660 Shares 7496 views

MR 79-9TM. "Makarych" – MR 79-9TM

Traumatyczne pistolet MR-79-9TM jest następcą modelu IZH-79-9T. Te bronie są produkowane w Iżewsk Zakładów Mechanicznych, jest zaprojektowany na ogień wkłady KSPZ, AKSB i inne rodzaje energii wylotowej nie więcej niż 90 J. wśród zwykłych ludzi za tego pistoletu jest dobrze ugruntowana nazwy „Makarych”. Obecnie MR-79-9TM posiada certyfikat zgodności dla broni palnej o ograniczonym zmiany.


Pistolet PM – klasyka rosyjskiej broni

Wśród ogromnej różnorodności traumatyczne pistoletów, przedstawił dzisiaj na rynku rosyjskim, szczególne miejsce zajmują tych modeli, które są podobne w wyglądzie do broni wojskowej. Na przykład, najbardziej popularna (ze względu na niską cenę, koszt amunicji, małe wymiary) otrzymano analog pistoletu Makarow. Dzisiaj „Makarych” to najczęstsze traumatyczne broń nie tylko w Rosji, ale także w krajach WNP.

Wariantów tego modelu jest wiele, ale najbardziej popularne są trzy z nich: IZ-79-9T, MR i MR-80-13T 79-9TM. Należy zauważyć, że są one spójne linia rozwoju „Makaritch”, odpowiednio, dane techniczne każdego kolejnego modelu jest lepszy niż poprzedni. Oczywiście, każdy ma swoje niuanse, znacząco wpływającym na wybór jednej lub innej modyfikacji. Ponadto, modele te są najbliższe przybliżenie do pierwotnej walce.

Wybór milionów. A jeśli nie miliony, co najmniej setki tysięcy

Dla większości kupujących ten pistolet odgrywa ważną rolę podobna do prototypu wojennego. Jednak należy zauważyć, że nawet te trzy wymienione modele nie są całkowicie identyczne z PM. Profesjonalne widać różnice nie tylko w nieco innych proporcjach ramion i napisami na boku jego twarzy, ale w przypadku braku tzw „brodą” pod jego tułowia. Ponadto, jest to niemożliwe, nie mówiąc już o tym, że model MP-80-13T ze względu na fakt, że zużywa więcej energii Chuck ma inny uchwyt, znacznie różni się od poprzedniej „Makaritch” modyfikacje, i, oczywiście, PM. Oczywiście, człowiek, który widział broń wojenną raz w życiu, czy tylko w telewizji, to byłoby trudne (jeśli nie niemożliwe), aby odróżnić – zwłaszcza w warunkach stresu i przy słabym oświetleniu – broń wojenną, z jego traumatycznych klonów. Dlatego kupujący takich elementów coraz częściej poszukują zastraszyć intruzów efekt niż rzeczywistego użytkowania „uraz” do miejsca przeznaczenia.

Historia rozwoju

Wraz z rozpoczęciem modyfikacji MR 79-9TM to wielokrotnie poddawane aktualizacji. Więc projektanci Izhmash została wzmocniona lufa pistoletu, aby móc zachować amunicję ogień z mocniejszym opłat. Bramy zostały wykonane początkowo odlewane a następnie – sfałszowane. Od drugiej połowy 2008 roku Izhmash czyni ten model pistoletu oszałamia jako „od zera”, a za zmianami wersje wcześniej wydanych. W tej chwili „Makarych” MR 79-9TM jest najbardziej popularne, dzięki stalowej ramie i przesłony obudowy, ogromny wybór akcesoriów i, oczywiście, zaufanie konsumentów w projektowaniu PM, który jest prosty i niezawodny w eksploatacji. Ponadto, broń jest bardzo wygodny do przenoszenia ukrytej powodu małych wymiarów.

