707 Shares 2229 views

Anapa. "Hellas" (spa): opinie, zdjęcia, telefon. Jak dostać się do ośrodka zdrowia „Hellas”?

Dwieście osiemdziesiąt pięć słonecznych dni w roku, zaskakując wybrzeża Morza Czarnego Kaukazu dla nielicznych piaszczystych plaż – to wszystko daje swoim gościom mieście Anapa. „Hellas” – zdrowie, które można nazwać perłą ośrodka. Tutaj znajdziesz nie tylko wspaniały wypoczynek, ale także skutecznego odzyskania. Wysoki poziom usług w ośrodku zdrowia mówi przynajmniej fakt, że należy ona do władz podatkowych Federacji Rosyjskiej. Ale zwykły śmiertelnik może również odpocząć w „Hellas” płacąc bilet. W tym artykule postaramy się udzielić szczegółowych informacji na temat tego sanatorium. Powiemy wam trochę o kurortu Anapa. Pokażemy Ci, jak szybko i łatwo dostać się do miejsca spoczynku. Poniższe informacje, dowiedzieliśmy się z pierwszej ręki – od opinie turystów, którzy odwiedzili „Hellas”.


Cechy Anapa i Dzhemete

Ten kurort znajduje się w regionie Krasnodar. Był popularnym miejscem wypoczynku już w czasach sowieckich, aw roku, w którym dużo pieniędzy zostało zainwestowanych region pokonał w pierwszej dziesiątce na liczbę turystów latem. Poza ciepłym morzu i słońcu, Anapa słynie z uzdrowisk. Lokalna uzdrowienie błoto i woda mineralna skutecznie konkurować z licznymi chorobami. Ponieważ ośrodek rozwija się przez długi czas, od połowy ubiegłego wieku, to nabył miast satelitarnych. Vityazevo Dzhemete, Zwiastowanie, Sukka – wszystko to jest teraz nazywany "Big Anapa". „Hellas” – sanatorium, oddalonym od centrum pięć kilometrów. Znajduje się on w uzdrowiskowej miejscowości Dzhemete. Charakterystyczną cechą tego miejsca jest wydmy w krajach bałtyckich. Ich wysokość czasami sięga dwudziestu metrów. Dzhemete piaszczyste plaże – to synonim. Nie na próżno nazwa wsi przekłada z Adygei jako „kopalni złota”.

Gdzie znajduje się ośrodek zdrowia

FBLPU FTS Rosji „Sanatorium” Hellas „w Anapa znajduje się w Pioneer Avenue, 45. Jeśli spojrzymy na plan miasta, możemy zobaczyć, że odcinki tej drogi transportu z centrum do północy na lotnisku w Vityazevo. Przenika Pioneer Avenue i Dzhemete wioskę. Ten niewielki ośrodek jest także specyfika, które zatrzymują się tu na odpoczynek, tych, którzy nie lubią tłumów i głośno rozrywki. Plaże Dzhemete bez wyjątku, piaskiem, płytkim wejściem do morza i zatoki jest zamknięty od wiatrów. Dlatego wieś jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek z rodziną z dziećmi. rozrywka infrastruktura znajduje się na stronie oddalonej od morza Pioneer Avenue, który jest sanatorium „Hellas” (Anapa). Komórkowy Ten ośrodek zdrowia: 8 (86133) 3-35-61 lub 3-39-31. W recepcji można otrzymać pełną informację o cenach tego lata, dostępności i pokojowej kategorii dokumentów, które są wymagane, aby w celu zwrócenia na leczenie.

Jak dostać się do "Hellas" sanatorium (Anapa)

Jeśli przyjedziecie w ośrodku drogą powietrzną, można spotkać się z lotniska znajdującego się w pobliżu wsi Vityazevo. W tym przypadku nie trzeba Anapa: „Hellas” sanatorium znajduje się w połowie drogi od terminala do centrum miasta. Ponieważ cały pojazd, w tym autobus numer 113 z lotniska, aby być na Pioneer Avenue, nie będzie miał długi spacer z walizkami w mieście. Wystarczy poprosić kierowcę, aby się zatrzymać na „Hellas”.

Stacja jest bardzo blisko od ośrodka. Z dworca kolejowego śledzić autobus №№ 129 do 128. Aby zanurzyć się w burzliwym nocne życie Anapa, wystarczy usiąść w autobusie. Trasy 127 i 134 domchat do centrum w dziesięć minut. Bilety kosztują dwadzieścia rubli. Wycieczka do oficjalnej taksówki dzień będzie kosztować co najmniej cztery. Prywatnych przedsiębiorców zawyżać ceny na pół. W swoim własnym samochodem do Dzhemete z Moskwy, trzeba będzie przezwyciężyć i pół tysiąca kilometrów. Ale droga – jeden z najlepszych w Rosji: M4 „Don”. Cała trasa zajmie co najmniej osiemnaście godzin.

