106 Shares 3806 views

Rytuały z dnia urodzenia. Działki, rytuały z dnia urodzenia

Dla każdego człowieka dzień, w którym się urodził, jest punktem orientacyjnym. I to nie tylko gratyfikacje i prezenty. Jest coś świętego w tym, co jest odczuwalne, ale najczęściej nie jest zrozumiane. Jest to rodzaj połączenia z wszechświatem, który w tej chwili staje się niemal namacalny, blisko. Tworzy rytuały w dniu urodzenia. Wszystkie one mają na celu jak najwięcej "wątku" prowadzącego w życiu. To interesujące i niezwykle przydatne. Nie wierz mi? Sprawdź to!


Dlaczego w dniu narodzin?

W dzisiejszych czasach niewielu ludzi chce myśleć o instrukcjach "guru". Każdy próbuje żyć własnym umysłem. Oznacza to, że konieczne jest zrozumienie, dlaczego trzymane są rytuały urodzinowe. Dlaczego jest to ważne? Faktem jest, że każdy z nas jest zajmowany przez anioła (lub Wszechświata lub ducha). Można inaczej interpretować. Tylko proces charakteryzuje się cyklicznością. Każda osoba idzie w spiralę. Ale w jego urodziny jest w miejscu najbliżej źródła. W tym momencie Angel jest najbliżej. Jest jasne, że słyszy lepiej, może powiedzieć, co zrobić, i tak dalej. Okazuje się, że świąteczne obrzędy mają taką wydajność, co jest niemożliwe w innych dniach.

Jakie mogą być rytuały na Twoje urodziny?

Ci, którzy są zainteresowani magią rozumieją, że rytuały są bardzo różne. Niektóre są trzymane niezależnie, inne – tylko do osób trzecich. Ich skupienie jest inne. Jest jednak coś, co łączy je. Tak więc rytuały w dniu narodzin są często pozytywne, zmieniające się okoliczności i wpływają na światopogląd. To ludzie używają do korekty błędów w przeszłości: od małych do filozoficznych. Jak mówią, wszystko czego chcesz. Nie ma zakazów. Na przykład osoba nie jest zadowolona z ciągłego wiru. Skąd pochodzi? To prawda, odnosi się do wydarzeń nie jest poprawne. Więc powinieneś używać spisków i rytuałów, aby się zmienić. A potem świat dostosuje się, doprowadzi innych ludzi do innych okoliczności. Ponadto nie zapominaj o rodzinie i znajomym. Każdy z nich, wymawiając proste słowa "Happy Birthday", przechodzi iskierkę światła do osoby urodzinowej. To zdanie może stać się częścią magii. Pozdrowienia i dary to "gleba", na której zbudowane są świąteczne obrzędy. Czy wszyscy wiedzą o świeczkach na tortu? Jest to najprostszy przykład "magii domowej".

Dla własnego dobrego samopoczucia

Ten jasny dzień musi być spełniony we właściwym nastroju. On jest w "osobowym" systemie współrzędnych jest punktem wyjścia, podstawę do przyszłego roku. Zaleca się, aby obudzić się i porozmawiać z aniołem stróżowym. Aby to zrobić, musisz stać przed lustrem, spojrzeć w oczy i powiedzieć: "Mój drogi Aniele! Cieszę się, że jesteś zawsze ze mną. Proszę, pomóż mi przeprogramować moje życie na szczęście, dobrobyt, harmonię i dobrobyt! Jestem miłością i światłem! Świat pomaga od tej chwili w realizacji wszystkich moich marzeń! W życiu przychodzi spokój i pewność siebie! Dziękuję moim aniołowi za jego pomoc i troskę! Amen! "Poczujesz lekkość wypełniając swoją duszę. To niezwykłe uczucie, staraj się ożywić w sobie za każdym razem, gdy słyszysz lub czyta się frazę "Happy birthday!" Rytuał nie jest trudny, każdy sobie z tym poradzi. A energia na cały dzień będzie wystarczająca na następny rok.

