616 Shares 6291 views

Kamera internetowa z mikrofonem: recenzje, specyfikacji, funkcji i opinie

połączenie wideo między urządzeniami przenośnymi – fiction science fiction, który dziś jest promowana w naszym życiu. A za organizację trybie wideo między stacjonarnych komputerów osobistych wynaleziono kamerę, najnowsze modele, które są dostępne z wbudowanymi mikrofonami. Co to jest?


funkcje

Kamera internetowa z mikrofonem – praktyczne rozwiązanie dla zastosowań mobilnych w warunkach stałych przepraw, gdyż nie potrzebują dodatkowego połączenia zestawu słuchawkowego. Mikrofon może być umieszczony na zewnątrz obudowy i wewnętrznej kamery. Zazwyczaj mikrofony zewnętrzne charakteryzują się dźwięk czysty i wysokiej jakości, ale w najnowszych modeli kamerek zbudowany ich odpowiedniki są w stanie konkurować w tej sprawie.

Zalety Wbudowane mikrofony

Koszt tych urządzeń jest wystarczająco wysokie, ale to jest kompensowane przez potężną funkcjonalność. Na przykład, zdolność do redukcji szumów sprawia, że można mówić w zatłoczonych pomieszczeniach, a wbudowany mikrofon procesor tłumi hałas. Kamery te są bardzo zróżnicowane w cenie, która pozwoli każdy kupujący znaleźć swój model.

Kamera internetowa z mikrofonem działa bez sterowników i dodatkowych narzędzi. Istnieje możliwość w trybie podglądu na żywo przeprowadzić ustawienie głośności sygnału, który jest przesyłany rozmówcy (głosu lub dźwięku). Ale pierwotnie (jeśli mikrofon nie działa na kamery internetowej), sprawdź ustawienia dźwięku w programie.

Najnowsza generacja internetowych kamer wyposażone są w wbudowany mikrofon, co znacznie zwiększa ich zapotrzebowanie. Dlatego producenci skupiają się na poprawie jakości mikrofon oraz bezpłatny transfer na internecie. Weźmy pod uwagę większość czołowych przedstawicieli składzie.

Sven IC-300

Sven firma zajmująca się produkcją inżynierii podatkowej. Ta kamera w cenie uważana za jedną z najbardziej atrakcyjnych. Urządzone w lekkiej, kompaktowej płaskiej konstrukcji, może być dołączony do dowolnej części przestrzeni w pobliżu komputera. Do mocowania pokrywy do urządzenia przenośnego lub monitora jest wyposażony w specjalny klips. Dzięki szerokiej podstawie IC-300 umieszcza się na stole. Kolejnym miłym zaskoczeniem był zawias, obraca kamerę w żądanym kątem. Wbudowany mikrofon kamery internetowej eliminuje potrzebę dalszego nabycia innego urządzenia peryferyjnego.

CMOS czujnika (0,3 M), znajdujący się w centrum „ciała”, daje przechwytywania wideo o rozdzielczości 640×480 pikseli (częstotliwość do 30 ramek / s). Aparat o ogniskowej 4,8 mm, nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu zapewnia jasny obraz. Ostrość już indukowane w trybie ręcznym za pomocą specjalnego pierścienia oczko w pobliżu aparatu.

IC-300, a także podobne modele, łączy się z komputerem za pośrednictwem portów USB-bez konieczności instalowania sterowników lub innego oprogramowania.

Sven IC-300 – optymalne rozwiązanie dla użytkowników, którzy rzadko sprawiają połączeń na Skype lub innego programu, jakość komunikacji tego modelu jest bardzo nadaje się do tego celu.

A4 Tech PK-7G

Model ten również należy do klasy budżet, ale różni się nieco niewygodne projekt, ponieważ nie może być dołączony do monitora. Aparat jest zamontowany na statywie, zauważalnie szerokie kradnie miejsca na stole. Wygładza brak dostępności zawias przegubowo na 360 do wygodnej pozycji. Dzięki temu aparat z dala od wyświetlacza podczas wideokonferencji.

Urządzenie wyposażone jest w matrycę CMOS (640 x 480 pikseli), z funkcją zdjęć i filmów. Mile zaskoczony obecnością funkcji dla automatycznego urządzenia w warunkach oświetleniowych (automatyczna regulacja ostrości, ekspozycji, balansu bieli).