Opis pistolet

Zasada działania „w traumie” jak jego pierwowzór walki opiera się na zasadzie wolnego odrzutu slajdów. Odrzut sprężyna jest umieszczona wokół beczki sztywno zamontowany na ramie. Podwójne działanie wyzwalacza typu młotek, z bezpieczeństwem unosząc młotek. Flaga utwór znajduje się w tylnej części lewego boku obudowy-migawki. Po włączeniu go blokuje iglicę, wynikające bezpiecznie pociągnąć za spust z zadziera, zablokuje kurkowego. Należy również pamiętać, że 79-9TM MR-urazowe mogą wykonywać naboje gazowe ogień. Jednak moc takich opłat nie wystarczy, aby automatycznego przeładowywania broni. Więc strzałka po każdym strzale trzeba ręcznie wytwarzają zakłócenia migawki.

Zalety i wady

Zaletami tej broni powinien obejmować zwartość, łatwość konserwacji i znane w użyciu, dostępność części zamiennych i akcesoriów. Ponadto zaletą jest przypadki bojowe, zaburzenia uraz. Takie pistolety mają wysoki margines bezpieczeństwa i niezawodności. Wśród braków często uwagę stosunkowo małą moc, wysoką szybkość i siłę spustu, a nie ergonomiczny uchwyt i prymitywny przyrząd celowniczy. Dalsza konstrukcja z trzech występów w cylindrze, co często prowadzi do zerwania twardych kule gumowe.

Działanie pistoletu

Operacja „Makaritch” proste, jak pięć centów, w porównaniu z innymi rodzajami broni traumatyczne. Montaż i demontaż są wykonane w tej samej kolejności jak w PM. Nie powoduje trudności nawet dla początkujących, którzy pierwszy wziął broń w dłoniach. Jedynym ryzykiem jest usunięcie sprężyny powrotnej: w „Makarychev” (jak również w stanie techniki wypalania) musi wyciągnąć na jego podstawie, a nie poza koniec, który eliminuje rozciąganie części. MP-79-9TM charakteryzuje się wysokim zużyciem mechanizmów oporności w użyciu, tak że czas szczotkowane i naoliwione pistolet byłby właściwie służyć swojemu właścicielowi przez długi czas. Początkujący mogą mylić masę broni. Ponieważ jest ona wykonana ze stali, wydaje się znacznie cięższe kopie zagranicznych przy stosunkowo niewielkich wymiarach.

Amunicja do pistoletów traumatycznych

Właściwy wybór dla nabojów traumatycznych broni – jest podstawą do jego długotrwałej eksploatacji. Ogromna ilość karabinów zostały całkowicie zepsute przez ich właścicieli w wyniku bardziej rygorystyczne niż określone w instrukcji, pociski nabojów. Modyfikowania „Makaritch” MR-79 taki ładunek prawda „śmierci” lufy. Chodzi o to, że producent specjalny wykonane wcięcie w swoim kanale w celu zapobieżenia możliwości strzelania kulami z litego materiału. Dzięki takiej ochrony kule gumowe miękkie przechodzą swobodnie, ale może złamać ciężko, co prowadzi do jam kawałek gumy. W rezultacie, następny strzał może mieć bardzo poważne konsekwencje dla broni, a dla najbardziej strzelca.

Model MR 79-9TM: cena

To traumatyczne pistolet, dzięki swojej popularności, można znaleźć w każdym kraju sklep z bronią. Koszt MR 79-9TM, w zależności od wersji, może być 9-15 tysięcy rubli. Kopie przekształcony z pistoletu Makarow usług, będzie znacznie droższe – w przedziale 50-60 tysięcy rubli. Taka cena odstrasza wielu nabywców, a to jest naturalny: po co płacić tyle pieniędzy na broń, który był niegdyś walki. Jeszcze zdecydować za Ciebie.

A co zrobić właściciele MR 79-9TM?

Recenzje właścicieli uważane nas traumatyczne pistolet sprowadzają się do tego, że jest wysoce niezawodny, potężne bronie są bardzo wygodne, gdy ukryty Carry. Jednym z głównych czynników nazywa pozytywne materiału (stal) i zaskakujące, ponieważ większość nowoczesnych non-lethal środki samo- produkowane z tworzyw sztucznych i siluminu. W rezultacie, części broni zużywają się szybko, a pistolet jest wyposażony w ruinę. MP-79-9TM stopniem niezawodności jest często porównywana z Kałasznikow Karabin. Z wad użytkownicy często zgłaszają małą pojemność magazynka i brak „brodą” pod lufą, która psuje wygląd zwykłych broni.