161 Shares 9846 views

Marzeniem jest ślub. Co mówi marzyciel i psychologowie.

Ślub jest związany z czymś przyjemnym, z początkiem nowej części życia. Czy to samo oznacza sen? Ślub w śnie często marzy się tym, którzy przygotowują się do zawarcia małżeństwa, a także starych dziewic, wdowy i ludzi organizujących wesela.


Spójrzmy więc na wymarzoną książkę. "Mój ślub" – takie marzenie nie zawsze ma pozytywne znaczenie. Uważa się go za zły omen, który może nawet wymarzyć śmierć bliskich.

Co mówi książka snów

Jeśli kobieta widzi sen, w którym ślub odbywa się ze starym, niechlujnym człowiekiem w roli pana młodego, może to oznaczać, że będzie to problematyczne znalezienie męża, a kiedy kandydat się pojawi, życie z nim się rozwija.

Jeśli kobieta widzi sen, wesele, w którym jest ona sama, aw tym śnie jest kobieta ubrana w czarną, długą sukienkę, oznacza to, że jej mąż ma kochankę.

Jeśli ślub marzenia mężczyzny i na nim widzi siebie jako innego człowieka w czarnym garniturze iz czerwoną różą, oznacza to, że żona oszukuje go.

Jeśli marzyłeś o weselu, w którym pojawiają się osoby odmiennej płci – kobieta – mężczyzna, mężczyzna – kobieta o tych samych cechach, które zostały opisane wcześniej, oznacza to, że nie będziesz w stanie pozostać wierny małżeństwu.

Jeśli sen nie jest jego weselem, oznacza to, że jedna z krewnych może wkrótce umrzeć. Ta sama interpretacja ma marzenie, w którym coś się zdarza na weselu – może to oznaczać śmierć czy chorobę kogoś.

Jeśli jesteś świadkiem na weselu we śnie, może to oznaczać, że coś dobrego zdarzy się w Twoim życiu.

Jeśli marzysz o ślubie obecnego małżonka, oznacza to zmianę małżonka i pracy.

Jeśli kobieta marzy o tym, że jest oblubienicą, ale w swoim śnie nie ma innych ludzi, to porobi niezadowoloną miłość, rozstanie, własną chorobę.

Interpretacja psychologiczna

Wszystkie te interpretacje marzeń są tylko sugestiami różnych tłumaczy. Mogą być daleko od rzeczywistości. O wiele bardziej interesujące jest odkrycie przesłania psychologicznego, które marzenia przynoszą nam. Odkrywają podświadomie pragnienia i ukryte sny.

Jak pokazują badania, dzień ślubu jest praktycznie najbardziej stresującym czynnikiem życia osoby. Z jednej strony może to wydawać się dziwne. Przecież wszyscy w tym dniu są szczególnie szczęśliwi. Niemniej jednak, decyzja przyjęta w tym dniu jest jednym z najważniejszych w życiu. Może mieć ogromny wpływ na przyszłe przeznaczenie. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że takie unikalne wydarzenie często pojawia się we śnie.

Załóżmy, że człowiek, który już spotkał drugą połowę, ale jeszcze nie żonaty, miał takie marzenie. Ślub w tym przypadku jest projekcją pragnienia poślubienia ukochanej osoby. Nadszedł czas zacząć poważnie myśleć o tym, jak zachować związek, poślubiając za życia. Pamiętaj tylko, że nie należy podejmować takiej decyzji, opierając się tylko na snach! Decyzja o weselu powinna być najbardziej racjonalna w życiu, pozbawiona emocji, paradoksalnie, jak może się wydawać.

Wróćmy do tego, co może oznaczać ten niezwykły sen. Ślub, oczywiście, może marzyć osobę, która jest sama. W tym przypadku obraz ten symbolizuje wewnętrzną tragedię, której przyczyną jest samotność. Marzenia o weselu lub małżeństwie są ukryte w podświadomym pragnieniu znalezienia partnera duszy. Nie ignoruj znaków, że nasze sny są. Musimy podjąć poważne działania, aby zmienić sytuację. Nadszedł czas na aktywne zapoznanie się z nowymi ludźmi.

Jeśli marzenia ślubu są marzyły o osobie ożenionej, oznaczają niezadowolenie z życia małżeńskiego. Być może ostatnio często spotyka się z małżonkiem lub niezadowolenie z kontaktów seksualnych. Być może atrakcyjność między małżonkami zaczyna słabnąć i zniknąć. Pamiętaj, że badania psychologiczne wskazują, że najlepszym sposobem rozwiązania problemów rodzinnych jest dialog. Jeśli rozpoczniesz takie rozmowy z drugą połową i zakończ je pozytywnym wynikiem, marzenia o weselu powinny się skończyć.