230 Shares 8283 views

Szerokie ramiona dziewcząt: w co się ubrać?

Trudno jest znaleźć kobietę, która jest całkowicie zadowolona ze swojego ciała. Istnieje wiele problemów, z powodu której trudno jest wybrać idealny odzieży odpowiedniej figury, z których jeden – szerokie ramiona dziewcząt. Niestety, nie jest możliwe, aby zmienić tę postać, ale to jest naprawdę postarać, aby ukryć wady.

Najczęściej wspólne błędy: nie może być noszone

Są rzeczy, które sprawiają, że ramiona szersze, lepiej jest usunąć z jego prawej strony szafy. Opcje te obejmują:

 • Model z dużym cięcia na „Łódź” typu;
 • rzeczy z szyjką poziomej prostokąta;
 • Warianty z wąskich pasków, otwieranie ramion;
 • rzeczy z wzorami przyciągającymi wzrok na ramieniu;
 • sukienki poziomej serwety;
 • Model z głębokim dekoltem;
 • błyszczący gorset;
 • ramiączka, epolety lub inne ozdoby, które znajdują się na ramionach;
 • sukienki i kurtki z dzianych taśm (paski) Przejście do tulei;
 • przykłady z listew poziomych w górnej części korpusu;
 • rzeczy należy kierować się wzdłuż jarzma na ramionach;
 • duży, bezpłatny wzór;
 • rękawy raglanowe ;
 • rozpinane zbyt szczelne (na przykład, golf);
 • długie rękawy wybuchają;
 • wersje z szerokimi kołnierzami.

Szerokie ramiona dziewcząt: w co się ubrać, zdjęcie

Jednym z głównych problemów w wyborze obrazu – nie zamyka ramiona i wybrać ubrania, które zrównoważą obraz i pozwalają mu oszałamiający wygląd. Jest to uważane za ideał, gdy nogi nieco dłuższa od górnej korpusu, górne – nieco szersze biodra talii około 25-30 cm dłuższy i szyi – średnia długość. Aby uzyskać obraz rysunku może być łączenie różnych strojów.

Grać z kontrastów: Nie należy nosić zbyt obcisłe spodnie, nie spódnice w połączeniu z przestrzennym-top – da to Twoja sylwetka nieproporcjonalne. Wizualnie zrównoważyć obraz, łącząc różne kolory. Na przykład, ukryć wady ciemnej górze i dole biały i całkowicie samodzielnego kolorowe ubrania nic na rysunku nie zmieni.

Wybór top

Jeśli – miłośnik bluzki, spróbuj przyciąć opcje z V-neck, będzie przesunąć akcent z ramion na szyję, dają obraz lekkości i kobiecości. Pamiętaj: cięcia nie powinny być głębsze, po prostu daje swoje obręczy barkowej dodatkowych centymetrów. Ramiona bluzki mogą być zamknięte lub otwarte, nie ma żadnych ograniczeń. Wyrównującego góry do dołu, można korzystać z szerokiej fanaberie, które jest szyte z tkaniny w talii – ta część garderoby jest nazywany Kraj Basków.

Szerokie ramiona, aby pomóc ukryć dziewczęta właściwie dopasowanej koszuli. Korzystne jest, aby dać lepsze opcje w „bat” stylu. Nazwa tego modelu był spowodowany specjalny krój rękawów, który przypomina małą klapę skrzydłach zwierząt nocnych. W modelach z obcisłe rękawy znacznie lepiej zapomnieć.

Wybierz wydłużone swetry, T-shirty i tuniki. Dla miłośników figur idealnego modelu z pionowych lub ukośnych linii. Wyciągnąć sylwetka pomaga mały okrągły dekolt. Przy wyborze odzieży, dać pierwszeństwo rzeczy bez miseczek – takie opcje są wizualnie poszerzyć ramiona.

