538 Shares 6956 views

Drukarka Canon i-SENSYS LBP7018C: Opinie

Doskonałe opcje wyjścia dokumentu na papierze, jak małym biurze lub w domu jest Canon i-SENSYS LBP7018C. важные нюансы, связанные с ним, будут в дальнейшем рассмотрены. Recenzje tego specyfikacji drukarek i innych ważnych niuansów związanych z nim, będzie dalej rozpatrywany.

Nisza z drukarki

Na niszy wydrukować urządzenie entry-level, którego celem bohatera tego przeglądu. документооборот относительно небольшой, но при этом к качеству печати выдвигаются повышенные требования и она должна быть обязательно цветной. Oznacza to, że jest idealny dla tych przypadkach, gdy dokument jest stosunkowo niewielki, ale jakość druku przedstawiła wyższe wymagania i musi być koniecznie kolorowe. W większości przypadków, wcześniej wymienione warunki, co do zasady, przedstawiła lub małe biuro, zatrudniające do 10 osób, lub w domu. Canon i-SENSYS LBP7018C. W takich przypadkach, i został wydany Canon i-SENSYS LBP7018C. пусть и не самого наилучшего качества, но вполне можно получить с помощью данного устройства вывода. Obraz, jeśli nie bardzo najlepszej jakości, ale można uzyskać za pomocą tego urządzenia wyjściowego. Należy również wspomnieć o tym, że można „napełniać” własną kasetę z drukarki laserowej , a tym samym znacznie zaoszczędzić na konserwacji.

Opcje

Kolejny pakiet oferuje drukarki Canon i-SENSYS LBP7018C:

 • Instrukcje w kilku językach, w tym rosyjskim.

 • Płyta z oprogramowania (sterowników).

 • Zestaw wkładów atramentowych.

 • Sama drukarka.

Główną wadą listy podanej powyżej – jest brak kabla do podłączenia do komputera. To akcesorium będzie miał nowo wykonane właściciela tego urządzenia do drukowania dokumentów zakupić dodatkową podstawę opłatą.

Technologia wytwarzania dokumentów

To urządzenie wyjściowe oparte na technologii druku laserowego. Tyle że jeśli zwykle czarno-biała drukarka z tej technologii jest tylko jeden pojemnik z tuszem, to jest ich 4 z tego powodu, że w tym przypadku nie ma wsparcia dla druku kolorowego. Jeden z nich – czarny 729 Bk. Jest używany głównie w trybie monochromatycznym wyjściowego dokumentu, ale mogą być również wykorzystywane w tworzeniu kolorów obrazu. Zasobem Printing – 1200 stron. желтый) и 729М (пурпурный) применяются лишь только при выводе документа в цвете. Pozostałe trzy 729S (niebieski), 729 y (żółty) i 729M (magenta) są używane jedynie przy wyprowadzaniu dokumentu w kolorze. Źródło zostały zredukowane i wynosi do 1000 stron. Również należy zauważyć, że nowa kaseta może, w najlepszym razie, aby wydrukować 700 arkuszy. Po tym, trzeba będzie albo kupić nowy lub napełnić starą.

toner

Jak już wspomniano, na wydajność w monochromatyczne i tuszu kolorowego naboju w tym przypadku, to odpowiednio 1200 i 1000 strona średniej. Ale możliwe jest, aby znacznie zwiększyć ich żywotność i żadnych dodatkowych zakupów takich nowych komponentów być nadal używane zgodnie z przeznaczeniem Canon i-SENSYS LBP7018C. Wkłady do napełniania opinii i obecność tonera w połączeniu z żetony odblokowującym pozwala zwiększyć czas drukowania w takim urządzeniu.

algorytm napełniania

Na nieformalnym poziomie, istnieje możliwość wypełniania kartridży Canon i-SENSYS LBP7018C. Wypełnienie kartridżów swoje ręce przy użyciu tych narzędzi:

 1. Śrubokręt.

 2. Podlewanie miniaturowy plastiku.

 3. Nóż piśmienne.

 4. waciki.