Jak sobie życzyć

Teraz o świeczkach z tortu. Wszyscy wiedzą, że konieczne jest, aby ich pragnąć i wydmuchać. Tylko ten "przepis" nie jest kompletny. Wycofano się z niego tylko jedno zdanie, ale najważniejsze. Nie wiedząc, ludzie są wtedy rozczarowani rozczarowaniem, które mówią, że nie dostali tego, co mieli na myśli w ich urodziny. Rytuały, rytuały muszą być wykonane dokładnie tak, jak zostały zaplanowane, a nie w miarę potrzeby. I pochwycili słowa spisku, które trzeba wymawiać, gdy świeczki są postrzane. Tu jest: "Rainbow życia strumieni. Szuka dla siebie na swój sposób. Rozmawiam ze światłem, zgarniam to radością! Niech …. (Dalej formułuj swoje pragnienie). Amen! "Teraz wydmuchnij świece. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, nie będziesz się rozczarował. Ponadto istnieje ważna zasada, bez której spisków, rytuały urodzinowe nie działają. Należy pamiętać o wszystkich uczestnikach procesu.

Prawdziwe magiczne obrzędy: główny warunek skuteczności

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego jest to zawsze święto w twoje urodziny, urodziny tylko mówi dobre słowa, pochwały, prezenty? Oczywiście powiesz, tradycja jest taka. Ale skąd się wzięło? W rzeczywistości pozytywne na ten dzień jest warunkiem uzupełnienia aury osoby o nowe siły. Znowu staje się noworodkiem. Potrzebuje pomocy z zewnątrz. Tylko nie w fizyce, ale w planie energetycznym. Dlatego święte obrzędy ludzi mają na celu stworzenie pięknej, ciepłej atmosfery wokół "noworodka". Jest otoczony miłością i troską, jak mały. Każdy daje kawałek ich jasnych sił, aby urodziny mogą żyć i żyć szczęśliwie przez kolejny rok. To było znane w dawnych czasach, dlatego stworzyły takie tradycje. Bez takiego ciepła jest bardzo trudne dla osoby. On jest zawsze w stanie stresu, uczucie lodowatej samotności. Chociaż niektórzy nie zdają sobie sprawy, jak bardzo muszą pieszczotliwie szukać innych. Ogólnie rzecz biorąc, wszyscy jesteśmy pewni, że około urodzin trzeba stworzyć największą radość. I właśnie w ten sposób rodzi się prawdziwa jasna magia. Rytuały są pełne emocji, które są planowane na noworodka przez ludzi, którzy go kochają. Łącznie budują mu "nowy rok życia".

Co robiłeś w dawnych czasach?

Muszę powiedzieć, że każdy miał własne zasady na urodziny. Rytuały słowiańskie są bardzo interesujące i kolorowe. Wynika to ze specyfiki starożytnych przekonań. Były czyste i jasne. Najprawdopodobniej nawet wyobrażamy sobie szczerość tych ludzi dzisiaj, nie możemy. Niemniej jednak, wszystkim swoim zdalnym potomkom dusze tych ludzi są pomocne, ponieważ podstawą ich istnienia jest miłość do wszystkiego, co żyje na ziemi. Slawistyczne rytuały sugerowały nie tylko pragnienie wspólnego celu, ale "pracowały", aby osiągnąć konkretny wynik. Tutaj, na przykład, jak to zrobić, jeśli chcesz żyć w dobrobycie. W ten jasny dzień trzeba iść na bazar i kupić mak. Pamiętaj, że musisz ją kupić od kobiety, która jest starsza od ciebie. Nadal potrzebujesz nowego chusta w kolorze białym. Zostaw sam, rozłożył ją na stół, na szczycie maku. Powiedz to: "W głębi oceanu wyspa jest ziemia. Tam Matka wszystkiego istniała. Wziąłem pieniądze w moje ręce. Za chleb podano, w torebce. Bez pieniędzy nie dają żywności. Bez nich nie jest daleko od kłopotów. Ubrania bez nich nie splotują, świece w świątyni nie będą podane. Panie, daj mi tyle pieniędzy, ile ziarenek jest w tym szaliku. Niech tyle w mojej torebce. Słowa są wiązane w węzeł, mam do spełnienia! Amen! "Teraz musisz ubierać szalik i umieścić go w tajnym miejscu. On będzie twoim amuletem na następny rok.