Jeśli chodzi o poufności w sieci – to jest to, czego potrzebujesz, ponieważ jest wyposażony w przesłony obejmującego obiektyw. Wśród innych cech urządzeniu – LED świateł do nocnej i szybkim przycisk PHOTO, gdy trzeba natychmiast złapać ciekawy strzał.

Oprócz systemu Windows, to kamera współpracuje z systemem Mac OS. A4Tech PK-7G – to kamera internetowa z mikrofonem do „Skype” dopuszczalny dla niewymagających użytkowników. To lepsze niż Sven IC-300 pod względem zgodności z maszyn Apple, ale traci niezręczną projekt niemożliwości ustalenia ekran.

Kamera internetowa z mikrofonem do komputera Genius twarzy Cam 1000x

To urządzenie – droższe, ale lepszej jakości w porównaniu do dwóch poprzednich. Aparat główny ace – odnomegapikselny czujnik CMOS o częstotliwości wideo 30 klatek / s oraz rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Zapewnia wykorzystanie cyfrowego 3-krotnym zoomem i robić zdjęcia (z niewielką rozdzielczość – 1 M).

Jest ustalana jako kamery na ekranie, na płaskiej powierzchni, znajduje się przegub do obracania się w pożądanym kierunku. Na przednim panelu kompaktowego korpusu z niebanalną wzór obiektywne i pierścień skupić, ale nie przewiduje automatycznego ustawiania ostrości. Wbudowany mikrofon miłą jakość dźwięku podczas komunikacji w Internecie. Ten model to kamera internetowa z mikrofonem odpowiednich aktywnych użytkowników „Skype” na operacyjnych Windows, Mac OS i Linux systemów operacyjnych.

Microsoft Życie Cam Studio

Jako lider wśród vebok marki Microsoft, urządzenie posiada rozdzielczość czujnika 1920 1080 pikseli, pozwala HD-pełnych zdjęć i uchwycić na wysokim poziomie HD-video z pogrubienie, ostry obraz. Struktura szerokokątny obiektyw jest w stanie podjąć w kierunku równoległym do ramy kilku osób i obiektów. Z kamery zainstalowane ochrona odblaski na nim „cień”.

Wśród braki można zidentyfikować ograniczone możliwości oprogramowania do zakończenia badania. Pytanie simlocka Full HD przechwytywania wideo jest rozwiązany tylko zakup pakietu komercyjnego. Ponadto, raczej powoli i wyraźnie wywołane autofokusa.

Życie Cam Studio «» ubrana w metalowej obudowie bezpiecznie zamontowany na monitorze za pomocą nóg gumowych i możliwością obrotu o 360 stopni.

Podobnie jak inne kamery z mikrofonem, model ten ma doskonałą jakość dźwięku. Ze względu na wysoką czułość, komunikacja odbywa się nawet w odległości kilku metrów od urządzenia. Kamera działa tylko w systemie Windows.

Microsoft Życie Cam Studio – świadomą decyzję o regularnej komunikacji z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Jednak dla wysokiej jakości słuchowych i wizualnych cech będzie musiał zapłacić odpowiednią kwotę.

Logitech C920 HD Prowebcam

Ten flagowy model szwajcarskiej marki ukrywa ścisłe projektowe zaawansowane funkcje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Najważniejsze funkcje:

  • Matryca produktywny usuwa Full HD-Video (ze standardem kompresji H.264 AVC funkcji, aby wyświetlić wyraźny obraz w czasie rzeczywistym;

  • robienia zdjęć z oszałamiającym zwolniony (15 m);

  • wykorzystywać technologię Logitech Fluid Crystal, który optymalizuje wyświetlanie wideo i dostosowuje zastosowaniu przyjemnej dla oka i transmisję dźwięku rozmów wideo;
  • System dvadtsatishagovaya autofocus zapewnia doskonałą podczas nagrywania w oddali i trybu makro jasność obrazu;
  • Wkładka proporcjonalne ukryty szumów mikrofonu stereofonicznego. Logitech Webcam zapewni wysokiej jakości dźwięk, nawet jeśli komunikacja będzie odbywać się w hałaśliwym otoczeniu za rozmowę.

wniosek

Jak można zauważyć, na rynku kamer króluje różnorodność dla każdego smaku i budżetu. Wystarczy zdecydować się na zestaw pożądanych cech i kosztów, które jesteś gotów zapłacić za to, a będziesz na urządzenia ręcznego, który przyniesie radość życia komunii z tymi, którzy są daleko.