699 Shares 5265 views

Recenzje: HBO 4 pokoleń. Instalacja HBO 4. generacji. HBO 4. generacji – ustawienie

Stale rosnące koszty paliwa – wieczny ból głowy kierowców krajowych. Nic dziwnego, że są one ciągle poszukuje alternatywy dla drogich i nie zawsze wysokiej jakości benzyny. Co o tych alternatyw, są opinie? HBO 4 generacji – częstym wyborem wśród naszych rodaków, ale o ile jest to uzasadnione instalacji takiego sprzętu? To właśnie historia i wola w tym artykule.

Oczywiste zalety gazu pojazd

Błędem byłoby mówić o przeglądzie, właściciele samochodów, które zostały zamienione na paliwa gazowego, bez ujawniania główne korzyści z HBO.

Po pierwsze, jest tańszy gaz benzyna. To jest znany nawet tych ludzi, którzy nie mają szczególnych przypadków, ze względu na charakter swojej działalności na kwestiach motoryzacyjnych. Ponadto, znacznie zmniejszenie emisji CO i innych szkodliwych gazów. W dużych miastach, jest również ważna. Niektóre rządy są aktywne zachęcanie instalację HBO z tego powodu.

Ale dużo więcej właścicieli samochodów są zainteresowani w tym, że podczas spalania konwencjonalnego mieszaniny propan-butan jest utworzony w dziesiątki razy mniej dymu i sadzy. Wiadomo, że olej, który jest wytwarzany w niektórych z naszych obszarach charakteryzuje się wysoką zawartością parafiny i siarki. To negatywnie wpływa na jakość benzyny i układ tłok załamuje się znacznie szybciej. Zatem przejście na gaz musi również przyczynić się znaczne oszczędności, które w przeciwnym wypadku zostałyby wydane na zakup części zamiennych i serwisu technicznego pojazdu.

Uważa się, że życie nawet oleju silnikowego jest zwiększone około dwukrotnie, a remont silnika jest spychany do stu tysięcy kilometrów, co najmniej.

Co powiedzieć opinie? HBO Generation 4 – Czy to naprawdę tak dobre, jak to jest namalowane menedżerów tych firm, które są zaangażowane w jego instalacji?

W obecnym stanie rzeczy w rzeczywistości?

Zacznij od korzyści materialnych. Doświadczeni kierowcy, którzy mają długą jazdę na instalacji gazowej, przyniósł jasność do tej kwestii. Mówią, że aby uzyskać realne korzyści z gazu potrzebnego do przekazywania co najmniej 30 tysięcy kilometrów rocznie.

W Internecie można często znaleźć opinie (HBO 4 pokoleń – nie jest wyjątkiem), że zakup wszystkich urządzeń do samochodu rodzinnego, które okazjonalnie zaangażowanych wyjazdów krajowych, nie była uzasadniona.

Cóż, to jest zrozumiałe. Fakt, że gaz – paliwo niskokaloryczne, to zwisa znacznie wydajność przy niskich prędkościach. Biorąc pod uwagę, że miasto często muszą stać w korkach, częściej stosując niższy bieg, cała gospodarka pali, pływające na rury. Rzadko wyjazd z miasta „Pogoda” nie jest szczególnie wykonane.

Teraz pogłoski o dłuższym okresie trwałości oleju silnikowego. Rzeczywiście, w większości przypadków, urządzenie naprawdę można jeździć coraz więcej kilometrów na jednym wypełnienia wspomnianego płynu. Jeśli mówimy o „Ziguli”, na którym się wymienić olej, lub nie przeszkadza z wizytą w salonie ówczesnego centrum, to wszystko jest w porządku. Ale komentarze branży motoryzacyjnej zachodni właściciele gigantów produkcji otwarcie stwierdzić, że znak przejścia planu jesteś w takim razie nie rozumiem dokładnie. Tak, że oszczędności w tej dziedzinie okazuje zero.

Koszt instalacji

Przy okazji, ile kosztuje HBO 4 pokoleniowy? Cena zależy od wielu czynników, ale średnio w niezbędny sprzęt, aby umieścić na 20-21 tysięcy rubli. Remake popularnej wśród rosyjskiej „Gazelle” biznesu będzie kosztować 40-50 tysięcy.

Oczywiście, wszystko zależy od miasta, producenta i konkretnej usługi, więc pokryć go bardziej niemożliwe.

Więcej litrów – mniej niż koszt!

To naprawdę dla kogoś zachodzącego HBO 4 pokoleniowy jest naprawdę przydatna, ponieważ jest dla właścicieli samochodów z silnikiem dużej objętości, a niewielka liczba cylindrów. UAZ, GAZ – to o nich. Oczywiście, mówiąc o gejowskich Trophy nalotów przy całkowitym braku dróg nie będzie musiał, ale za gaz wycieczek po okolicy będzie dobrym wyborem.