Pozbyć się samotności

Wiele starożytnych rytuałów wiązało się z ustanowieniem życia osobistego. Były one odbywały się w ich urodziny, ponieważ właśnie wtedy, gdy mogli "wyciągnąć rękę" do bogów, prosili o ich miłosierdzie. Oczywiście tylko ci, którzy mieli problemy w tej dziedzinie, zrobili to. Potrzebujesz "srebrnej wody". Do jego przygotowania potrzebny jest dowolny przedmiot metalu. Zebrać puszkę wody źródlanej dokładnie 9 dni przed wakacjami. Umieść srebrną biżuterię w niej. Pamiętaj, że nie powinno być zamknięte. Oznacza to, że pierścień nie pasuje dokładnie. A jeśli masz łańcuch, to musi być cofnięty. Dokładnie w chwili narodzin (jeśli znasz dokładny czas), na wodzie jest spisek: "Błagam cały błogosławieństwo Białego światła, Matka Ziemi jest wilgotna, woda niebieska, wiatr jest silny, ogień jest jasny! W misce krystalicznie czystej wody. Ona – Matka Ziemia jest łatwopalną łzawą. Ona wie o moim gorzkim akcie i spada srebrną wodą. Ty, tęsknota za mną, zostaw mój udział! Niech wszystko będzie według Matki Ziemi! Kiedy myję srebro wodą, tak samotność odejdzie natychmiast! Amen! "Teraz musisz wypić dokładnie siedem łyków, a resztę płynu bezpośrednio na wierzchołku, aby się rozbić.

Nowoczesna magia

Obecnie wiele szkół rozwija się w szkołach, które angażują się w "poprawę" życia osoby. Pomimo faktu, że są całkowicie "nowe", ich skuteczność została już udowodniona przez słuchaczy. Oczywiście ludzie mają tendencję do stosowania tych magicznych obrzędów, które mają im zaufanie. I nikt nie jest szczególnie zainteresowany względnym "wiekiem". Ponadto, w przeważającej części, obecne są zbudowane na podstawie tych, które powstały w głębinach wieków, tylko z poprawką do współczesnego światopoglądu. W dniu urodzenia bardzo lubie traktować rytuały wymyślone przez Simorontsi. Po pierwsze wszyscy pracują nad pozytywnymi. Oznacza to, że takie rytuały opierają się wyłącznie na pozytywnych energiach i emocjach. W nich na pewno nic nie może być nie tak. Po drugie jest zabawne i zabawne! Po trzecie, takie rytuały niekoniecznie są tylko w pięknej izolacji. Przynieś wszystkich gości do tego procesu! Wakacje okażą się chwalebne i niezapomniane. Ponadto każdy będzie czerpał korzyści z takich "magicznych rozrywek"! Jeśli weźmiemy pod uwagę, że energia kolektywu ludzi, którzy kochają się i szanują, ma szczególną cechę, aby rosnąć wykładniczo, to wiesz, że możesz obrócić świat wokół siebie!

