782 Shares 5176 views

Jak związać łuk

Jak zawiązać bow – powstaje pytanie w jednym czasie, a przede mną. Wiele sposobów. Łuki mogą się różnić – lśniąca i nieporęczne, albo brudny regularny kształt, barwny i monotoniczne.


Jeśli uważasz, że jak piękną muszkę, nie zapomnij, że będzie się przydać cierpliwości, oka i zręczności.

Różnorodność barw i kształtów, możliwość korzystania z różnorodnych materiałów – wstążki, drutu, piór, wstążki – tu jest, gdy eksperyment.

Choć jest to konieczne do pracy – ale wyniki twojej pracy zostaną docenione. Po tym wszystkim doskonale wiązanej łuku – jest doskonałym dodatkiem do każdego prezentu.

Zaczynamy nasze zalecenia w sprawie, jak związać z łuku, z jego zmienności frotte. Tutaj musimy taśmę z dowolnego sztywnego materiału.

Najpierw trzeba przekształcić go w pierścień, którego średnica jest równa wielkości przyszłego łuku.

Zawiasy wymagają gładki, a następnie wykonać kilka ukośne nacięcia tak, że trójkąt.

Następnie trzeba skręcić w pętli tak, że trójkąty były zagięte do środka pasków tkaniny.

Następnie szczelina zbyt mocno taśmę, po czym pętla po obu stronach są prostowane, ponieważ wewnętrzny.

Tutaj musimy dowiedzieć się, jak związać łuk Terry. Ale w ogóle, liczba gatunków jest ogromna. Szczególnie popularne są tradycyjnie cieszy klasyczny łuk. Wszelkie trudności w jego powstania nie jest najważniejsze, aby nie zniszczyć taśmę.

Zastanówmy się teraz, jak związać z łuku w ścisłym wersji. W celu złożenia kasety na pół, a następnie ostrożnie, aby uszczelnić skrzyżowanie. Następnie trzeba wziąć kawałek wstążki i zawinąć innego miejsca dla nich klejenia. Po tym, drugie końce pasa starannie przyklejony natomiast łuk i gotowe.

Są to tak zwane longline ucieleśnieniem. On jest następujący. Potrzebuje trzy kawałki taśmy, różnej szerokości i koloru. trzeba będzie przyciąć je tak, że najdłużej był segment z szeroka i krótka – wąskie. To musi wyciągnąć końce łuku, a następnie połączyć wszystkie kawałki inną taśmę, pozostawiając końce aby zabezpieczyć.

Może to być wersja dwukolorowa. Trzeba będzie wziąć dwie wstążki o różnych kolorach – szeroki i wąski. Po pierwsze, trzeba zrobić pętlę szerokiej wstęgi, a następnie uszczelnić końce klejem. Następnie umieścić na jej wąskie, i robić wszystko tak samo.

Otrzymaną prasowane, a następnie zamocowany w środku klipu.

Następnie łuk trzecią taśmę stałe.

Kolejna opcja będzie dość dobrze znana – Dior. Wiele osób uważa, że jest to skomplikowana odmiana surowe, ale tak nie jest. Otrzymanych kawałki taśmy, które różnią się w swej długości, a następnie łączone ze sobą za pomocą kleju.

Bow jest już prawie gotowy – nie zostały wprowadzone na taśmę z końców ciętych. I do ukrycia skrzyżowania, klejenie końce kolejny mały kawałek wstążki od wewnątrz łuku.

Spójrzmy na inną opcję, która wyróżnia się urodą – kwiat. Zaczyna tworzyć ten wspaniały do zwyczajowego dziobowej sudecka, złożonego taśmie.

Trzeba zrobić jak najwięcej pierścieni, jak chcesz – to zależy od tego, jak duży powinien być wynikiem. Środkowy pierścień są związane wąską wstążkę, pętlę wyprostować – a łuk jest gotowy do konsolidacji.

Jest jeszcze popularne – Chrysanthemum. Zgodnie z procesem produkcyjnym przypomina wściekły, ale taśmy w miejscach cięć będzie trzeba dać wygląd płatków tego pięknego kwiatu.

To jest – najczęściej różne wstążki, które są bardzo popularne. Biorąc pod uwagę, instrukcje i nawet to specyficzny rodzaj wybrać – ty decydujesz. Teraz, gdy wiesz, jak związać łuk.