864 Shares 6738 views

dzieci od 4 lat rower dla chłopca: przegląd modeli, opisy, producentów i opinie

Pierwszy poważny transport w życiu dziecka – to jest rower. Ile szczęście przynosi dziecku tego zakupu. Wybór modeli, producenci kolorów jest ogromna. Podczas cieplejszych miesięcy, bardzo wysoki popyt na produkt na rynku – na rowerze. Dzieci (od 4 do 6 lat) pojazdy trzeba wybrać starannie i dokładnie! Najważniejsze – nie pomylisz się i kupić wygodny i wysokiej jakości pojazdu w tym wieku dzieci są bardzo aktywne, a ten prezent będzie przydatna. Tak szybko, jak dziecko uczy się jeździć, będzie spędzał większość swojego czasu na jego żelaznego konia!


parametry

Wybierając dziecka rower, trzeba zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Po pierwsze i najważniejsze jest bezpieczeństwo. Wysoka rama, niewygodne pedał, aw rezultacie – częste upadki mogą zniechęcać chęci do nauki takich pojazdów jak rowery. Dzieci (w wieku od 4 do 6) pojazdów można znaleźć w wielu sklepach w mieście. Ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę parametry dziecka. Rzeczywiście, niektóre dzieci nie szybko rozwijać danych, podczas gdy inni, przeciwnie, są zbyt małe jak na swój wiek. Pamiętaj, aby zabrać dziecko ze sobą do sklepu. Niech to usiąść na rowerze i spróbować obrócić pedały.

Producenci dbają o bezpieczeństwo młodych sportowców. Dlatego, koło musi być pokryte ochronnymi skrzydłami. dzieci rowerowe od 4 lat dla chłopca lub dziewczynki zazwyczaj wyposażone w dodatkowe koła. Po tym wszystkim, aby utrzymać równowagę z pierwszych prób być bardzo trudne. Dlatego też zapytać sprzedawcę, aby zamocować kółka i można rozpocząć trening! Jest to proces bardzo zabawne i ekscytujące. Ale na wszelki wypadek trzymać na antyseptyki rąk do leczenia otarć!

U szczytu popularności

Pierwszy transport dwukołowy – zapamiętuje każde dziecko! Po tym wszystkim, to nie jest zabawka dla dziecka, ale prawdziwy pojazd. Ogromny zakres dostarczanych przez rynek, po prostu zaskoczony. Ale wśród producentów istnieją wyraźne liderów, produkujących rowery dla dzieci. Od 4 lat, wysokość 95-110 cm – na zakup opcji do wyboru nie jest łatwe.

Stels Magik – rosyjski producent, który okazał jakości produktów. Tylko pozytywne opinie klientów. Ten rower jest wyposażony we wszystko co potrzebne dla początkujących „jeźdźców”. Rama zaniżone, odpornego na odkształcenia i korozję. Kierownica i siedzenia są regulowane w wielkości dziecka. chroniony koło podkładkę piankową, co jest ważne dla początkujących. Koła są szerokie, można podróżować po wyboistych drogach, wybojów bez dyskomfortu. Sieć jest zabezpieczona, dodatkowe koła zamocowane. Ten rower dzieci od 4 lat dla chłopca pasuje idealnie. Stylowy wygląd i jakość – doskonałe połączenie!

Trek – te rowery są znane na całym świecie. Amerykański producent produkuje wydajne i trwałe pojazdy. Model Trek Float Boy – dokładnie to, czego potrzebujemy trochę chłopczycą. Rama wysokiej jakości stali nierdzewnej, będzie służył wiernie przez więcej niż jedno pokolenie. Hamulce Foot klasyczne, obwód zabezpieczony, z regulacją wysokości. Tylne koła są dołączone do zestawu. Jedynym minusem, w opinii nabywców – to zbyt duży ciężar.

Made in Germany

Scool Firma produkuje tylko rowery dziecięce. Grupa wiekowa od 4 lat można bezpiecznie wybrać model Scool XXlite 12. Jeden z najlepszych jakości i koni żelaza produkowane przez niemieckie firmy. Rama zaniżone, łańcuch chronione są reflektory – wszystkie na komfort i bezpieczeństwo. Odróżnia ten model od innego silnego światła jeszcze aluminiowej ramie. Dla wygody, jest podnóżek, parking dzieciak jest po prostu radość.

Niemiecka firma Puky produkuje błyszczące nowe rowery z roślin przez ponad sześćdziesiąt lat. W tym okresie, specjaliści firmy udoskonalili rower dla dzieci. Po 4 lat mogą nauczyć chłopca modelu Z2. To wszystko zapewnia niską ramą dla bezpieczeństwa, miękką kierownicę, mechanizm kierowniczy podnóżkiem, reflektory i stylowego wzornictwa. Duży wybór kolorów, a co najważniejsze, dłoni i pedał hamulca. Dla młodszych aktywnych rowerzystów nie może myśleć o niczym lepszym niż ten cud.

forward Rosja

Forward – największy krajowy producent dwukołowych transportu towarów i sportowych. Rosjanie zaufać jakości towarów tej marki i entuzjastycznie o produkcie. Biuro Projektowe Spółka stosuje nowoczesne technologie, ciągłe doskonalenie produktu. Zespół projektowy daje modny i żywe formy transportu. Ponieważ dzieci są tak lubi piękne i kolorowe rzeczy. Forward Leo – rower dziecięcy, 4 lata dla chłopca, model ten pasuje idealnie. Elegancka konstrukcja, wzmocnione koła dwanaście cali rama stalowa. Ciężar jego małe, więc dziecko będzie wygodne surfowanie kraj. Rama jest zaniżone do dziecka może w każdej chwili swobodnie przejść. Nadal możliwe jest rozważenie Forward Racing 16 chłopca. Siodło skórzane, wygodne, regulowane. Hamulce w tandemie – stóp i dłoni. Ten rower podoba bezpieczeństwo, jakość i oryginalny design. Dziecko otrzyma morze emocji po dniu tego wspaniałego transportu!

nieznacznie wyższy

Jeśli dziecko jest wysoki i silny, można zaproponować mu koła rowerowego o średnicy czternastu centymetrów. Wydać mały test w sklepie: Połóż dziecko na siedzeniu. Stopy na co najmniej polstupni powinien dostać się na podłogę. Zapytaj swoje dziecko, aby dostać się z ramy do krocza powinna być odległość około dwunastu centymetrów. Jeśli są spełnione wszystkie te warunki, to jest bezpieczne do podjęcia innego domu żelaza!

Dobrym rozwiązaniem dla chłopca – Novatrak to Tetris 14. Rama jest stalowa, produkt waży jedenaście kilogramów. Dlatego nadaje się tylko do dużych przedwczesnego chłopczycą. niebieski wzór wygląda stylowy i męski. Traktuj swoje dziecko w taki przydatny prezent!

Ciągłe stosowanie

dzieci rowerowe od 4 lat dla chłopca – nie jest to luksusowy i pobłażanie sobie, lecz koniecznością. Kolarstwo – jeden z najlepszych widoków. Podczas spaceru angażuje wszystkie grupy mięśni, dziecko będzie rozwijać się szybko i prawidłowo. Długa jazda przyczynia się do dobrej pracy serca. Prawie cały swój czas wolny młody rowerzysta będzie wydać na „konia żelaza”, co oznacza, na świeżym powietrzu. Wzmacnia układ odpornościowy, a zimą można zapomnieć o przeziębienia. Zakup dziecka rower, podać mu zdrowego stylu życia.