821 Shares 6272 views

Cadillac SRX: Opinie właścicieli samochodów i specyfikacji samochodu

Światowej sławy marka samochodowa „Cadillac” jest wreszcie zadowolony ze swojej nowej linii Kierowcy modelu SRX 2014 To uderzające w zwrotnicy, która łączy w sobie luksus i wyrafinowanie, odziedziczony po poprzednich pokoleniach najlepszych cech premii i nabytych nowych i innowacyjnych opcji.


Cadillac SRX-2014: tradycja i innowacja

Więc przede wszystkim na innowacje obejmują kamery cofania oraz system multimedialny Bose, różną głośność i jakość dźwięku. Od charakterystyki Cadillac, jak zawsze wierny sobie.

Ponadto producenci pracowali ponad konstrukcji na zewnątrz ciała, co z kolei pozwoliło zwiększyć liczbę sprzedaży w Europie, prawie 5 razy w stosunku do wykonania poprzedniego Cadillac SRX 2007 wzorów.

Nowy „Cadillac”, przedstawiony w Detroit, podbił serca wielu europejskich kierowców. Mimo to, mimo wszystko, mając jasną, nawet agresywny wygląd, jest to marzenie wielu kierowców. Na zewnątrz, trochę przypominający sedan CTS, że samochód stał się trochę mniej niż w poprzedniej generacji, zachowując ostre linie i linie, charakterystyczne dla marki motoryzacyjnej. Cienko wycięte części w połączeniu z jednym wzorem stalowy korpus daje oryginalność maszyny i niepowtarzalność. Długość zwrotnicy zmniejszyła się o 12 cm i wysokości. – 5 cm Masa nowego modelu jest około 2,5 tony. Zbiornik paliwa zawiera więcej niż 70 litrów. Również zmiany były kratki i boczne wloty powietrza są teraz świecą w ciemności.

Wnętrze i użyteczne funkcje

W odróżnieniu od poprzednich generacji, takich jak 2005 Cadillac SRX, nowy samochód ma bardziej luksusowe i stylowe wnętrza kabiny. W tej zwrotnicy ergonomia pozostawiają wiele do życzenia: koło jest regulowane wyłącznie przez nachylenie że dość niewygodne, ponieważ będąc w skrajnych położeniach, obejmuje deski rozdzielczej. Ponadto, producenci nie są bardzo strategicznie umieszczone na panelu sterowania: centrum wyjście danych sterujących klimat, a sam klucz jest odpowiedzialny za temperaturę, znajduje się na dole.

Crossover wnętrze jest jeszcze pięć-osobowa. Producenci pracowali również nad dźwiękiem i hałasu izolując maszynę. Ponadto nowa modyfikacja funkcji jest bardzo przydatne w gorącej pogody – system wentylacyjny wyposażony w dodatkowe chłodzenie.

Nowy model Cadillac SRX jest wyposażony w skuteczne poduszek powietrznych, wyposażonych w przedziale pasażera i boku. Obecne i boczne kurtyny. Twórcy przyjęli również zadbać o foteliku, dla których istnieją specjalne klipsy. zamki drzwi są automatycznie blokowane podczas jazdy. Przegródki do przechowywania wielu małych, przydatnych elementów umieszczonych na listew drzwiowych oraz na oparciach foteli.

Salon wystarczająco szerokie fotele wydają się bardzo płasko i na pierwszy rzut oka nie bardzo wygodne. Jednak tak nie jest! miejsc pasażerskich są znacznie bardziej komfortowe i bardziej przestronne. Ale z powodu tego rodzaju zwiększenia objętości bagażnika znacznie się zmniejszyła. Chociaż jego pojemność w tym modelu jest większa niż 800 litrów. Jeśli nawet złożyć tylne siedzenia pasażerów, bagażu objętość przedziału wzrośnie prawie o połowę.

parametry techniczne

Cadillac SRX samochód strona techniczna uległa poprawie ze względu na zawieszenie z amortyzatorami, które mają sterowanie elektroniczne. Ze względu na to, crossover jeździ pewnie, bez zatrzymywania się nieprawidłowości i wybojów na drodze, a także dobrze utrzymane zwrotnym.

Powszechnie wiadomo, że „Cadillac” – jest to samochód, który zużywa dużo paliwa. Ponadto, jest to dalekie od najtańszy samochód w odniesieniu do usługi. Mimo to fani dość.

Wiele zakochałem się w tym samochodzie dzięki komfortu i mnogość funkcji. Generalnie Cadillac SRX, techniczne cechy i korzyści, które dają prawo do opisania go jako samochód z silną i niezawodną zawieszenie z napędem na cztery koła, charakteryzujący sprawnego funkcjonowania, a także poniosła trajektorię całą drogę podczas jazdy.

Wysokiej jakości wykończenie samochodu i ergonomia mające na celu szczegółowo popełnił „Cadillac”, jeden z najbardziej rozpoznawalnych marek. Wszystkie modele tej marki są wyposażone w ABS, kontrolę trakcji i skutecznych poduszek powietrznych. Ponadto, pojazd jest wyposażony w kontrolowane martwych stref i systemu poszukiwania nieoczekiwane obiektów.

