888 Shares 957 views

Temperament Katya Zhuzha. Biografia ze szczegółami

Katya Zsuzsa jest członkiem projektu telewizyjnego „Dom-2”. Ekonomista urodzony 18 marca 1988 w Moskwie.


Kate ukończył w Państwowej Wyższej Szkole Zarządzania na kierunku „producent”. Jednak szczegółowa praca nie ma do tej pory. Z zawodu nie pracował jeden dzień.

Mimo tak młodego wieku, jest już matką. córka Nicole było owocem miłości. Mama z dzieckiem mieszka w swoim mieszkaniu w Moskwie. biologiczny ojciec pełni spełnia Katya i Nicole. Para nie są razem. Drogi samochód był również prezent od byłego małżonka.

Katya Zsuzsa, którego nazwa rzeczywiście Syusyurenko prowadzi blogi. Prywatne zdjęcia i myśli o miłości, o relacjach między kobietami i mężczyznami widać na swoich stronach na portalach społecznościowych.

Popularność – udział w reality show

To dzięki realizacji projektu „Dom-2”, wiele nauczyli kto to Katya Zsuzsa. Biografia fakt, że uzupełniane przyjaźń z Ksenia Borodina. Ściśle komunikować i kobiety dziś, o czym świadczą liczne fotografie z osobami świeckimi i wydarzeń kulturalnych.

Mimo popularności Kate, szczegóły jej życia rzadko pojawiają się na stronach publikacji. Najczęściej ona pokazuje zdjęcia do nowych spotkań, hałaśliwych imprez z ich udziałem, moda na zakupy. Społeczeństwo jest zainteresowany najbardziej wyraziste szczegóły osobistym życiu tej dziewczyny.

Nocne życie: jasny i wesoły!

Party girl Katya Zhuzha, biografia które w dużej mierze składa się z imprez w klubach, jest częstym gościem takich imprez. Jego dwudziestego trzeciego brunetka urodziny obchodził zabawy i hałaśliwe. Świąteczny stół udekorowany tort urodzinowy w postaci męskiego narządu płciowego. Ona dokładnie, jakie stwarzają dla zaproszonych gości i fotoreporterów.

Życie jest pełne wydania Katie. Beauty uważnie monitoruje wygląd i kocha, aby pokazać swoje wdzięki publicznych. Niedawny strzelać zdjęcia w bikini i topless był dowodem.

Ciała efektowne brunetki mają tatuaże. Ręce, nogi, z tyłu głowy jest ozdobiony licznymi napisami, imię jego córki, zwrotów filozoficznych.

Katya Zsuzsa. Biografia. mąż

Pierwszy mąż Katie był biznesmenem, jego nazwisko nie jest wymienione w dowolnym miejscu. Towarzystwa się uniknąć pytań o ojca jej dziecka. Wiadomo tylko, że dał jego była żona luksusowy samochód i całkowicie zapewnia córkę Nicole finansową.

Ze względu na jasny wygląd dziewczyny, jej raczej ujawniających stroje i swobodnego zachowania się trochę człowiek może być długo w związku z nią. Katya Zsuzsa, biografia obfituje w liczne powieści, z łatwością podbiła serca wielu przedstawicieli silnej połowy ludzkości.

Kocham życie – Nicole!

Młoda mama jest dumna ze swojego najważniejszego skarbu – córką. Wszystkie strony na portalach społecznościowych są wypełnione zdjęciami i chodzenie na zakupy wycieczki z małymi mody.

Katia i jej córka często ubierają się w tych samych ubraniach. Nicole młodego wieku, wygląda eleganckie, zadbane, wyrafinowane. Mama i córka lubią chodzić samotnie, aby w pełni cieszyć towarzyskich. Od narodzin córki Kate płaci jej wygląd dużo uwagi i nie szczędził środków.

Dziewczynka z dzieckiem często podróżują. Panie uwielbiają spędzać czas w ciepłych krajach, aby wygrzać się na słońcu, aby dowiedzieć się nowej kultury i poszerzania swoich horyzontów.

Plany na przyszłość

Plany na najbliższą (i nie tylko) przyszłości obfitują. Ambitna dziewczyna chce oświadczyć się do całego świata. Kate spotkała się z wielu wpływowych ludzi, rozmowy i po prostu świetnie się bawili w swoim otoczeniu. Dlatego poszukiwanie innego sponsora dla osiągnięcia nowych celów nie będzie trwać długo.