708 Shares 1771 views

Perfect World – 6 wyścigów. Przegląd wersji testowej Perfect World – szósty wyścig

MMO gry fabularne w ostatnich latach coraz bardziej istotne. Chodzi o to, że Internet staje się dostępnym jak to możliwe, szybkość transmisji danych jest bardzo wysoka, więc nie ma żadnych przeszkód w stworzeniu świata z siecią i utrzymywać go w setki lub tysiące graczy jednocześnie. A teraz, kiedy jest to możliwe, wielu deweloperów spróbować swoich sił w tworzeniu podobnych projektów, ale tylko niektóre z nich mogą osiągnąć sukces i zdobyć przyczółek w gronie faworytów. Tylko kilka projektów istniały przez wiele lat i nie tracą na znaczeniu. Jednym z nich jest Perfect World – chińskie MMORPG, która podbiła serca milionów. Pilność jest potwierdzona przez fakt, że deweloperzy są stale uwalniającego dodatki i aktualizacje dla Perfect World. 6 race – jest to jedna z największych aktualizacji, które czeka na graczy w najbliższej przyszłości. Co to przynieść?


Trochę o grze

Zanim porozmawiamy o tym, co daje grę Perfect World 6 wyścig, trzeba zanurzyć się w trochę historii, a należy pamiętać, że jest to projekt. Rodzi, ukazał się w 2005 roku, ale zyskał popularność na całym świecie nie jest tak szybki. Od 2006 do 2008 roku, gra jest w różnych krajach świata, z wyjątkiem Chin, stopniowo zyskując pozycję na rynku. Jest on oparty na mitologii chińskiej, mimo że odbywa się w wyimaginowanej idealnym świecie. Większość graczy gier MMO zanurzony w świecie fantazji, dlatego ważne jest, że projekt jest przynajmniej coś oryginalny i niepowtarzalny.

W 2005 roku PW mogła pokazać ludziom coś nowego – oprócz standardowej układu pompowego na moby i innych istotnych elementów każdego MMORPG, ta gra będzie oferować graczom dużo więcej możliwości interakcji między bohaterami. Teraz mogą stać się przyjaciółmi, poślubić, aby komunikować się i wykonywać wiele innych czynności, które czynią ten projekt coś więcej niż standardowy multiplayer RPG. Co więcej, tutaj masz niesamowitą okazję, aby dostosować swoją postać w szczegółach – w przypadku większości innych projektów, wystarczy wybrać rasę i płeć postaci, a następnie dostać gotowy model w PW masz możliwość korzystania z suwaków, aby wygląd swojej postaci unikalny. Wynika to z tego, a także ze względu na regularne aktualizacje ciekawych i imponujących PW już od prawie dziesięciu lat i odbywa się w górę. Ale co zadowoli fanów tej jednej wciągającej gry Perfect World? 6 race – to jest to, co zostanie dodany z nową aktualizacją.

Podstawy aktualizacji

Każda zmiana może być mały lub duży, może to zrobić kilka małych zmian lub dodać do gry wiele nowych treści, i tak dalej. Jeśli rozmowa jest idealnym świecie, 6 wyścig zostanie dodany do gry, wraz z dużą aktualizacją. Co jeszcze będzie w projekcie? W pierwszej kolejności duża liczba małych wad poprawione błędy i błędy, które wskazuje graczowi przez pewien okres czasu. Będzie również znacznie się poprawiła i grafiki, że gra może spełniają współczesnych wymagań. Nowe NPC zostanie dodana, broń, sprzęt i tak dalej, ale najważniejsze – to, oczywiście, szósty wyścig. Natomiast jedną z największych ostatnich aktualizacjach „Perfect World: zwyrodnieniem”, gdzie cykl reinkarnacji została wprowadzona, aktualizacja nie będzie mieć konkretny tytuł, to nie będzie w coraz większym stopniu skierowane do zmian technicznych. Na przykład, gra zostanie przeniesiony na nowy, mocniejszy silnik. Ale najciekawsze, oczywiście, nowa rasa, które zostaną omówione dalej.

