357 Shares 3141 views

Kocioł na paliwo stałe „Stropuva”: Opinie

Jeśli rozpoczęto budowę nowego domu, to już na etapie projektowania należy pomyśleć o systemie grzewczym. Jeżeli nie ma możliwości podłączenia kotła gazowego lub elektrycznego, rozwiązaniem byłoby doskonałym długo sprzęt spalanie. Dzięki niemu można zaoszczędzić w procesie eksploatacji. Takie urządzenia zapewniają dobre oszczędności czasu i kosztów.


gospodarka

ich tankowania będzie musiał raz na 12 godziny. Są też kotły, które prowadzą do trzech dni i więcej, bez potrzeby dostarczania zakłócenia zewnętrzne. Jednak ważne jest nie tylko, aby wybrać rodzaj opisany przez jednostkę, ale także zdecydować, co daje pierwszeństwo producenta. Na dzisiejszym rynku bardzo popularne pot „Stropuva” o nim i zostaną omówione poniżej.

Recenzje różnego rodzaju marek „Stropuva” kotłów

Odwiedź sklep odpowiednich towarów, znajdziesz Uniwersalny kotły długiego spalania oraz te, które bazują na paliwach stałych. Te ostatnie gatunki mogą być stosowane w pracy nie tylko drewna, ale odpadów drewna. Według użytkowników, jako głównych cech wyróżniających tych urządzeń w sprzyjają niezależności od władzy. Z pomocą tych jednostek będzie do ogrzania pomieszczenia, nawet jeśli nie ma prądu.

Kocioł „Stropuva” powszechny jest również popularnym produktem firmy. Obciążenie w piecu w takim urządzeniu może być odpady drewna, drewno, torf, trociny brykiety, bez względu na zawartość wilgoci i jakości. Jak podkreślono przez użytkowników dla takiego urządzenia musi być podłączony do sieci. Tylko w ten sposób będzie regularnie dostarczane do tlenu w piecu. W ciągu jednej godziny, kocioł zużywa 20 W, co jest bardzo ekonomiczne.

bezpieczeństwo

Klienci wybierają „Stropuva” kocioł również z tego powodu, że jest inaczej bezpieczeństwo eksploatacji. Jeśli istnieją silne przegrzanie, co mogłoby spowodować nadmierne obciążenie, kocioł nie może eksplodować, jego konstrukcja jest wykonana w taki sposób, że „kurczy się” wewnątrz. To urządzenie charakteryzuje się piec grzewczy, o dużej objętości, co pozwala na ustalenie paliwa w odpowiedniej ilości. Stopniowo palić przez cienkie warstwy, a ta jednostka upadnie i ogrzany gaz wznosi się przez komin. Ciepło w procesie będą do wewnętrznych ścian.

Opinie o cechach kotła na paliwo stałe marki S40U

Jeśli zdecydujesz się wybrać kocioł „Stropuva” ten model, to musi się najpierw zapoznać z charakterystyką. Zespół napędowy 40 kW, a urządzenie może być ogrzewana do 400 metrów kwadratowych. Czas spalania wynosi 120 godzin. Jak podkreślono przez użytkowników, to kocioł pojedynczej pętli gwarantuje długą pieczenie na jednej karcie. Końcowy okres spalanie paliwa będzie zależeć od strat ciepła budynku, jakości paliwa i temperatury otoczenia. Litego drewna ciągłe spalanie „Stropuva” będzie trwać do 30 godzin Czas spalania brykietów wzrósł do 48 godzin. Jeśli używasz pastylek, a następnie będą one trwać do 72 godzin. Konsumenci lubią tego, że takie urządzenie może pracować bez dodatkowej interwencji pod kątem do 5 dni. Jeśli wybierzesz urządzenie z dużą mocą, czas spalania zostanie znacznie zwiększona.

wysoka sprawność

Kocioł na paliwo stałe „Stropuva” opinii z których najbardziej pozytywne, może pracować około 12 dni na jednej karcie węgla (wszystko zależy od modelu). Użytkownicy wybrać model ze względu na łatwość użycia, oszczędność czasu i pieniędzy, a także wysokiej wydajności, który osiągnął 90%.

