415 Shares 3336 views

Przewodnik dla początkujących: jak wybrać tablet

Tablet – stosunkowo nowe urządzenie, które łączy w sobie elementy smartfonem a komputerem. Technologia ta ma wiele pozytywnych aspektów. Po pierwsze, jest to przenośność i zwartość. Mało kto chce przeciągnąć ze sobą do pracy lub odpoczynku Twojego ulubionego komputera osobistego, który nie jest tabletka. Nawet w porównaniu z laptopem to wygląda o wiele mniejszy. Po drugie, jest utrzymanie pełnej funkcjonalności nieodłączne w komputerze stacjonarnym. Z tabletem jest bardzo wygodny w podróży, aby korzystać z internetu w pracy lub na zewnątrz. Prawie co druga osoba jest teraz dane urządzenie, co pozwala na pozostanie stale na bieżąco za pomocą sieci. Ale jak wybrać tablet? Niż się kierować i na co zwracać uwagę?


cele zakupu

Pierwszym krokiem jest określenie kolejności dla których urządzenie zostało zakupione. Najczęściej kupić tablet z następujących powodów:

  • Podkreśl swoją pozycję biznesową. W tym przypadku zaleca się, aby kupić model z pięknym wystrojem, który zawiera wszystkie funkcje niezbędne do pracy.
  • Do oglądania filmów i korzystania z tabletu jako platformy do gier. Tutaj konieczne jest nabycie najmocniejszy model, zdolną do utrzymania wysokiego poziomu grafiki i wydajności.
  • Do wielokrotnego użytku, na surfowanie po Internecie. Dla takiego przypadku jest to idealny model dla budżetu, który łączy w sobie wszystkie niezbędne funkcje.

Opcje wyboru

Wybór tabletkę w 2013 podtrzymywanego przez parametry urządzenia. Pierwszą rzeczą, aby zwrócić uwagę na ekranie, a raczej jego rozmiar i jakość obrazu. Najbardziej wykonalne opcje są przekątnej 7 i 10,1 cala. Pierwsza opcja jest najbardziej wygodny i kompaktowy, podczas gdy druga jest bardziej nadaje się do oglądania filmów i projektów gier. Tak więc, odpowiadając na pytanie, jak wybrać tablet, należy najpierw zbadać ekran opcji. Kolejnym ważnym czynnikiem jest czas pracy bez ładowania urządzenia. Należy pamiętać, że liczba ta musi wynosić co najmniej 2000 mA / h. W przeciwnym razie, urządzenie wyłączy się po dwóch godzinach pracy produkcyjnej. Nazwa producenta – jest kolejnym ważnym czynnikiem przy wyborze tabletu. Obecnie istnieje dwóch producentów, z powodzeniem konkurujące ze sobą: „Samsung” i „Apple”. Produkty z ich produkcji jest wysoko jakościowy i technologiczny. Jak wybrać tablet, jeśli nie wystarczy porównać parametry? Jeśli powyższe wskaźniki nie są wystarczające, aby ostatecznie decydować o wyborze urządzenia, zaleca się, aby zwrócić uwagę na specyfikacji charakterystyk tabletów, wyrażone w częstotliwości procesora, karty graficznej, ilości pamięci RAM i przestrzeni magazynowej. Jak wybrać tablet tanie? Trzeba spojrzeć na charakterystykę techniczną urządzenia były na średnim poziomie. Nie ma potrzeby, aby zakupić model z obecnością 3G, ponieważ na każdej płytce jest WI-FI. Przekątna wyświetlacza w takim przypadku musi odpowiadać 7 cali. Jak wybrać tablet, kierując się powyższymi parametrami? Jeśli połączyć wszystkich tych wskaźników, połączyć je i dojść do ogólnego wniosku, możemy powiedzieć, że opcja najbardziej opłacalne kupić model „Samsung Galaxy Tab 2,0” lub „Apple Ipad”, ponieważ łączą one wszystkie niezbędne funkcje zaimplementowane na najwyższym poziomie.