Terytorium sanatorium

Wygląda na to sanatorium "Hellas" (Anapa)? Zdjęcia pokazują piękną nowoczesną obudowę, czyste alejki wśród drzew, bujną śródziemnomorską roślinność parku, basenu turkus wody. Ale co w rzeczywistości? Opinie twierdzą, że cudowne strzały – nie jest wynikiem Photoshop. Wszystko to – rzeczywistość. Na fasadzie afiszować trzy gwiazdki. Jak powiedzieć zostały w ośrodku zdrowia, turystów, ośrodek jest w pełni zgodne z tą oceną, a nawet twierdzi wyższym statusie. Terytorium uzdrowisko zajmuje powierzchnię pięciu hektarów. Wszystko jest dobrze zagospodarowany, tworząc radosną atmosferę wypoczynku. Starsze obudowy (od pierwszego do czwartego) są połączone w jeden kompleks z jadalnym Leczniczy. W pobliżu znajdują się bardziej nowoczesny wieżowiec i numer domu 5 i 6. Siódmy ciało znajduje się czterysta metrów od nich wszystkich. Dlatego goście budynku ma swój własny jadalnia i prywatny basen. Oddział i ośrodki zlokalizowane w mieście Anapa. Sanatorium "Hellas" (przypadek 8, 9, 10) znajduje się w alei Pioneer 23.

Obóz dla dzieci

Anapa i Dzhemete witają gości od maja do października. Ale ośrodek „Hellas” jest otwarty przez cały rok. Po tym wszystkim, którzy chcą zdać zdrowia lub przebieg rehabilitacji po chorobie nie może czekać. Golden Beach, łagodny klimat oraz obecność wód mineralnych sprawiają, że dzieci Resort Village Dzhemete (Anapa). „Hellas” – ośrodek, który w lecie gościnnie otwiera swoje podwoje dla dzieci w złym stanie zdrowia. Dla nich, na terenie obozu Sanatorium „Czernomorec” został utworzony. Młodsi goście zakwaterowani w dziesięciu jednokondygnacyjnych domków. Opinie mówią, że duża rzesza dzieci nie spoczywa w hałaśliwych sanatorium. Z młodych pacjentów działają doradcy, którzy prowadzą ich ładowania różnych ćwiczeń i gier. Dzieci jedzą osobno, ogólną menu.

pokoje

Jest to najlepsze miejsce zakwaterowania w miejscowości Dzhemete (Anapa). „Hellas” – ośrodek, który oferuje piękne pokoje w różnych kategoriach. Recenzje często skarżą się na fakt, że samotny podróżnik trudno jest znaleźć mieszkania w rosyjskich ośrodkach. Ale w „Hellas” ośrodek ma miejsca dla takich turystów. Oczywiście, większość z pokoi są przeznaczone do pobytu dwóch osób. W niektórych pokojach mogą dzielić pokój trzeciego najemcę. Są to apartamenty rodzinne z dwoma drzwiami. Typy pokoi różnią się od standardowych do dwupokojowych apartamentów. W środkowym segmencie cenowym zwiększają komfort pokoje i apartamenty. Więc pokoje Ośrodek przeznaczone są dla wszelkich wczasowiczów warunkowych.

Co znajduje się w pokojach?

Sanatorium „Hellas” (Anapa) opinie, o których mowa w bardzo wygodne miejsce wypoczynku. Nawet w najprostszych pokojach pierwszej kategorii skutecznie rozpraszając ciepło południowego klimatyzacja, telewizja satelitarna, lodówka. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę. Pokoje superior i apartamenty posiadają sypialnię uzupełnione częścią wypoczynkową z mebli tapicerowanych. Recenzje zauważyć obecność przestronnych balkonów w niektórych pokojach. Są one wyposażone w zestaw łatwo mebli (stół i krzesła). Gdzie znajduje się hol wejściowy, goście znajdą w szafie szczotki do ubrań i obuwia, duże lustro. Łazienki wczasowicze oczekiwać przedmioty higieny. Mieszkanie rodzina posiada zestaw niezbędnych przyborów.

żywność

„Hellas” to sanatorium, gdzie na pierwszym kompleksowego leczenia. A to jest niemożliwe bez specjalnej diety. Ośrodek posiada trzy sale restauracyjne – jedna dla gości VIP siódmego ciała, drugi – dla dzieci w obozie, a trzecia, najbardziej obszerna, – dla pozostałych gości. Zwana żywność „all inclusive” jest to niemożliwe, ale raczej pełne wyżywienie. Jadalnia ma dwa pokoje. Jednym z nich jest przeznaczony dla pacjentów, którzy są Lekarz przepisał żadnego żywność dietetyczną. W obu salach posiłku serwowane jest w formie bufetu. Posiłki są jedenaście dni menu układ, który spełnia wymagania Ministerstwa Zdrowia Rosji. Jak to się mówi recenzje, lekarze zazwyczaj przepisują diety №№ 5, 9 i 15. Jest również przepisywany podzielone posiłki i post dni. Ale koszt wycieczka nie jest naruszona. Na stołach nie zawsze są świeże owoce i warzywa, owoce morza, ryby, mięso, produkty mleczne, pyszne wypieki.

