301 Shares 8594 views

Jak przeszczepić Drzewo Pieniądze: Tips ogrodnicy

Ludzie Crassula roślina nazywa drzewo pieniędzy. To ze względu na nietypowy kształt liści, przypominające małe monety. Uważa się, że jeśli dom nie jest rośliną, to zawsze będzie napędzany pieniądze. Popularność kwiatem wewnątrz często generuje początkujących ogrodników pytanie jak przeszczep drzewa pieniędzy. W rzeczywistości, według legendy, w celu uczynienia go „zarobione”, dana osoba musi on kultywować siebie. Ułatwiają wystarczy. Roślina może rozwijać niezależnie od jednego liścia lub gałązki. Wszystko, co jest wymagane od osoby – jest stworzenie optymalnych warunków i czasu repot.

Jak przesadzić drzewo pieniędzy

Aby rozpocząć ten proces powinien być nie wcześniej niż w połowie wiosny. Na początku maja to najlepszy czas. Ze względu na fakt, że drzewo Jade jest bardzo powolnym wzrostem, przeszczepić go do większego garnka jest konieczne co kilka lat. Jeśli jednak zapewnić wszystkie warunki do wzrostu roślin – odpowiedniej ilości wody, światła i nawozów, może to spowodować okres szybkiego wzrostu i zmiany mogą wymagać rok później. Każdy, kto zastanawia się, gdy drzewo pieniądze mogą być przeszczepione, należy uważnie monitorować roślinę i przy najmniejszych oznak, że ściśle, aby rozpocząć przeniesienie kwiat w dużym garnku.

Dla najlepszego wykorzystania po przeszczepieniu mieszankę gleby: 1 część piasku, 1 część ziemi darniowej i 3 liści. Ponadto konieczne jest, aby dodać kilka łyżek popiołu, humus i zwykłej gliny. Na dnie doniczki trzeba wlać trochę glinki. Zapewni to odpowiedni drenaż i nie pozwoli wody na stałym poziomie.

Każdy, kto wie, jak przeszczep drzewa pieniędzy, wiemy, że garnek do sadzenia powinny być głębsze i większe niż poprzedni. Warto zauważyć, że korzenie Jade nie mają więcej bezładnej, jednak pojemność ma być trwałe. Musi to być spowodowane faktem, że zakład nabywa dużą liczbę gęstych liści i ostatecznie pulę jeśli nie jest na tyle szeroki, może przewrócić.

Jak przesadzić drzewo Pieniądze: subtelności procesu

Wybrany pojemność powinna wypełnić odprowadzanie kilka centymetrów, po czym mogą być dodawane do gleby. Powinno to zająć około jednej czwartej puli. Na dole można umieścić kilka drobnych monet, które, według legendy, aktywuj elektrownię. Aby umieścić drzewo pieniądze powinny być bezwzględnie na środku zbiornika, po którym trzeba wypełnić pulę w ziemi. Ci, którzy nie wiedzą, jak przeszczepić drzewa pieniędzy, ważne jest, aby pamiętać, że po oczyszczalnia wymaga obfitego podlewania. Ponadto, w celu zapewnienia odpowiedniego dostępu tlenu do korzeni kwiatem muszą być zmielone okresowo poluzowane za pomocą małego kij. Przy dobrej pogodzie można zostawić na balkonie lub parapecie. Jednakże, należy unikać kontaktu z bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, aby uniknąć poparzenia liści kwiatu.

Po transplantacji, powinny zostać przesłane do zakładów energetycznych w pożądanym kierunku. Aby to zrobić, trzeba wziąć kilka monet i związania ich czerwone wstążki przywiązane do kwiatu. Pot chcesz umieścić w południowo-wschodniej części salonu. To przyciągnie pozytywną energię w domu i bogactwa.