Regulacja zaworów – nasze wszystko!

W bezmiarze internecie można znaleźć ogromną liczbę negatywnych opinii na HBO. Bardzo często w negatywnym doświadczenia z funkcjonowania takiego mechanizmu uszkodzenia wyposażenia regulacji zaworu. Jeśli tak łatwo dostosowuje się do specyfiki gazu – wszystko jest w porządku. Jeśli nie, to trzeba wydać dużo pieniędzy, ciągle odwiedzając centra serwisowe.

Dlatego uważamy, wszystkie dostępne opcje, zaznaczając te, które naprawdę dobrze dogadują się z urządzeń gazowych. Nie jest konieczne, aby podążać ścieżką nabywców, którzy nie przeszkadza, aby dowiedzieć się tajniki, a teraz wlać wiadra z brudu na instalacjach gazowych.

Bardzo wiele zaawansowanych kierowców jakoś religijnie wierzą, że producenci umieścić tylko podnośniki. Jeśli to prawda, to właściciele opinie są pozytywne, ponieważ nie jest wymagana żadna dalsza regulacja w tej sprawie.

Na drugim miejscu jest zwykle regulacja „śrubokręt”. Prosty, szybki, wściekły. Idealny dla benzyny i gazu, ale ze względu na charakter komentarzach Ustaliliśmy HBO zależy wyłącznie od bezpośredniości ręce rzemieślników, którzy są zaangażowani w instalacji.

Podkładek. Tutaj wszystko jest bardziej skomplikowane z nimi. Jeśli chodzi o WHA nie jest zbyt nowy model, trudności nie mają. Eksploatacyjne w tym przypadku naprawdę kosztować ani grosza, a prace można wykonać niemal każdy wuj Wasia z eksploatacji. Oczywiście, w tym przypadku, właściciele sprzętu gazowego są mało prawdopodobne, aby być rozczarowany.

Ale z samochodów zagranicznych (zwłaszcza starszych) – kłopoty. Start z faktu, że nawet w najlepszym przypadku, koszt podkładek będzie około 800-900 rubli. Jeden silnik do regulacji otwarcia – dwóch bramek. Dodajmy do tego „taniość” autoryzowanych dealerów i myśleć o realnej potrzebie HBO w Twoim przypadku.

Popychacze. Jeśli masz Mazda, Ford Focus 1.8 czy coś takiego, a potem instalacja HBO 4 generacji po prostu nie potrzebują. W trosce o prostej korekty będzie musiał zdemontować prawie połowę silnika, tak że oszczędności fantomowe od dostaw gazu kosztuje Cię ładny grosz.

Oto niektóre z tych czynników zależy opinie i wydatków. HBO 4 pokolenia w większości przypadków jest to dobry wybór. Że wreszcie zadbali o słuszności swojego wyboru, proponujemy, aby przeczytać o funkcjach instalacji sprzętu i niektóre z zaleceń w tej dziedzinie.

Recenzje producentów

Nie jest tajemnicą, że wiele z opinii i doświadczeń właścicieli samochodów z HBO zależy od producenta sprzętu. Rozważmy najczęstsze i czcigodne graczy na tym rynku, krótko przedstawiając swoje pozytywne i negatywne strony.

"Lovato"

Mamy już za główne pozytywne aspekty HBO 4 pokoleń. Recenzje: „!” Lovato „- the best” często można znaleźć na stronach internetowych kierowców krajowych. Co oni tak lubiłem tę firmę?

Po pierwsze, wszyscy mówią o doskonałych automatyki roboczych, które bez problemu przełącza pojazd z gazu na benzynę. Ponadto, sam sprzęt wyróżnia się doskonale, ponieważ istnieją modyfikacje dla różnych samochodów.

Z minusów – maszyny słabo nadaje się do naszego gazu, więc użytkownicy powinni jak częstsza wymiana filtra.

"Alpha"

Nie gorzej, a HBO 4 Generation "Alpha". Recenzje wskazują na niski koszt sprzętu i operacji. Tak, tylko rok temu można było zainstalować pełny zestaw urządzeń w „Kalina” tylko 15-18 tysięcy rubli.

Ponadto, możliwe jest, aby zainstalować kilka komponentów od dostawców zagranicznych. Na przykład odpowiednie cienkie dysze wymienioną „Lovato”.

"Didzhitronik"

To jest – świetnym rozwiązaniem dla właścicieli drogich samochodów i kapryśna. Tak więc, nawet w ostatniej "Doji" jest HBO 4 Generation "Didzhitronik". Recenzje pokazać wspaniałą wydajność jak sprzęt, niezawodność i poręczność. Na przykład, istnieją modele czujników paliwomierzem elektroniczne są całkowicie uszczelnione i może być umieszczony bezpośrednio pod maską.

