855 Shares 6672 views

Jak na 3 dni, aby zrzucić 3 kg: Zalecenia

Jak na 3 dni, aby zrzucić 3 kg? Prawdą jest, rysunek do zmniejszenia masy ciała bez narażania zdrowia. Jedyną rzeczą do zapamiętania jest to, że trzy kilo w trzy dni – to jest wynik, a nie proces. Liczyć na to, że usiadł na diecie może być co trzy dni do utraty tej kwoty dodatkowej wyściółki, nie powinno.


Odrzucić szkodliwe

Tak więc, jeśli nadwaga jest obliczany tylko na powyższym rysunku, zalecenia są proste. Trzeba te dni, aby całkowicie zrezygnować z mąki, słodki, słony, wędzona, tłuszczów i alkoholu. Dobrze, jeśli tylko niskotłuszczowych pokarmów, dużo wody będzie obecny w diecie, niesłodzone owoców i witamin. Obowiązkowe ćwiczenia.

Białka w procesie odchudzania

Istnieje wiele diet, które obiecują utratę masy ciała na tydzień do piętnastu kg. Ale to tortura dla organizmu, który nie może prowadzić do pożądanych rezultatów. Posiłki w każdym przypadku powinna być wyważona tak, że organizm otrzymuje wszystkie niezbędne do normalnego życia. Oznacza to, że przede wszystkim musi być obecność białek jako budulec komórek.

Muszą być obecne w diecie gotowanego chudego mięsa i ryb. Produkty mogą być też pieczone na ruszcie, ale bez dodatku soli, pomidor, przyprawy i tak dalej. N. mięso można gotować piękny sałatkę do utraty wagi i poprawy zdrowia. Aby to zrobić, rozdrobnionych surowców marchew drobno pokrojone buraki i kapusta, miesza się z nieoczyszczonej ropy naftowej lub, lepiej kukurydzy, słonecznika i soku z cytryny. Ta sałatka jest idealnie czyste z wszystkich toksyn z organizmu. Jelito w wyniku pracy na pełnych obrotach, a waga odejdzie.

Można też zjeść pieczone lub gotowane ziemniaki w mundurkach. Ale tu nie ma potrzeby uzupełnić go o wszystko, nawet sałatki.

Nie stosować wyrafinowane i oliwę z oliwek jako tłuszczu w tych produktach więcej niż nierafinowany.

Rola wody w procesie odchudzania

Pamiętaj, aby zjeść w ciągu dnia, od dwóch do trzech litrów wody mineralnej, wody gazowanej, lub po prostu twardo. Jeszcze lepiej jest jeden dzień, aby wziąć wodę destylowaną, co najmniej litr. będzie ona aktywnie wypłukać nadmiar płynu, który zgromadził się w organizmie. Na tle niesolone pokarmów, które pozwolą wody, aby nie pozostawać w organizmie, taka dieta doprowadzi do szybkiej utraty wagi.

Posiłki: co jeść i ile?

Aby zdecydować, jak rzucać się w 3 dni 3 kg bez głodu, musimy pamiętać, że liczba posiłków dziennie nie powinna być mniejsza niż pięć, a objętość nie powinna przekraczać stu mililitrów.

Każda porcja powinna składać się z określonego zestawu produktów z naciskiem na bardziej zdrowe w pierwszych dniach do końca jego nesytnomu. Dzienne spożycie żywności powinny zakończyć szklanka odtłuszczonego jogurtu. W godzinach porannych, można jeść kilka ziemniaków, obiad – owoców lub warzyw bez soli, co jest dozwolone, aby wypełnić sokiem z cytryny i jogurtem naturalnym.

Obiad – mięso lub ryby z warzywami. Podwieczorek – lub owoce lub twarogu o niskiej zawartości tłuszczu. I w końcu – jogurt. Wszystko to jest niezbędne w tandemie ze sobą wodę.

I jak rzucać 5 kg przez 3 dni? Dla tych, którzy muszą stracić więcej niż trzy kilogramy, proces ten będzie początkiem odchudzania. Zasady IT niezmienione. Kilogramów iść z tą samą prędkością, może nawet więcej. Ze względu na wyższą masę dużo tłuszczu wewnętrznego, który odejdzie szybko, jak tylko organizm przestanie karmić tłuszczów i innych zagrożeń. będzie musiał spalić to, co już zgromadził.

gryka diety

Problem ten jest rozwiązywane za pomocą mono. Na przykład, po 3 dniach do zrzucenia 3 kg przy gryki? dość proste.

Popularna dieta pomoże pozbyć się kilogramów w krótkim czasie, ale nie należy go używać więcej niż trzy dni. Surowy gryka (filiżance) 2 kubki wrzącej wody wlewa się i pozostawia do spęcznienia aż do zakończenia reakcji. Nie kładź sól. Powstały kleik do jedzenia w ciągu dnia.