Serce Cadillac SRX – potężny silnik

Crossover jest wyposażony w silnik 6-biegową i ma 265 koni mechanicznych. Cadillac dostarcza samochody wyposażone tylko w automatyczną skrzynię biegów, z wyłączeniem maszyn montażowych z mechaniki „zła forma”. Dla tych, którzy kochają samochody mocniejszy, producenci obiecali, aby zwolnić w przyszłym roku „Cadillac” z mocnym turbodoładowanym silnikiem o pojemności 2,8 litra. Wszystkie samochody będą wyposażone w automatyczną skrzynię biegów z trybami sportowymi i ręcznych. Zużycie paliwa o pojemności 2,8 L silnika pojazdu w średnio około 14 litrów, podczas jazdy w mieście; na torze „Cadillac” „zjada” niewiele mniej – około 9 litrów.

dodatkowe funkcje

Układ napędowy koło jest samoblokujący i ma różnicowy o ograniczonym poślizgu. Koła samochodowe są wyposażone w dyski z funkcją suszenia. Koło nowej „Cadillac” jest wyposażony hydrowspomaganiem. elektryczny hamulec ręczny jest zainstalowane dodatkowe zabezpieczenie. Kierowca również zadowolić wiele elektronicznych gadżetów, małych pomocników drogowych – ABS, TRC i BAS.

Charakterystyka prędkości nowej generacji

Cadillac SRX wykazać swoje możliwości podczas jazdy próbnej. W tym wypadku, samochód nie działa w pełni sił, jak tor dla prezentacji modelu była bardzo mała (1 km). Ogólnie samochód trzyma się dobrze na drogach i doskonałe zakrętach. A wszystko dzięki specjalnemu sprzęgło Haldex 4 generacji, ku przestrodze samochodu z poślizgu.

Potężny układ hamulcowy o prawo do otrzymania pozytywnej informacji zwrotnej od konsumentów. Pedał hamulca jest zauważalna i skuteczne. Jedynym minusem w ruchu – to długa „myśleć” skrzynia biegów. W trybie „Sport”, pojazd nie przyspiesza, szczególnie podczas pokonywania zakrętów. W tym samym czasie na bezpośrednim widłowym ścieżka ma przyzwoite przyspieszenie.

amerykańscy producenci mają nadzieję na pomyślne wdrożenie samochodu w Rosji. I za to, jak wiadomo, trochę reklamy. Kuszące za rosyjski kierowca powinien być nie tylko parametry techniczne urządzenia, ale również jego wartość. Na rozjeździe z podstawowej konfiguracji, czyli już znaczną ilość wzdęć, programiści są proszeni o 1 mln 760 tysięcy rubli.

Jednak, jeśli więcej i Cadillac SRX części mogą dotrzeć z łatwością, a centra serwisowe tych samochodów wykazały bezpośrednią działalność na terytorium Rosji, nabywcy takiego samochodu nie byłoby o wiele więcej.

Crush test dla Cadillaca

Samochód ten jest uważany za jeden z najbardziej niezawodnych. Zostało to potwierdzone przez testach zderzeniowych. Do zderzenia bocznego samochód otrzymał pięć punktów. Nieco gorzej niż było sytuacji zderzenia czołowego. Oto samochód zdobył tylko cztery gwiazdki na pięć ewentualnego.

Niemniej jednak producenci Cadillac mają duże nadzieje na udanej sprzedaży nowej generacji samochodu w naszym kraju. Poprzedni model SRX został sprzedany w Rosji w ilości zaledwie 700 sztuk, nie będąc najgorszym premii opcyjnej.

Najprawdopodobniej nadzieje developer będzie uzasadnione, ponieważ taki wspaniały samochód zostanie docenione zarówno przez mężczyzn jak i pięknej połowy ludzkości, aby zrozumieć jakości maszyny. Innymi słowy, udoskonalanie, niezawodność i funkcjonalność są harmonijnie połączone w Cadillac SRX. Recenzje właścicieli, miał czas, aby cieszyć się pobytem na kole to piękno, elegancja scharakteryzować go jako „pudełkowej” agresywnego stylu.

Cadillac podstawowe wyposażenie

Podstawowe wyposażenie obejmuje Cadillac:

 • tapicerki skóra;
 • fotele elektryczne;
 • klapa tylna serwo;
 • bagażnik z napędem elektronicznym;
 • radio, system rozpoznawania głosu;
 • dvuhsezonny kontrola klimatu;
 • bluetooth;
 • 8 głośniki Bose;
 • Reflektory ksenonowe;
 • podgrzewanie foteli;
 • rearview aparat fotograficzny.

Sprzęt top Cadillac

Opcjonalnie, za które będzie musiał zapłacić trochę więcej niż 350 tysięcy rubli, to:

 • tom z głośnikami stereo 10;
 • 3-sezonowy kontrola klimatu;
 • Tylne siedzenia pasażera;
 • wygodny system nawigacyjny z szerokiej grupie kontrolnej;
 • wentylację i chłodzenie pierwszego rzędu siedzeń;
 • System sterowania w języku rosyjskim;
 • systemy bezpieczeństwa, w tym IntelliBeam i Smart-Key;
 • głośnik 10;
 • Lane systemu nadzoru;
 • sygnały o możliwej katastrofie ostrzeżenie;
 • Inteligentny System awaryjnego zatrzymania.