Ponadto, HBO 4 generacji Digitronic, który podsumowuje rozumiemy, dość przystępne. Zatem średnia jego wartość dla maszyn domowych nie przekracza 30 tysięcy rubli.

BRC

Ten producent w naszym kraju nie jest tak dobrze znana, ale liczba jego fanów nadal systematycznie wzrastać. Jest to nie tylko wysoka jakość produkcji wszystkich urządzeń, ale również świetny kompatybilność z prawie wszystkich popularnych marek samochodów.

Ponadto, HBO BRC 4. generacji (opinie właścicieli samochodów potwierdzić tę informację), gwarantuje szybki i dyskretny przełączanie z gazu na benzynę już na rozgrzanie do 42 stopni Celsjusza.

OMVL

Kolejny „włoski”, który czuje się świetnie w naszym rynku. Zest – rozłożone wtrysku gazu. Pozwala on praktycznie żadnych strat w wyłącznik zasilania z benzyny na gaz, aw tym przypadku silnik pracuje bardziej płynnie.

Jednak charakteryzuje się praktycznie wszystkie HBO 4 pokoleń. Recenzje (OMVL i „Lovato”) jako „Włochów” charakteryzują się głównie tym, że bagażnik nie wpakować regularne cylinder oraz specjalny zbiornik. Na mocy jest nawet lepiej niż zwykły zbiornik benzyny, a wnętrze przedziału ładunkowego nie cierpi tak bardzo.

Kilka wskazówek dla instalacji HBO

Po pierwsze, powinien być zainteresowany tylko w instalacji HBO 4 pokoleń. Obecnie niektóre usługi są już oferuje sprzęt piątej generacji, ale nie polecam go kupić. Fakt, że jest już realizowana w sposób odbioru skroplonego gazu bezpośrednio do komory spalania. Biorąc pod uwagę średnią charakterystykę czystości naszego paliwa (tak, tutaj to nie jest tak dobra), jakie można wydać dużo pieniędzy na to.

Po drugie, ze zbiornika do silnika lepiej nie pominąć miedzi i tworzyw sztucznych linie do gazociągów. Punkt, również w niskiej czystości oleju opałowego. Miedź zaczyna gwałtownie utleniać i stają się bezużyteczne, a plastikowy bez problemu przechodzi obecności prawie wszystkich zanieczyszczeń.

Pamiętaj, aby monitorować pracę instalatorów: Rury gazowe są tylko dla gazu, ale dla systemu chłodzenia – tylko na przeciw zamarzaniu (!). Przestawiać je w każdym przypadku jest to niemożliwe!

Okucia powinny być osadzone w kolektorze, ale wziął go. Ate nie w pełni kontrolować proces, jest praktycznie niemożliwe, aby zapobiec wiórów metalowych silnika i inne zanieczyszczenia, które w przyszłości jest w stanie zrobić wiele kłopotów.

Ważne!

W bezmiarze internecie jest opis więcej niż jeden tuzin bardzo nieprzyjemnych przypadków, w wyniku których ludzie często pożegnał się z jego samochodu. Praktycznie wszystkie komentarze tego typu przypominają, że HBO – źródło zwiększonego niebezpieczeństwa. Pamiętaj, aby podać sprzętu tylko w tych warsztatach, gdzie zamontowane dwa elektryczny zawór bezpieczeństwa, jeden wylot z cylindra, a drugi – przed reduktorem. W tym przypadku można natychmiast odciąć dopływ gazu w tej samej chwili, gdy system zaczyna zachowywać się źle.

Kilka słów o tym, jak ustawić

Oczywiście, nie polecam do prowadzenia samodzielnego strojenia. Lepiej jest skontaktować się z centrum serwisowym. Jednak, aby mieć co najmniej przegląd procesu nie jest dokładnie boli.

Rozróżniać grubej i cienkiej kalibracji HBO. Na chropowatych wersji siatki pochodzi ze współczynnikami i specjalnego programu konfiguracyjnego. Komputer jest podłączony do silnika, zbierać dane, porównać je z danymi w tabeli, a następnie dokonać niezbędnych korekt w ustawieniach wtrysku paliwa.

Dokładna kalibracja jest procesem, który wykorzystuje skaner diagnostyczny. Prawie wszystko jest takie samo, ale praca jest w pełni zautomatyzowana, wszystkie ustawienia zaangażowany w komputerze. Ale ponieważ taki sprzęt jest wart setki tysięcy dolarów, to nie ma zastosowania w domu.