136 Shares 3991 views

Opis podgrzewacza Electrolux EWH 50 SL

Nadszedł czas, aby kupić podgrzewacz wody? Ale w tak dużej gamy sklepów, które po prostu nie wiem, który z nich wybrać? To ten artykuł jest dla Ciebie. Istnieją trzy główne kryteria, które pomogą dokonać właściwego wyboru:


  • objętość zbiornika;
  • Cena (nagrzewnice wodne tanio – nie oznacza złe);
  • producent.

Jak wybrać kocioł?

Tak, niech najpierw zrozumieć z kosztem. Ceny dla ogrzewaczy wody zaczynają się na poziomie 3000-4500 rubli. Wiele nieświadomie myślę, że jeśli tanie, niskiej jakości. Jednak tak nie jest. modele low-end, na ogół nie mają dodatków, takich jak e-administracja, cyfrowego lub wyświetlacza ciekłokrystalicznego, i więcej. Brak tych elementów pozwala producentowi na znaczne zmniejszenie kosztów urządzeń.

Biorąc pod uwagę, że podgrzewacze wody sprzedają różne objętości, musisz zdecydować, do jakich celów będzie on używany. Na przykład, istnieją modele 10 litrów. Są one umieszczone w kuchni. Używać gorącej wody tylko do mycia naczyń. Rodzina z dwojgiem ludzi opłacalne zainstalować mały bojler (50 litrów). Ten tom będzie na tyle nie tylko dla małych wydatków, ale także do kąpieli pod prysznicem. Dla tych, którzy chcą w pełni podjąć zabiegi wodne, zaleca się zainstalowanie podgrzewacza wody od 80 litrów.

Jest kolejnym ważnym kryterium – producent. Głośno marką, oczywiście, wpływa na koszty, ale jest to uzasadnione ze względu na jakość. Ludzie są ograniczone w mediach, można nabyć klasyczny model ze sterowaniem mechanicznym. Jego cena nie będzie wysoka. Prawie wszystkie marki z całego świata są w zakresie modeli low-end, które wyposażone są tylko najbardziej konieczne.

Popularna marka jest Electrolux. Według niektórych publikacjach, a mianowicie jej produktów przez kilka lat w czołówce sprzedaży. Oczywiście, dla szwedzkiej jakości będzie musiał zapłacić sporo pieniędzy, ale jeśli myślisz globalnie, są one uzasadnione przez długi okres użytkowania. Ten znak towarowy produkuje kotły płaski kształt. W przeciwieństwie do klasycznych modeli, mogą być zainstalowane nawet w najmniejszej przestrzeni. Na przykład, podgrzewacz wody Electrolux EWH 50 SL – idealne rozwiązanie dla małych mieszkaniach. Jeśli porównać te urządzenia, jego cena jest do zaakceptowania. Obecnie można go kupić średnio 11.000 rubli. Przyjrzyjmy się, co jej specyfiki.

Opis modelu

Electrolux EWH 50 SL – podgrzewacz wody, której rozwój producent zastosował nowoczesną technologię. Ten model typu zamkniętego (łącznie). Wielki dla apartamentów różnej wielkości. Zapewnia dystrybucji ciepłej wody do kilku punktów. Producent dostarczył dwa rodzaje instalacji: pionowe i poziome. W związku z tym brak miejsca w urządzeniu mogą być umieszczone nawet nad drzwiami. Dzięki dobrej władzy, Electrolux EWH 50 SL jest instrumentem opłacalne. Warstwa izolacyjna zapobiega duże straty ciepła. Woda jest długi czas zatrzymuje ciepło, więc Auto Power Cylinder jest rzadkością. Instalacja tego urządzenia może być przeprowadzona tylko na ścianie. W tym celu na tylnym panelu ma szczególne przywiązanie.

cecha

Urządzenie wymiary: 81,2 x 38 x 39,3 cm, kształt kadłuba – płaskie (prostokątne) .. napięcie zasilania 220 V, waga 25 kg pusty kocioł. 50 l – objętość zbiornika. Ma on dwa elementy grzejne (X ciepła) o mocy 0,8 kW. Ciało jest pokryte szkliwem. Zbiornik wykonany jest ze stali. Powlekanie wewnętrzne ściany – melkodispersnaja szkliste. elementy grzejne nie są w kontakcie z wodą, są one umieszczone w specjalnym kolby, co znacznie wydłuża okres użytkowania. Ponadto, ze względu na obecność suchego grzejników eliminuje potrzebę rocznej konserwacji. Na przedniej stronie znajduje się panel sterowania. Ona ustawić regulator temperatury (termostat), wskaźnik działania i wyłącznik zasilania. Urządzenie stanie podgrzewania wody do temperatury 70 ° C, podczas gdy w czasie około 2 godzin.

System ochrony

Biorąc pod uwagę, podgrzewacz wody Electrolux EWH 50 SL, konieczne jest opracowanie w systemach zabezpieczeń. Aby zapobiec rdzy stosowaną technologię producenta zbiornika chronić. Zapewnia doskonałą ochronę przed korozją. Ze względu na elementach grzewczych X-ciepła, można zapomnieć o skali. I ich zastosowanie w kotle, aby zminimalizować możliwość przypadkowego porażenia prądem elektrycznym. Poszycia ścian zbiornika porządku emalii wykonuje funkcje ochronne przed wyciekami, rys i korozji.

opinie

W modelu Electrolux EWH 50 SL wybrał dużą liczbę nabywców. Wiele z nich jest w pełni zadowolony z tego urządzenia. Z korzyści, podkreślają:

  • Kompaktowy rozmiar;
  • o płaskim kształcie;
  • cicha praca;
  • dużej mocy;
  • Okres gwarancji – 8 lat, a czas pracy – co najmniej 10 lat;
  • łatwość zarządzania;
  • szybkie podgrzewanie wody.

Były też kupujący i komentarze. Przede wszystkim dotyczy to zawór bezpieczeństwa. Wiele powinni natychmiast wymienić go na wyższej jakości. Niedogodności i zapewnia brak termometr i kotwiących śrub w zestawie prowadnicy nieinformatywnych.