Twaróg i mleka dieta

Jeśli korzystanie z mono Zakłada się, że jedzenie jest tylko jedno urządzenie, można wybrać serem i dietę mleczną. Aby to zrobić w ciągu trzech dni, aby jeść twarogu o niskiej zawartości tłuszczu, kefir i jogurt naturalny. Można pić odtłuszczone mleko. Najważniejsze, aby pamiętać, że taka dieta nie może być kontynuowane przez okres dłuższy niż trzy, maksymalnie pięć dni. I nie zapomnij, aby pić dużo wody, z wyjątkiem przetworów mlecznych dziennie.

Sól jest szkodliwa!

Jak można rzucać w 3 dni 3 kg? Proces ten nie będzie powodować trudności, jeśli przestrzegać zasad ograniczonych kategorii żywności. Jeść pokarmy niskotłuszczowe, brak soli i przypraw pozwoli organizmowi szybko wycofać się toksyn i nadmiaru zanieczyszczeń. I to nie opóźnia naturalne sole zawarte w produktach i komórek organizmu. Dlatego trzeba pić dużo wody, aby zapobiec odwodnieniu. I tajemnica jedzenie dużych ilości wody: nadmiar płynu spowoduje, że ciało aktywnie wycofać wody stojącej w narządach. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy ze względu na dodatkowy ciężar i obrzęk pojawiają pań po 45 latach.

Uważamy kalorii

Jak na 3 dni, aby zrzucić 3 kg przez liczenie kalorii? Jeśli żywność w tych dniach będzie non-kaloryczne, o niskiej zawartości tłuszczu, to nie będą one musiały być brane pod uwagę. Ale można po prostu wziąć pewną ilość kalorii dziennie, na przykład, do 800 kcal do natychmiastowej utraty wagi. Więc, kiedy kupić produkt musisz natychmiast odczytać, gdyż zawiera wartość energetyczną. Ale w tym przypadku, ten produkt nie jest już konieczne stosowanie czegokolwiek innego. Ponieważ liczba kalorii może być zwiększona poprzez połączenie białka i węglowodanów.

Myśląc o tym, jak zrzucić 3 kg w 3 dni, to lepiej nie uciekać się do otrzymywania leków i suplementów diety dla utraty wagi. Sposoby te są odpowiednie do długotrwałego utraty masy jako pomoc do utraty wagi i diety.

Absolutnie nie ma zbyt sól, nie jeść przez dłuższy czas. Chociaż wszystkie produkty naturalne i zawierają go, jest jeszcze pewna ilość soli potrzebne przez organizm. Dlatego po trzech dniach bezsolnej diety, należy zacząć słonej żywności, ale trochę. Niech będzie solone niewystarczająco.

Porady dotyczące szybkiego zerowania wagi

Jak na 3 dni, aby zrzucić 3 kg? To nie jest zbyt trudnym zadaniem. Najważniejsze, to zachować stabilne działanie, a nie powrót w jeszcze większej liczbie. Dlatego rozpoczęcie procesu zdrowej diety, można powrócić do normalnego życia, jeśli wynik jest osiągnięty, ale w dalszym ciągu są zgodne z podstawowymi zasadami. Nie przesadzaj mniej żywności przyprawy wędzone i solone tylko w święta oraz w ograniczonych ilościach.

Wiele kobiet zastanawiam się, jak rzucać za 3 dni 3 kg? Wiem, że alkohol wpływa na wagę. Oczywiście, od czasu do czasu w umiarkowanych ilościach nie jest szkodliwe. Ale jeśli zapytać przez 3 dni, aby zrzucić 3 kg, każdy alkohol jest przeciwwskazane. To spowalnia metabolizm i ogranicza kalorie i tłuszcze mogą szybko spalić nadmiar. Dlatego przyjęcie drugiego dnia diety wytrawnego wina szkła minimalizuje wysiłek w pierwszym dniu.

Dla dodatkowej utraty wagi nie powinien nawet wykluczyć żółtka. Ponieważ również zawiera mało tłuszczu. Ale to jest całkiem możliwe, aby korzystać z białka, nie więcej niż dwóch jednostek dziennie, ale w pierwszej połowie.

Należy pamiętać, że ci, którzy zmagają się z niewielką ilością dodatkową wyściółką, zobaczyć swoje wyniki w formie graficznej. A ci, którzy zaczynają tracić na wadze, wynik zostanie odzwierciedlone w bilansie, ale nie na rysunku. Fakt, że pierwszy z tych pań spośród tłuszczu wewnętrznego, które rozliczane na powierzchni narządów.

A więc wygląd nie będzie zauważalny istotny wpływ. To właśnie z tego powodu nie należy ufać swoje uczucia w utracie wagi, ale po prostu regularnie ważone.

aktywność fizyczna są mile widziane

I oczywiście, nie należy zapominać o aktywności fizycznej. W dowolnym celu konieczne jest, aby angażować się w ćwiczenia, nawet idąc na świeżym powietrzu. To zmusi organizm do pracy w trybie awaryjnym i spalić zbędne. A jeśli kg nie zostanie przywrócony z diety, proces utraty wagi jest szybki.