szósty wyścig

Jak już zostało powiedziane wcześniej, „Perfect World: Rebirth” – to jeden z najnowszych aktualizacji, który zasługuje na szczególną uwagę. Ale nowa aktualizacja zaskoczy graczy jeszcze bardziej, jako część swojej nowej rasy zostaną wprowadzone – Klan Mist. Naturalnie, ta rasa ma swój własny fabuła, która jest również związany z mitologii chińskiej. Według twórców, klan Mist żyli w idealnym świecie, zanim jeszcze nie było ludzi. Ale pewnego dnia jeden bóstwo widział przywódców klanu ciemnych sił i wziął ich do niewoli, dosłownie decapitating klanu. Następnie, pozostali członkowie w lewo w cieniu, dając przysięgę kiedykolwiek wyszły na jaw, aby zemścić się na całym świecie idealnym dla ich ciężkiej losu. To jest w idealnym świecie nowej rasy 6 nazwano „Clan of the Mist”, a wraz z wydaniem aktualizacji swoich członków nadal wychodzą z cienia.

koralina

Tak, gra Perfect World przyniesie nową rasę 6 Są dwie klasy znaków, z których pierwszy jest Psiankowatych. Ta postać jest najbliżej do klasy Assassins, jak porusza się cicho, na sobie lekką zbroję i dzierżąc piorun walcowane. Umiejętności to za stosowne, tak że postać jest idealny dla tych, którzy nie lubią tankowania i nie rozpoznaje czystego maga. Gry Perfect World zapewnia doskonałe możliwości do wyrównywania wszystkie zajęcia, tak że nie pozostanie nawet na pierwszym biegu jałowym.

księżyc żniwiarka

Dotychczas Clan of the Mist nie jest czystą postać kontry, bo druga klasa jest Lunar Priest – wariant maga. Uzbrojony w tej postaci jest specjalnym magicznym kosa, a do jego dyspozycji będzie szeroki wachlarz potężnych zaklęć. Doskonały wyścig Świat dodaje inną opcję, a nowe postacie będą miały graczom Pump – każdy będzie zadowolony.

nowa lokalizacja

Oczywiście, miejsce Klan Cieni w idealnym świecie, po prostu nie mają tak, że zmiana planuje dodać więcej do gry i wypełnić nową lokalizację. Biorąc pod uwagę fakt, że mapa świata jest już wypełniona po brzegi, a poprzedni wyścig już siedzibę za granicą, lokalizacja, lokalizacja dla nowej rasy jest nadal kwestią otwartą. Chociaż istnieją pogłoski, że nie będzie na ziemi i nad ziemią, to znaczy, że będzie to cała lokalizacja powietrze. I nie jest to konieczne dla programistów, aby umieścić wszystko, co jest na ziemi, i stworzyć obiecanego loch. Jak to będzie realizowane, nikt nie ma pojęcia, ale najprawdopodobniej, programiści mają swoje własne plany, a gracze mogą jedynie oczekiwać, że zostaną one zaprezentowane w 2015 roku. Chiński Perfect World – to gra, która w ciągu dziesięciu lat istnienia nie traci zdolność do zaskakiwania swoich użytkowników, dlatego nie traci swoją wysoką pozycję w górę MMO gier role-playing.

Umiejętności nowych bohaterów

Już ma przydatnych informacji o co skillami będzie miała nowe postacie, jagoda i Księżyc Reaper. Dla każdego z tych wybranych odpowiednich umiejętności, które pasują do ich obrazów. Jednak ta informacja, nawet jeśli urzędnik, a nie ostateczne, tak że nie ma sensu, biorąc pod uwagę wszystkie umiejętności oddzielnie. Jeszcze może się zmienić kilka razy, chociaż czas do jest coraz mniej. Cóż, możemy tylko czekać.