753 Shares 5956 views

Wymiana łożyska oporowego swoje ręce

W tej chwili najbardziej popularny rodzaj układu zawieszenia jest zawiesiną „McPherson”. Jest obecny we wszystkich nowoczesnych pojazdów, w tym co krajowe. Jaskrawym tego przykładem – VAZ „dziewiąty” rodzina. Jednak bez względu na to, co samochód było to zawieszenie, najsłabsze ogniwo w nim pozostaną stabilne łożysko. Objawy wskazujące na konieczność zastąpienia go, jest charakterystyczny odgłos samochodu koło nadkoli. Jeśli te objawy masz zamiennik łożyska pomocy wystarczy. W dzisiejszym artykule postaramy się szczegółowo opisać proces instalacji części.


Jak jest wymiana łożyska?

„Opel” i wiele innych samochodów zagranicznych są podobne w zasadzie zastąpić tę część. Dlatego też, zgodnie z instrukcjami poniżej będzie pasować do większości nowoczesnych samochodów.

Teraz jesteś gotowy do pracy. Aby rozpocząć odkręcić nakrętkę piasty zabezpieczania Przeguby do piasty. Aby to zrobić, należy podnośnik i podnieść go. W razie potrzeby (gdy przewija koła) naprawić pedał hamulca ciężkim przedmiotem lub poproś znajomego, więc pchnął go przez całą drogę. Następnie wyjąć samej tarczy. Następnie wyjąć zawleczkę, nakrętkę się rozkręcić i odłączyć zwrotnicę z dwójnóg. Wyjmując kołek miał w żadnym wypadku nie używać młotka. Proces ten odbywa się za pomocą specjalnego zmywacza. Można ją kupić w każdym specjalistycznym sklepie. Więc stawiamy striptizerkę i przewinąć go tak długo, jak nie należy wyciąć i smażyć zwrotnicę.

Teraz bierzemy w ręce i delikatnie podważyć rasy klocki hamulcowe. Nie należy stosować płytę jako wsparcie, gdyż po prostu deformuje Górze. Dalsze nakrętki mocujące rozkręcić i wyjąć łożysko kulkowe. Można to zrobić również za pomocą specjalnego ściągacza. Następnie bierzemy urządzenia z hakami i skurczu wiosnę.

Rozcieńczyć klocki hamulcowe zamontować, będąc ostrożnym. Na ściskanie bezużyteczne jako dźwignia obsługuje do tarczy hamulcowej, ponieważ jest dość kruche. Następnie wystarczy odkręcić śruby mocujące. Jeśli to konieczne, należy ująć gruboziarnistego papieru ściernego. Ale to wymiana łożysk wzdłużnych kończy. Teraz odkręcenie nakrętek kół pręt. Odbywa się to za pomocą klawisza zębatkę. Od konstrukcji jest metalowa rura 2 są wkładane jeden w drugi. Pierwsza część znajduje się wewnątrz urządzenia, przywierają do rowka, a drugi pręt obraca nakrętkę. Potem stary łożysko może być łatwo usunięte. Ponadto, wymiana łożysk wzdłużnych towarzyszy montażu nowych części. Montaż odbywa się w odwrotnej kolejności.

Po tym, możemy założyć, że wymiana łożysk wzdłużnych kompletne. Jednak po tych prac trzeba jeszcze pompować pedał hamulca pad zazwyczaj ustanawiają napęd.

Wymiana łożysk słupka A jest podobna do instalacji z tyłu, tak że instrukcja ta może być stosowana do wszystkich stron i kierunków.