527 Shares 4936 views

Radiator „Królewski Thermo”: opinie modelowe

Krótko o pochodzeniu geograficznym grzejnika marki Królewski Thermo mówiąc, można zauważyć, że są one pochodzenia europejskiego. Rośliny, których działalność koncentruje się na produkcji wyrobów tej marki znajdują się we Włoszech. Reprezentacja jest dostępny w Rosji. Dlatego niektóre modele są rosyjski, inne – włoski.


Dlatego można stwierdzić, że część tego produktu jest krajowy. A cena takich urządzeń będzie nieco niższy, co jest ważne dla niektórych konsumentów, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą wymienić wszystkie grzejniki w mieszkaniu lub domu.

Dlaczego „Królewski Thermo”

W pierwszym przypadku mówimy o Dreamliner modeli i rewolucji, podczas gdy wszyscy inni są włoskie produkty robione. Od 50 lat stale ulepszonej technologii, grzejniki nabyć bardziej wybitne opcje. Dziś jest prawie idealne urządzenie pod względem wzornictwa i wydajności. Badania nie zatrzyma i ciągle ulepszane do dziś materiałów i wzorów. To sprawia, że możliwe do osiągnięcia rezultatów, ponieważ firma otrzymała trzy patenty na wynalazki w ciągu ostatnich 10 lat.

Recenzje cech technologicznych

Aluminium bateria ma wiele zalet. Klienci wybierają te instrumenty, z tego powodu, że różnią się one małą pojemność płynu chłodzącego i niską wagę, ciepło szybko, są łatwe w instalacji i ma atrakcyjny wygląd. Jednak wszyscy wiemy, że metal ten jest dość miękkie, jak również reaktywne. W ten sposób klienci mówią i ograniczyć zakres takich urządzeń.

Jeśli przód grzejnika „Królewski Thermo”, można stwierdzić, że są one wykonane z kilku różnych technologiach, to wymaga dodawania stopu aluminium magnezu i manganu. Takie rozwiązanie zwiększa jednorodność i wytrzymałość, które nie doceniane przez konsumenta.

Te materiały sprawiają, że metalowy bardziej plastyczny. Jako dalsze odkrycie tytanu działa jako dodatków do kompozycji. On, w opinii klientów, poprawia niezawodność, elastyczność i trwałość produktów. W efekcie możliwe jest uzyskanie jednorodności kompozycji, zwiększoną charakterystykę przejmowania ciepła niezmienność, który jest niezależny od temperatury. Ponadto kupujący powiedzieć, produkty są dość silne.

Jak plastyczność, a następnie może być wykorzystywany do całkiem złożone linie zakrzywione, które są typowy techników i projektantów. Radiator „Królewski Thermo” posiada ulepszoną konstrukcję, która jest wykorzystywana do produkcji bimetalicznych „koszulki”. Kupujący szczególnie podkreślić, że te baterie są odlewane.

Recenzje grzejniki aluminiowe marki Królewskiego Thermo

Cokolwiek może być wybitne właściwości stopu, woda z agresywnym środowisku w sieci domowej jest w stanie go korodować. W celu ograniczenia korozji w stosunku do stopu aluminium w sekcji „: Royal termicznego” poddane procesowi dwuetapowego procesu, w którym zastosowano cyrkon i fluor.

Materiał ten ma wysoką reaktywność, ale w zetknięciu z aluminium, jest zdolny do tworzenia nierozpuszczalnego w wodzie związku. Cyrkon jest używany przez dłuższy czas, technika ta jest wykorzystywana w produkcji urządzeń dla przemysłu chemicznego. Wszystko to pozwala tworzyć sekcje na powierzchni folii ochronnej. Po barwieniu jest przeprowadzane, który również składa się z dwóch faz. Pierwszy grzejnik „termicznego królewski” zanurza w kąpieli do barwienia wszystkich powierzchni odbywa się po barwnika natryskiwania proszku.

Konsumenci lubią że producenci używają tej technologii, ponieważ pozwala osiągnąć wysoką powierzchnię przylegania warstwą farby. Nawet kiedy odpryski uszkodzeń mechanicznych będą minimalne, a powłoka nie ulegnie dalszemu pogorszeniu.

Przeglądy cech technicznych grzejniki aluminiowe Królewskiego Thermo

Grzejnika „Royal termiczne” Aluminium Zapotrzebowania zobaczyć, zdolny do pracy przy względnie wysokim ciśnieniu w zakresie od 24 bar, aktywność czynnika chłodzącego wodoru, od 7 do 8,5 Ph. Konsumenci wybrać te baterie również z tego powodu, że temperatura wody może osiągnąć 110 ° C, w odniesieniu do zawiesiny, nie może być większa niż 5 g / l.

Zawartość tlenu nie powinna przekraczać poziomu 20 mikrogramów / litr. Twardość wody nie powinna wynosić ponad 7 mg * równoważnik / l. Użytkownicy z takich słów baterii tylko w systemach zamkniętych może być stosowany, gdzie ogrzewanie dostarczane jest z zamkniętym zbiornikiem wyrównawczym. Jeśli mówimy o centralnego ogrzewania, kupujący powinni wykonywać pracę na własny uzdatniania wody.