Posiłki nie wliczone w cenę biletów

Zapomnij o diecie i brzuchu świętem może być w disco bar, który jest dogodnie położony pomiędzy dwoma basenami z sanatorium „Hellas”. Nie będzie oferowane listę win, szeroki wybór dań i przekąsek. W kawiarni jest bardzo spektakularny widok zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Obiekty są często kupiony na bankiety i przyjęcia. Na plaży kurortu ukryć przed upalne promieni słonecznych może być pod kawiarni markizy. Nie będzie oferowane pyszne lody, zimne piwo, napoje bezalkoholowe.

Anapa ośrodek "Hellas": leczenie

Na co dolegliwoĹ specjalistyczny ośrodek zdrowia? Sanatorium to interdyscyplinarny. Tutaj podjęcia opieki nad osobami z chorobami układu sercowo-naczyniowego (niedokrwienie, dusznica bolesna, nadciśnienie, miażdżyca mózgu, neuro dystonii) i obwodowego układu nerwowego (zapalenie korzonków nerwowych, plexitis). Pomoc w sanatorium oraz u pacjentów z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego i stawów. W odniesieniu do chorób przewodu pokarmowego, ośrodek zdrowia skutecznie walczyć przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, choroby wrzodowej i okrężnicy. Obładowany morskiego jodu i lotnych produkcji ogrzanej słońcem sosnowym powietrzem sam uczęszcza czynnik. Jej wpływ na układ oddechowy wzmocnienia procedur w sanatorium „Hellas”. Tutaj leczyć zapalenie oskrzeli, różne rodzaje astmy, zapalenia płuc i pollinosis przedłużony. Pobytu w motelach, można mieć oczy badane na obecność chorób siatkówki, jaskra i zaćma.

procedury

Zazwyczaj czas trwania zezwolenia w sanatorium „Hellas” – osiemnaście dni. Po zameldowaniu, trzeba mieć nie tylko paszport i płatną voucher, ale także książki sanatorium, ubezpieczenie zdrowotne, kierunek lekarza. Pierwsi turyści przechodzą badania i konsultacji z miejscowym lekarzem. Po tym odpoczynku przepisane zestaw procedur (zwykle pięć – siedem). Jeśli to konieczne, terapeuta (lub pediatra) daje w kierunku recepcji do domu opieki specjalisty (chirurg, neuropatolog, otolaryngologii, ginekologii, okulista, stomatolog). Z skutecznego zwalczania chorób poprzez drogi oddechowe, fizykoterapii, wanny i prysznice, terapeutycznych masażu, dietę, terapię fizyczną, parafiny i zastosowań ozokeryt, wody mineralnej i leczniczych błot. Ośrodek zdrowia nie tylko pozbyć się różnych dolegliwości, ale także poddać się kompleksowej diagnozy. W szczególności, możliwe jest, aby skontrolować sinoptofore wzroku lub fyuroptore.

Baseny i plaża

W jakikolwiek przypadek będzie lub rozliczone, a następnie przejdź do wybrzeża mają nie więcej niż dwie minuty. Własne naturalne Piaszczysta plaża ośrodki strzeżone z zewnątrz. Jest dobrze wyposażone. Leżaki i leżaki – bezpłatne dla gości sanatorium. Dostępny także bezpłatne ręczniki plażowe. Sanatorium "Hellas" (Anapa) posiada dwa baseny (dorośli i dzieci). W zimnej wodzie w zbiornikach ogrzewa się do trzydziestu stopni. W przypadku siódmej rundzie krytym basenem terapeutycznej pływania.

usługi

Sanatorium „Hellas” (Anapa) Recenzje nazywa idealnym miejscem na wakacje, to jest warta swoich trzech gwiazd na elewacji. Poza doskonałą zakwaterowania, leczenia zawodowej i zróżnicowanej diety, a następnie oferują szereg innych usług. Dla zmotoryzowanych jest bezpłatny parking. Dla miłośników gier sportowych i ćwiczenia pole siłownia, kort tenisowy, piłki nożnej. Ci, którzy chcą, z racji choroby, unikać gwałtownych ruchów, może przejść przez ścieżkę zdrowia. Ośrodek posiada bibliotekę i kino. W ciągu dnia pokazują bajki dla dzieci, a wieczorami – filmy. Dla młodszych gości, ośrodek zdrowia stworzył własną infrastrukturę odpoczynku. Jest plac zabaw dla dzieci oraz sala gier w pokoju. Z dzieci biorących udział w profesjonalnych animatorów. Posiadają różne konkursy i dyskoteki. W pracy latem i zespół rozrywkowy dla dorosłych. W recepcji można zarezerwować wycieczkę na terytorium Krasnodar.