467 Shares 5845 views

„Liga Kobiet”: aktorzy i role

Mówią, że kobiety nie są takie dobre poczucie humoru, zarówno u mężczyzn. Jeśli uda im się śmiać z cudzego żart, potem coś wymyślić zabawne nie są w stanie. Nie na darmo na scenie prawie wszystkich komików – mężczyźni. To stwierdzenie przeczy komiks serii „Liga Kobiet”, którego aktorzy zyskały ogromną popularność w naszym kraju. Ale to zupełnie wymyślić przedstawicieli pięknej połowy ludzkości. Oczywiście, jest on przeznaczony przede wszystkim dla nich. Po tym wszystkim, sytuacja, w której główni bohaterowie wpadają czysto żeńskie. Sposób ich znaleźć wyjście z nich pokazane przesadzone, z udziałem absurdu. Ale dlaczego mamy tyle zabawy, że jest niemożliwe, aby oderwać się od ekranu.


Co jest w serialu „Ligi Kobiet” oraz roli aktorów? W sumie istnieją cztery główne postacie. Każdy z własnym charakterem i dziwactw. To ma pierwszeństwo nad wszystkim, oczywiście, logikę kobiet. To była ona zmuszona do popełnienia aktów wysypka, i działać wbrew zdrowemu rozsądkowi.

W castingu, który ogłosił dyrektor Olga Land, uczestniczyło 500 zawodników. Głównym kryterium wyboru była obecność humoru aktorki. W rezultacie, wybraliśmy cztery. W przyszłości, niektóre z aktorek musiał opuścić zespół i zostały one zastąpione przez inne równie jasne i utalentowany.

„Głównym” charakter

Główną rolę poszedł Anne Ardov. Ta aktorka urodziła się w rodzinie, gdzie miłość sztuka była zawsze na pierwszym miejscu. Została nazwana na cześć Anny Ahmatovoy – najlepsza babka przyjaciela, który z kolei studiował aktorstwo z Stanisławskiego. Dziadek był pisarzem, jego wuj – słynny aktor Alexey Batalov. Mama i tata też były bezpośrednio związane z teatrem. Boris Ardov – reżyser, animator, matka – aktorka widzów. Oczywiście, w takim środowisku, dziecko nie mogło wybrało inny zawód. Anna i tak stała się aktorką, zyskując sławę, działając w serialu telewizyjnym. W swoim życiu osobistym mają Ardov wszystko jest dobrze. Ona ma kochającego męża i dwoje dzieci, syna i córkę, Sonja, Anton. Ta aktorka zagrała w „Lidze Kobiet” od pierwszego do piątego sezonu.

Później Ardov zastąpiony Galina Bob, który grał rolę dziewczyną w XIX w sezonie 6-7. Aktorka jest absolwentką VGIK. Służył w teatrze. Stanisławski i Rada Miejska Moskwa. Ma nagrody i wyróżnienia dla najlepszej kobiecej roli w przedstawieniach dyplomowych.

Pozostali przyjaciele

W serii „Liga Kobiet” aktorów zostały mylnie za talent, a nie za przynależność do niektórych rodzin. Tak więc, na przykład, Anna Antonowa (grany podczas wszystkich pór roku sketchkoma) przyszedł z Moskwy Surgut. Po ukończeniu Szkoły Shchukin, zaczął służyć w teatrze. Wachtangowa. Praca w sitcomie stało się popularne i promowane karierę filmową.

W pierwszym sezonie grał Eugene Kregzhde. W dalszej części, aż do ostatniego (siódmego), to otrzymuje Olga Medynich. Uczyła się w Petersburgu w „aktorka teatru lalek”. Pracowała w trupy teatralnej młodzież Fontanka. Po wzięciu udziału w „Lidze Kobiet” został zaproszony, aby strzelać w drugiej serii komiksów.

Olga Tumaykina – najbardziej lojalny członek serii, pojawił się we wszystkich porach roku. Urodziła się w Krasnojarsku. Ukończyła Szkołę Shchukin. Służy Theater. Wachtangowa. W filmach.

