet Niva? Ciało hałas znacznie zmniejsza poziom hałasu w kabinie. Nowy wygodne siedzenia przeznaczone do jazdy w samochodzie wygodne. Specjalnie dla naszych drogach przez sposób jest zwiększona przepuszczalność nowego modelu. Chevrolet Niva otrzymała kilka ulepszeń w porównaniu do swoich poprzedników. Odnosi się to do „otvyazannost” z różnicy przodu silnika napędu konstrukcyjną w skrzyni biegów, pośredniej wydłużenie wału.

Chevrolet Niva opinie zbiera różnych właścicieli. Po przeanalizowaniu ich słowami wielu szczęśliwych właścicieli samochodu, możemy wyciągnąć wnioski na temat pozytywnych i negatywnych aspektów tego modelu. W kolumnie z „plus” ludzi świętować kierowanie światła, wspaniały widok przez lustro i przyzwoitych świateł roboczych. Wysoka pozycja siedzenia i dobra przeszklenia zapewniają dobry przegląd. Kierowcy mówią również przestronny wentylację wnętrza i wysokiej jakości. Silnik pracuje dobrze nawet podczas mrozów.

Ale są też negatywne aspekty. Po pierwsze, wielu właścicieli samochodów powiedzieć, że maszyna ma słaby, ich zdaniem, silnik. Dodatkowo, niektórzy narzekali, że po przezwyciężeniu szybkość skrętu 60 km / h zaczyna hałas razdatka. Pojazdy, które nie są rozpoznawane przez rodzinę z powodu małego bagażnika. A Pobór paliwa tylko czasami wydaje się zbędny.

W każdym razie, Chevrolet Niva ma swoje wady i zalety. Ale na pewno można powiedzieć, że jest to kolejny godny osiągnięcie AvtoVAZ.