Recenzje producenta grzejników Nieskończoność Królewskiego Thermo

Grzejniki „Thermo Królewski”, która będzie przydatna przeczytać przed wizytacją w magazynie, przygotowane do sprzedaży w gatunku nieskończoności. W tym przypadku mówi się o urządzeniach, które charakteryzują się dużą pojemnością cieplną, tę funkcję, jak podkreślono przez kupujących, uzyskane poprzez obecność dodatkowych żeber, które znajdują się na pionowych rur kolektora. Przeprowadzeniu kontroli i forma nieliniowego.

Model ten ma inny niepowtarzalny rozwoju, co wyraża się w korku, który znajduje się poniżej sekcji. To nie topi. Kupujący podkreślić, że nowa technologia produkcji nie wiążą się z użyciem spawania, co zwiększa niezawodność połączeń. Te „Królewski” Thermo grzejniki, których opinie powinny pomóc w podjęciu właściwej decyzji, opracowany jeden z najlepszych projektowania biura technicznego.

Kanały żeberka mają specjalną strukturę, posiada wygięty panel przedni. Konsumenci twierdzą, że zwiększa to obieg powietrza i pokój oceń ocieplenie. Zwiększona pojemność cieplna uzupełnione nietrywialne widok zewnętrzny urządzenia. Klienci wybierają baterii dlatego, że należą one do klasy grzejników dekoracyjnych.

Recenzje producenta grzejników Indigo Królewskiego Thermo

Te grzejniki „Królewski” Thermo posiada niezwykły kierunek konwekcję, w którym pewna ilość przepływu pędzi do okna. Kurtyna w końcu, zgodnie z kupujących jeszcze bardziej wydajne. Z okna zimne powietrze jednocześnie odciąć niemal całkowicie. W wyniku tego można osiągnąć wymieszanie warstwy powietrza o różnych temperaturach i temperatury staje się bardziej równomierny.

Takie grzejniki aluminiowe Thermo „Królewski” posiadają opatentowany kształt. Pojemność jednej sekcji, w zależności od konsumenta, jest dość duża i wynosi 204 watów. Gwarancja zakładu trwa od 10 lat. Jeśli to ważne cechy techniczne, warto zwrócić uwagę na odstępy, która jest równa 500 mm.

Recenzje chłodnicy bimetaliczny marki pianoforte

Model ten jest przedstawiony na sprzedaż w kilku formach, jeden panel przedni jest wpuszczone od dna w drugiej – do góry. Jeśli połączyć te opcje, można osiągnąć ciekawy efekt. Takie grzejniki bimetaliczny „Królewski Thermo” jest dostępna w dowolnym kolorze.

Konsumenci lubią, że urządzenia te są reprezentowane przez dwa typy wielkości, które charakteryzują rozstawie, może być równa 350 mm do 500 mm. W produkcji formowanie wtryskowe, która, jak twierdzą, kupujący zapewnia niezawodne połączenie dwóch metali. Gwarancja Spółka może trwać od 10 do 15 lat. Jednak ma ona zastosowanie tylko do urządzeń, których instalacja została przeprowadzona przez ekspertów.

Recenzje grzejników bimetalicznych BiLiner

Wybór grzejnika gatunku Królewski Thermo Biliner, można uzyskać urządzenie, które ma nieliniową przednią powierzchnię. W tym przypadku, urządzenie ma dolną część, zagiętą do wewnątrz, przy czym górny zagięty bitu. Kupujący podoba się fakt, że ta forma została zaprojektowana z ruchem Computer Science ciepłych strumieni powietrza. Umożliwia to zapewnienie, że 50% ciepła oddawanego do energii promieniowania, a reszta jest utworzona przez konwekcję.

„Królewski Thermo” – 500mm grzejników – są to urządzenia, które mają odpowiednią odległość środkową. Jednak ta funkcja jest – nie jedynym, do którego należy zwrócić uwagę przy zakupie grzejnika. Na przykład, model BiLiner przedstawiono na sprzedaż, więcej odmian BiLiner Inox. Te dwa typy urządzeń są znamienne tym, że pierwsza jest oparta na stalowej, a drugim – ze stali nierdzewnej.

Koszt grzejników

Grzejniki, ceny są dość demokratyczna, przedstawił sprzedaży kilku odmian. Jeżeli mówimy o modelu optymalny-350 / l, w którym ilość wody wynosi 0,27 litra i mocy 155 W, w cenie 250 RUB za sekcji. Jeśli przed modelu optymalny-350/4, która jest równa mocy 620 W, ilość wody wynosi 1,08 litra, cena jest równa 1000 rubli. Wartość wzrasta do 1500 rubli., W przypadku modelowego Optimal-350/6, w której ilość co najmniej 930 W, objętość wody równa się 1,62 litra.

wniosek

Opisany powyżej ogrzewanie, których cena wiesz, są oferowane do sprzedaży jeszcze w wersji Triplex Trend. Modele te nadają się do domów, w których są dzieci między członkami rodziny. Wszystkie linie na produkcie są zaokrąglone, nie mają ostrych krawędzi. Kolektory tego typu wykonane są ze stali nierdzewnej, co czyni je odpornymi na działanie agresywnych substancji chłodzących. Korzystanie z urządzeń grzewczych może być scentralizowane sieci i poszczególnych systemów.

Ale dla ciepłownictwa zbliży Revolution Bimetall, które charakteryzują się wysoką przenikania ciepła osiąga się kosztem dodatkowych krawędzi. Transfer ciepła w temperaturze 70 ° C, 168 W, podczas gdy ciśnienie robocze 30 bar. ciśnienie 200 bar pęknięcie, ale ciśnienie próbne równowartość do 45 barów.