„Liga Kobiet” seria Motto: „Ludzie, pieniądze i miłość” Aktorzy który zagrał w nim całkowicie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Wszakże w życiu pełnym szczęścia jest często nie tyle o czymś jednym z tych trzech składników.

Mocna podłoga znalazł również miejsce w show

W uzupełnieniu do płci pięknej, ozdoba serialu „Ligi Kobiet” – aktorzy mężczyzna. Są one z powodzeniem wykonywali swoje małe role. Spektakl z udziałem: Dmitry Nagiyev, Alexander Makogon, Sergei Ugriumov, Dmitry Prokofiewa, Sergei Zharkov Maxim Litovchenko Oleg Filipchik. Aby wziąć udział w serii było bardzo łatwe. Po tym wszystkim, nie jest wyśmiewany przez ludzi, a raczej tworzą otoczenie i podkreślił skandaliczne absurdalność i samica zachowania.

Kto jest kim

Dmitry Nagiyev grał pacjenta szpitala dla psychicznie chorych i apteki pacjenta. Aleksandra Makogona wziął do pokazu jako człowieka, zdolnego doskonale obrazują miłość. Dmitry Prokofiew przyszedł ze względu na swoją wysoką wydajność, wytrzymałość, zdolność rozbawić publiczność w krótkim czasie szkic. Oleg Filipchik grał z przymusu, ale zaskoczył wszystkich z możliwością przekształcenia. Najważniejsze jest to, że wszyscy, którzy uczestniczyli w serii „Ligi Kobiet” – aktorów, zarówno mężczyzn jak i kobiet, zyskały popularność i miłość publiczności. W przeglądzie widzowie często określa się ich udziału w tej wystawie, doceniane przez działającą pracę.

Który przedstawiany na ekranie

W serialu „Liga Kobiet” aktorzy próbowali na wielu obrazach. Ale główne linie wszystkich czterech. Pierwszy obraz – blondynki głupie, to znaczy, że kobieta z anegdot. kobieta biznesu w „aktywnego poszukiwania” – drugi. Trzeci – piękna, że ma dużo fanów, z którymi często nie wie, co zrobić. Czwarty obraz zebrane wszystkie poprzednie trzy razem. Cechy charakteru pojawiają się w zależności od sytuacji, w której bohaterka spada.

Kiedy po pięciu latach przestała istnieć „damskie League” aktorzy TNT nie złożyć reklamację. Po tym odcinku, a więc dał im los. Ile zdjęć zawarte są na ekranie w tym czasie? Pewnie, a ja nie jestem w stanie zapamiętać. Ponadto aktorka jest TV show przyniósł krajową popularność i miłość, wiele z nich zauważył innych reżyserów i poprosił ich, aby mieć nowe role w serialach. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że wszystkie kobiety, które brały udział w serialu, w pewnym stopniu grać sami.

Co jest nauczane w szkicach

Scena, w której aktorka odgrywa bardzo istotną. Ktoś nawet znaleźć w nich odpowiedź na swoje pytanie lub rozwiązanie problemu. W serialu „Liga Kobiet” nauczane są aktorzy ekran zdolność śmiania się z siebie, iść do przodu, nawet jeśli doszło do awarii. Patrząc na nich, nie jest trudno sobie wyobrazić, że inne też są sytuacje absurdalne, ale nadal żyje, i nie zwracając uwagi na problemy, dążyć do swego celu.

Co ciekawe, program telewizyjny przeznaczony dla płci pięknej, ale okazało się, że zegarek i kocham go i mężczyzn. Kobiety zobaczyć na zdjęciach pokazanych w telewizji, ich przyjaciół, ludzie są zadowoleni, że ktoś w końcu znalazł odwagę przedstawiać prawdziwą istotę pań. Ale jedno i drugie jest oczywiste, że bez względu na kobiety w serialu: głupi, samolubny, naiwny, przebiegły, aroganccy i zbyt podatna, – wszystko to jest próbą ukrycia delikatną, wrażliwą duszę. Zrobić to trochę szorstkie na niepowodzenie nie boli tak boli. Po tym wszystkim, kobieta w każdej sytuacji jest obecny, że jest mądry, piękny i biedny.