Kontakt z Niebiańską Kancelarią

Rytuał odbywa się, gdy wszyscy uczestnicy (cała uczciwa firma) są w wysokim nastroju. Rekolekcje: nikt nie zabrania tego samemu, jeśli to twoja wola. Ogrzewa się żartami lub innymi rozrywkami do granic możliwości, zapraszaj znajomych do złożenia "petycji" do Niebiańskiej Kancelarii. W tym celu przygotuj kawałek pergaminu i pióro (papier i długopis). Zrób dokument, w którym można wyznaczyć marzenia człowieka urodzinowego i wszystkich, których mu się podobają jego przyjaciele. Następnie obróć ją rurką, uszczelnij ją woskiem z świątecznej świecy. Pozostaje tylko powiedzieć w chórze: "Wołamy do Niebiańskiej Kancelarii! Życzymy powodzenia młodemu (nazwa) uwagi! Niech nasze przesłanie zostanie spełnione, aby mieli pieniądze i owsiankę! Niech diamenty i złoto na głowie wyleją z nieba! Niech dusza będzie bogata w miłość! Nalegamy na wydajność. Dzisiaj nasze ważne dekrety są złożone! Z którego biuro nie zbawi, dopóki nie zostanie wykonane rozkazy! "A jeśli ten obrzęd zostanie wsparty" Dniem Jam ", wówczas wszechświat po prostu musi" zginać pod imieniem urodzin ". Taki obrzęd jest utrzymywany ze specjalnym przysmakiem. Jest pożądane, aby zostało przekazane przez jednego z przyjaciół. To jest dżem malinowy! Musi być spożywane "oszczędnie" – jedna łyżeczka dziennie. Nie zapomnij zamknąć oczu i powiedzieć: "Nie ma życia – i malin!" To zdanie zaleca się pisać piękne farby na kartce papieru i wkleić na słoik. W tym samym czasie temat "wiadomości" jest wybierany przez tego, kto je tworzy. Zamiast słowa "życie" można użyć tego, co charakteryzuje główny problem bieżący. Na przykład: "Nie małżeństwo – i malin!" Każdy ma własną wersję, najprawdopodobniej jest.

Działka na szczęście

Oto kolejny obrzęd, który można trzymać zarówno samemu, jak i gościom. Weź kartkę papieru. Opisz o tym wszystkie ich duże i małe "smutki". Można to zrobić z wyprzedzeniem. A w czasie wakacji ustaw ją na ogień świecą. Chociaż jest tlący się (świecący), mówisz te słowa: "Burning kłopotów, dba. Wszystko to przeszkadza – w ogniu płonie! Powodzenia ze mną pozostaje, blisko, jak koński ogon, loki! W dniu narodzin przychodzi tylko radość i nie idzie do następnego! Zawsze ze mną, w dzień i o północy, w każdej chwili przyjdzie na ratunek! "Oczywiście, największy wynik przyjdzie, jeśli wszyscy goście powiedzą to pragnienie w chórze. Dopiero wtedy konieczne jest wymawianie nazwy noworodka. Ogólnie rzecz biorąc, pożądane jest zaangażowanie swoich bliskich w obrzędach podczas wakacji. To nie tylko mnoży magiczne moce, ale także utrzymuje wzajemne relacje. Okazuje się, że ludzie są nawet bardziej związani ze sobą, uczestnicząc w "wspólnych projektach". A jeśli ogólne przedsięwzięcie, związane z zyskami, może się rozdzielić lub spierać, wtedy uprzejmość wyrażana przez chór ma jedynie zjednoczyć się.

Rytuał na prezent

Nie tylko "noworodka" w tym dniu magia ma być zaangażowana. Również ci, którzy go gratulują, mają okazję sprowadzić trochę światła i szczęścia do życia. Oto jak to zrobić. Kiedy jesteś gotowy na prezent, powiedz małe zaklęcie. Prowadzi Cię do miejsca, gdzie najlepiej sprzedajemy. Powiedz: "Siedem aniołów na złotym niebie niosło dary Pańskie. Zmęczony, przykucnięty, zaśpiewał piosenkę. Kupiłem urządzenie dla tego chóru. Wziął to jako prezent (nazwisko osoby). Z nim szczęście i szczęście przyniósł! Amen! "Jeśli zrobisz coś własnymi rękami, to tak wyrok:" Na rzecz dobrego samopoczucia i radości. Więc życie nie pcha. Że była pełnym kubkiem. Aby spełnić wszystkie pragnienia (imię osoby)! Amen! "A kiedy dar w ręku zostanie przeniesiony, możesz powiedzieć jeszcze jeden spisek. Jest stary. Jego znaczeniem jest to, że wokół osoby zawsze jest obrona, otaczająca zarówno pokusy fizyczne, jak i duchowe i kłopoty. Powiedz to: "Ty (imię) powinieneś być na tronie. Aniołowie swojego chóru nie przerywają. Kłopoty się nie zdarzają.