 5. Korektor.

Oprócz wszystkich poprzednio wymienionych należy zakupić specjalną proszku dla każdego pojemnika z atramentem (to znaczy, czarny, niebiesko, żółty i magenta) oraz 4 żetony. Podczas demontażu kasety pre-przygotowaniu. Trzeba będzie usunąć zużyty proszek i delikatnie się nie zdarzają. Dlatego cała powierzchnia była pokryta papieru pracy. Algorytm następnie napełnić pojemnik jest:

 1. Usunięcie jednej z kaset z urządzeniem peryferyjnym.

 2. Ustaw go na powierzchni roboczej tak, że bęben na szczycie.

 3. Z każdej z krawędzi 2 odkręcić śruby z wkrętakiem, a następnie zdjąć pokrywy ubocznych.

 4. Z jednej strony usuwamy biegów. Następny zdemontować bęben i ostrożnie położył go na papierze. W tym przypadku, można zajmować się tylko tylko w części z tworzyw sztucznych. Oczyścić powierzchnię proszku odpadów przy użyciu wacików. W przyszłości musi być zabezpieczone w celu zapobieżenia jej spada, a jego powierzchnia nie jest uszkodzona.

 5. A także usunąć proszek z powierzchni metalowej płytki za pomocą tych samych patyczków bawełnianych. Zauważamy jego montażu na obudowie za pomocą korektora. Jeśli nie, to po napełnieniu drukarka może drukować nieprawidłowo. Skręcony jeszcze 2 śruby i demontażu płyty.

 6. Usunąć proszek z pojemnika na zużyty toner przy użyciu wacików.

 7. Z miniaturowym tworzywa sztucznego nawadniania zasypiać równomiernie na całej długości proszku pojemnika.

 8. Ustaw na etykietach korektor blach i naprawić.

 9. Odwrotna zmontowania wkładu.

 10. Po zakończeniu montażu z nożem pisarski zdemontować stary chip i zainstalować nowy.

Następnie, wszystkie opisane powyżej działania są wykonywane z każdego pojemnika. Pod koniec swojego zestawu w drukarce i jest gotowy do użycia. Wskazane jest, aby sprawdzić jakość druku po zatankowaniu.

zdolność przełączania

Typowe funkcje komunikacyjne z Canon i-SENSYS LBP7018C. Opinie klientów emitują tylko obecność przewodowej metody połączenia w tym przypadku – jest USB. Jego wersja – 2,0, co może znacznie zwiększyć prędkość drukowania dokumentów w porównaniu z poprzednimi modyfikacjami, 1,0 i 1,1 przewodowego sposobu transmisji danych. Ale tu jest nowsza i bardziej high-speed 3.0 i 3.1 będzie działać po podłączeniu tego urządzenia peryferyjnego nie jest najlepiej. Główną wadą tej drukarki, które podkreślają właściciele – jest brak wsparcia dla Wi-Fi. Ale obecność bezprzewodowej i sposobu szybkiego byłoby znacznie zwiększają koszt urządzenia peryferyjne, i byłoby należała do daleko, aby już na poziomie podstawowym.

zezwolenie

Różnią się one od siebie pojęć, takich jak „jakość druku” i „rozdzielczości wydruku” na LBP7018C Canon i-SENSYS. Recenzje przeznaczyć znaczną różnicę między nimi. W pierwszym przypadku wartość liczbowa jest 2400H600, a drugi – 600×600. Ta istotna różnica jest dzięki specjalnej technologii, która automatycznie zwiększa wyświetlany dokument lub obraz.

format

Głównym formatu papieru dla tego urządzenia peryferyjnego – A4. Możliwe jest również, aby wydrukować nawet na B5, A5 i Letter. Ponadto, możliwe jest, aby wydrukować na kartce papieru z dowolnego rozmiaru, który może być ustawiony przez użytkownika. Początkowa podajnik papieru może pomieścić 150 arkuszy jednocześnie. Z kolei wielkość zasobnika jest już wydrukowane dokumenty 50 arkuszy. Gramatura może wynosić od 60 do 163 g / m3. Jednakże, do wykonania arkuszy do powlekania i gęstości do 220 g / m3.

