716 Shares 8489 views

Zaktualizowała „Turan-Volkswagen”: cena, opis i charakterystyka

Pierwszy samochód made in Germany "Turan-Volkswagen" urodził się w 2003 roku. Od tego czasu, według statystyk, sprzedał około 1 miliona 130 tysięcy takich samochodów. Biorąc pod uwagę, że ten model jest niebezpieczna „Volkswagen” był tak wysoki popyt, można słusznie nazwać legenda motoryzacji niemieckiej. W tej chwili w Niemczech produkowany drugą generację tych wspaniałych rachunek minivanów. Przedstawiony do publicznej wiadomości w 2010 roku, nowy samochód „Volkswagen Turan” zyskał taką samą popularność jak jego poprzednik. W Rosji, jest dobrze znany wielu kierowców, a spotkać taki samochód jest całkiem możliwe, na naszych ulicach. Więc zobaczmy co aktualizacje zostały wykonane przez inżynierów i projektantów w drugiej generacji minivana „Volkswagen Turan”.


Recenzje wygląd

W porównaniu z pierwszą generacją innowacji znacznie się zmienił. I nazywają go aktualizować restyling po prostu nie odważył. Z zewnątrz zmieniło się niemal wszystko: przednie i zderzaki tylne, krata, reflektory i nawet Wings – wszystkie te szczegóły zauważalnie zmienił swój wygląd. Z tej listy, aktualizacja zajmuje szczególne miejsce w oświetleniowym, który stał się prawdziwym wydarzeniem nowego samochodu. Reflektory są teraz biksenonowe i odbierać zastrzeżonych podświetlenie LED. Warto również zauważyć, opcja inteligentna regulacja jasności światła w zależności od sytuacji spotykanych na drodze. Ale to jest niestety dostępna tylko w droższych modelach. Za samochodem, „Turan-Volkswagen” został również zmieniony. Zmiany są w obecności nowego spojlera i szerszego szklanej tylnej klapie. Spoiler zmniejsza opór aerodynamiczny oraz duże okno umożliwia kierowcy ściślej kontrolować sytuację z tyłu samochodu.

parametry techniczne

„Volkswagen Touran” na rynku europejskim będzie dostępny w ośmiu wariantach silników benzynowych i wysokoprężnych. Wśród silników benzynowych jest dostarczenie silnika 1,2 litra ma moc 105 koni mechanicznych, a drugi silnik o pojemności 1,6 litra, którego dane zużycia nie przekroczyć znaku 4,6 litra na 100 km. Na rosyjskich jednostek wysokoprężnych na rynku nie mogą być dostarczone z powodu niskiej jakości paliwa w naszych stacjach benzynowych. Nawiasem mówiąc, jako alternatywa, producent oferuje bardziej przyjazne środowisku EcoFuel silnik, działa na gaz ziemny (metan). Do „setki” w takiej jednostki zużywa tylko 4,7 kg gazu. Wszystkie wyżej wymienione silniki mogą być wyposażone w siedem-speed „automatycznych” lub sześciobiegową „mechanika”.

koszt

Minimalna cena nowego minivana „Turan-Volkswagen” w bazie znajduje się około 826 tysięcy rubli. Być może to jest trochę drogie, ale nadal warto niemiecka jakość – samochód jest bardzo niezawodne i stosunkowo oszczędne. Ponadto, wiele silników i skrzyń biegów pozwala kupujący dokładnie to, czego potrzebują wybierać.