Opinie konsumentów o modelu zabezpieczeń

Jeśli zdecydujesz się wybrać kocioł opisaną „Stropuva”, przeglądy, które zostały przedstawione w artykule, można powołać się na bezpieczeństwo i niezawodność. Jeszcze nie tak dawno temu istotne wady, takie kotły są: niezdolność do pracy w trybie offline i częstej potrzeby załadunku paliwa. Dzisiaj, maszyny do stałego pozbawionego paliwa do takich braków. Sterowanie opiera się na prostych urządzeń, które są reprezentowane przez bimetalowy klapka projektu regulatora. Nie zapewnia łączność zapotrzebowania na energię elektryczną, która zapewnia w pełni autonomiczną pracę bez automatycznych urządzeń elektronicznych. Biorąc pod kotłem „Stropuva”, przeglądy, które mogą pozwolić, aby dokonać właściwego wyboru, konsumenci będą porównać go z oleju napędowego, gazu i kotłów elektrycznych. W przeszłości zawsze istnieje niebezpieczeństwo obwodów elektrycznych, pożaru, oleju napędowego lub wybuchu gazu. Kupujący jak fakt, że kocioł na paliwo stałe jest tak skonstruowany, że przy powtarzających się obciążeń przekroczenie nie może eksplodować.

Recenzje uniwersalnej marki kotła Mini S8U

Jeśli są Państwo zainteresowani w długim kotłów ( „Stropuva”) spalanie, możliwe jest, aby wybrać powyższy model, który będzie musiał zapłacić 68.000 rubli. Zespół napędowy 8 kilowatów i ogrzewanej powierzchni może wynosić do 80 metrów kwadratowych. Czas spalania paliwa na jednej karcie wynosi 72 godzin. Właściciele prywatnych domów powiedzieć, że ten kocioł pojedynczej pętli jest bardzo wyraźny schemat praca i prosta konstrukcja, która może nauczyć się każdy użytkownik. Eliminuje to kompleksowość obsługi.

Poprzez zakup takiego urządzenia, można liczyć na pięcioletnią gwarancją, która jest dystrybuowana na ciele, a dwa lata – do materiałów eksploatacyjnych. Kupujących przyjść do gustu, że w ciągu 5 lat mogą oczekiwać przeprowadzenia rocznego serwisu technicznego. Sprzęt ten jest atrakcyjny dla kupujących bardziej z tego powodu, że ma estetyczny wygląd. Można wybrać dowolny kolor, który będzie pasował do wnętrza pomieszczeń, w których zostaną zainstalowane urządzenia.

Recenzje pelet Kotły marki S20P

Zapłać za ten sprzęt będzie miał 102,800 rubli. Jego ilość wynosi 20 kW ciepła i może być 200 metrów kwadratowych lub mniej. Na pojedynczej pętli kocioł udzieliła pięcioletnią gwarancję. Jak wskazano kupujący wykorzystujące różne granulki można uzyskać pewien efekt. Na przykład, brykiety palą olcha z niewielkim generowania dymu. Oni nie błyszczą i nie strzelać, gdy w porównaniu z drewnem. Po ostatnim spalania popiołu około 2%, a w tym przypadku pozostałości z drewna wynosi 15%. Przy użyciu tego rodzaju paliwa jest możliwe, aby osiągnąć szybki wzrost temperatury i utrzymanie go wygładzić całym życiu wypalenia. Czas spalania jest zwiększony w porównaniu z drewnem 1.5. W przypadku zastosowania brykietów torfowych, konieczne jest, aby podpalić nich bez otwierania kanału dolny dopływ tlenu. Kolektor, czyli wentylator musi być włączony, należy użyć cylindryczny dyfuzor. Jest to dystrybutor powietrza na węgiel.

wniosek

Jeśli rozważają inne rodzaje urządzeń grzewczych, przede wszystkim zwrócić uwagę na ich wady. Na przykład, bardzo wymagający dla jakości pirolizy paliwa kotła. „Stropuva” oferuje także instalację, która może być załadowany paliwem niemal każdy poziom wilgoci, co ułatwia pracę.