prędkość druku

66 sekund służy do ogrzania po urządzenia peryferyjne takie jak drukarki Canon-SENSYS LBP7018C. Opinie wydają się wskazywać, że wartość ta jest zbyt wysoka. Ale jeśli utrzymać drukarkę w trybie uśpienia, to jest na pewno czas zostanie skrócony do 10 sekund. Pozostała część pierwszej strony w trybie monochromatycznej będzie wtryskiwany przez 13,6 sekundy, w kolorze – przez 24. W tym pierwszym przypadku, 16 strony mogą być drukowane na minutę, a w drugim – 4.

Sytuacja z oprogramowaniem

W zestawie z drukarką znajduje się CD z niezbędnymi aplikacjami. и MacOS. Posiada sterowniki dla najpopularniejszych systemów operacyjnych: Windows, Linux i MacOS. Ich proces instalacji jest wdrożenie Kreator instalacji krokowego. Jakiekolwiek szczególne problemy, gdy nie powinny mieć, a kompleks coś w realizacji tych instrukcji, z pewnością nie. W związku z tym, to zadanie może obsłużyć każdy użytkownik.

Obsługiwane technologie

Imponująca lista innowacji technologicznych realizowanych w LBP7018C Canon i-SENSYS. Specjaliści i właściciele opinie przeznaczyć takie z nich:

 • Produkt ten spełnia wymagania Energy Star. Maksymalne warunki obciążenia zużywa 0,5 kW. Jeśli nie jest używany, pobór mocy w trybie uśpienia 1,1 watów.

 • от Canon позволяет сократить время печати первой страницы до 13,6 секунды в монохромном режиме. Szybka technologia druku firmy Canon pozwala skrócić czas pierwszego wydruku 13,6 sekundy w trybie monochromatycznym.

 • позволяет еще больше увеличить скорость вывода документации. Technologia Hi-Speed pozwala dodatkowo zwiększyć prędkość dokumentacji wyjściowej.

opinie

Istnieją znaczne wady w tym urządzeniu na wyjściu jak Canon i-SENSYS drukarka laserowa LBP7018C. Recenzje emitują niską szybkość drukowania oraz brak wsparcia WiFi. Oczekiwać więcej stron na minutę na temat produktu entry-level, których wartość nie jest konieczne. тоже повысило бы цену на принтер. A dostępność technologii transmisji bezprzewodowej Wi-Fi też zwiększyłoby informacji o cenie do drukarki. To z kolei zmniejsza atrakcyjność urządzenia peryferyjnego od konkurencji. Ale są to zarówno brak znaczącego wyciszenia na tle zalet tego modelu drukarki. Kluczowym z nich – to dostępne zapasy. Kolejnym plusem w tym przypadku – jest zdolność do uzupełniania wszystkie wkłady drukarki na własną rękę. Wszystko to może znacząco obniżyć koszty każdej kopii, które, jak wspomniano wcześniej, jest to około 1 rubel.

cena

Do tej pory, aby zakupić drukarka laserowa o wysokiej jakości może wystarczyć za niewielką cenę około 8000 rubli. Konkurenci, oczywiście, mają dużo tej drukarki. Ale tu jest okazją do ponownego napełnienia pojemników na własnych i bardzo demokratycznych cen eksploatacyjne czynią go jednym z najlepszych w swojej klasie. Zestaw 4 tonerów i 4 żetony teraz kosztować 800-1000 rubli. Jeśli podzielimy przybliżoną liczbę stron (1000 sztuk) do kosztów zestaw do tankowania, otrzymujemy około 1 rubla za każdy dokument.

streszczenie

Idealna drukarka laserowa klasy budżet otrzyma Canon i-SENSYS LBP7018C. Opinie wskazują, że idealnie pasuje do użytku w małym biurze lub w domu. Jej zasoby w takiej sytuacji byłoby więcej niż wystarczająco. Ale szansa na wkładzie własnym ładowania czyni go jeszcze bardziej przystępne i budżet.