452 Shares 7354 views

Elena Maisuradze: godnej opieki show "The Bachelor" (trzeci sezon)

Kończy się 4 sezon ekscytującego telewizyjnego show „The Bachelor”, gdzie miejmy nadzieję, że wszystko jest prawdziwe i nie ma żadnych skryptów. Analizując wydarzenia z każdej serii, widzowie psychicznie powrócić do poprzedniego sezonu, ujawniając, że niektórzy uczestnicy zapomnieli nie tylko w wyglądzie, ale nie można myśleć o jednym jasnym zdarzenia związanego z nimi.

Elena Maisuradze, którzy opuścili projekt w siódmej edycji wzruszającej piosence «Zostań ze mną», należący do innej części dziewczyn, których odejście lewej łatwy smutek rozstania z spektakularny i niezwykłej osobowości.

Jak dostać się do projektu „The Bachelor”

Elena Maisuradze, którego biografia jest podobny do setek innych dziewczyn wojewódzkich, urodzony w 1986 roku w miejscowości Pervouralsk. Ojciec, mający gruzińskie korzenie, był surowy, ale zrobił wszystko, aby Elena z bratem w żaden sposób potrzebne. Początkowo pracował w trzech miejsc pracy, a następnie prowadzi działalność gospodarczą. W gimnazjum dziewczyny w kompleksie z powodu jego wyglądu: Pełne usta i bujnym biustem. Ale szybko zdałem sobie sprawę, że to raczej zaleta niż wadą. Najważniejsze jest to, aby osiedlić się zaufanie do własnej irresistibility. Elena wzięła udział w konkursie piękności i stał się „Panna Pervouralsk”.

Z biegiem czasu, rodzina przeniosła się do Jekaterynburga. To tutaj, że odlew trzeciego sezonu „The Bachelor”, gdzie dziewczyna stara się photomodelling działalność była z dużymi nadziejami. Była długo pielęgnowane marzenie, aby być w telewizji. Nawet w castingu do roli prowadząc prognozę pogody, ale nie zostały wybrane. Tutaj, odpowiadając na szereg pytań, wzbudził zainteresowanie organizatorów pokazu. Stał za nim w dwudziestu ośmiu kobiet ma swoją historię, złe doświadczenia, a nawet dziecko, ale dlatego, że była w stanie skorzystać zaprezentować swój bagaż: umysł, doskonałe wykształcenie, dobry nastrój i poczucie humoru.

Co to było za

Więc show i pojawił Elena Maisuradze. „The Bachelor” to jej pierwszy projekt TV, z którego jest oczekiwanie na spotkanie z przyzwoitą, człowiek inteligentny i realizować swój potencjał twórczy. Z wykształceniem wyższym (Ural University of Economics), była lubiący sztuki makijażu, fotografii, kosmetologii, próbował ogromną liczbę miejsc pracy (od kelnerki do asystenta kierownika spółki naftowej), marzy o tym modelu papieru.

Zewnętrznie skuteczne, Elena nie wydaje się niewielka, ale wzrost nie jest dozwolone, aby osiągnąć wyżyny branży mody (160 cm). w ich edukacji dziewczyna koncentruje się na rodzinie. Jej życie było romantyczna historia i długi romans z Filippom Zhigulinym. Mężczyzna dowiedział się o nim na stronach internetowych anonimowo i dziewięciu miesięcy, aby niespodzianek, podpisanie cichego wielbiciela. Mając odkrył swój profil na stronie internetowej zatrudnienia, zaprosiła do swojej firmy na rozmowę. Tak sprawował realną znajomość.

Żyli w małżeństwie cywilnej za kilka lat, stając się w swoim regionie kilka lat. Owocem ich miłości – trochę Felix, który zwrócił się do rozpoczęcia projektu przez dwa lata. Elena Maisuradze marzyłam o ślubie. Został kupiony przez sukni panny młodej, w internecie omówione dni zdarzeń, które nie zostało przeznaczone wydarzy. Obie są wymieniane jako główną przyczynę odmienności oddzielania znaków. Potrzebują projekt był jak dziewczyna emocjonalnego shake-up po tak znaczącym wydarzeniem w jej życiu.

Udział w projekcie

Rodzice, na tyle dziwnie, córka był wspierany przez obiecując pomoc z dzieckiem. Nic nie zapobiega dążyć ku przygodzie. Strzelanina w lewo Dziewczyna miłe wspomnienia. Z podniecenia uczestników oczekuje Bohaterem serialu. Pojawienie Timur Batrutdinova Elena Maisuradze był zachwycony, myślenie ludzi z dużym poczuciem humoru absolutnie fantastyczne. Poza tym jego urok przepaści, umożliwiając jak dużo płci pięknej. Ale on i utrudnia życie, powiedziała. Nadto kochał, że o nim zwinięty wielbicieli, ja czuje rodzaju kota.

Najbardziej wyraziste emocje przeżyła podczas ekstremalnych terminach: quadach, zoo, gdzie miała wejść w klatce z tygrysem. Zgodnie z warunkami Shou Elene musiała uczestniczyć w terminach grupowych, które, jego zdaniem, nie pozwalają się rozwijać stosunki. Trzymała na łapanie spojrzeń Tamerlana, ale coś ważnego działo się między nimi. Każdego dnia, zgodnie z zasadami projektu został przedstawiony przez bohatera z kobietami, które miały współczucie, róży. Brak kwiatem oznaczało koniec udziału w show dla kolejnych pretendentów.

Elena podniosła się wczoraj otrzymał, ale w prywatnej rozmowie Timur przyznał, że tęskni za syna, który nigdy opuszczony przez tak długi czas. Przejaw szczerości, czułości i kobiece sprzężony sensownego rodzica długo pozostanie w sercach widzów. Ona przejdzie do historii projektu jednym z niewielu, którzy opuścili go na własną rękę.

Co wtedy

Życie dziewczynki jest trochę zmieniony. Elena Maisuradze mieszka w Jekaterynburgu z ulubionego syna, który już działa przedszkole. Nadal zaangażowany w strzelaninie, opowiadając szczegółowo o nowościach w „Periscope” – załącznik do „Twitter”. Komunikuje się z kobietą, która zdążyła zaprzyjaźnić na wystawie: Ira Konoplyanik, Dasha Kananuhoy, Alina Chus i Anna Ustyuzhanin. Marzy o spotkaniu z nimi w Moskwie. Jednak zaczął dowiedzieć się więcej na ulicach swojego rodzinnego miasta. Ciągle marzy o rodzinie z trójką dzieci, mając nadzieję spotkać w życiu inteligentnemu i hojnego człowieka.