Wybór dno

Nosić spódnicę? Czuć się swobodnie wybrać model, który dodać objętości ud i pośladków – oni wyrównać swoją figurę. Spódnice można łączyć z zabawy, zielonej bluzki Topeka. Aby podkreślić talię, noszenie spódnic o dowolnej długości. spódnice idealne”do podłogi„dla takiej figury. Dziewczyny z szerokimi ramionami doskonale ozdobić rozszerzoną modelu, ale ołówek spódnice lepiej zapomnieć.

Kup Dżinsy ze średnią sadzenia. Na udach i pośladkach mogą być umieszczone kieszenie. Jeśli lubisz zwężone dżinsy, wybrać model kolorów, a wielbiciele spodnie lepiej kupić zwykły opcje. Wyrównać kształt i wizualnie zwiększyć dostępność udową średniej długości spodenki.

Garnitury i sukienki

Przy wyborze garnituru ubrania starannie patrzeć na dole – to lepiej kupić opcje ze swobodnym kroju nogawek.

Jaką sukienkę będzie odpowiadał dziewczynę z szerokimi ramionami? Można wybrać długie lub krótkie, luźne lub obcisła sukienka, kolor, jeden kolor lub wzorkiem. Dobry będzie wyglądać wersja z podpłomyki spódnicy i otwartej górze. Talia może podkreślać akcesorium mody, takich jak pas.

Wybór odpowiedniego modelu, wykonaj harmonię pomiędzy dolną i górną, bawić się z zarysem talii. Na przykład, suknia z wysokim stanem będzie zrównoważyć szerokie ramiona i wąskie biodra i talia niskie ciągnąć swoją figurę. Płytkie dekolt zwęża ramiona i dodać obraz kobiecości umożliwiają szeroki falbankę na linii pasa lub stylowy pasa.

Wybrać suknię, która ujawnia jedno: szyi, klatki piersiowej lub ramion. W przeciwnym razie cała uwaga inni będą kierowane do górnej części tułowia.

Obecnie bardzo częstym problemem wyboru ubrań, które powodują szerokie ramiona dziewcząt. W co się ubrać? Zdjęcia prezentowane w tym artykule pomogą Ci określić Wybór sukni.

Wybierając odpowiednie akcesoria

Wszelkiego rodzaju ozdoby – dodatki wraz ze wszystkimi dziewczynami. Ale oni też muszą być dobrane prawidłowo. Przy wyborze odpowiednich akcesoriów pomogą skorygować typ kształtu. Uzyskać jasny i duży biżuterię.

Aby odwrócić uwagę innych na ramieniu, można użyć kolorowe bransoletki, naszyjniki i długie łańcuchy. Będą one wąskie i wydłużają sylwetkę. Nie należy używać akcesoriów do obszaru barkowego – szale, paski, draperie.

Wybierając torbę preferują jasne, „pot-wybrzuszony” model, który da objętość ud. Pasować również małe sprzęgła przyciąć łańcuch, a plecak lepiej zapomnieć.

Rozpraszać uwagę na twoich rękach – nosić mały, ale eleganckie rękawiczki. Aby podświetlić pasek w talii, użyj piękny: idealna do wąskich spodni lub płaszcz i szerokości powinny być noszone z sukienki lub spódnicy. Szerokie ramiona dziewcząt pomoże obniżyć stylowy szal. Dopasowania modelu z długie, opadające w dół końce.

Przy wyborze akcesoriów, należy pamiętać, że mnóstwo biżuterii sprawi, że postać lepiej – trzeba wiedzieć, kiedy przestać wszystko. Nie przeciążać zdjęcie, umieścić jeden lub dwa elementy, które łączą w sobie ubrania, a sukces będą dostarczane do Ciebie. Odpowiednio dobrane akcesoria ozdobić postać dziewczynki z szerokimi ramionami. Zdjęcia można zobaczyć poniżej.

wybierając buty

Dla dziewcząt z wąskich biodrach i szerokich ramionach (postać „odwrócony trójkąt”) po garnitur buty.

 1. Buty. Smukłe nogi mogą być ozdobione wysoki obcas. Te buty wydłużą sylwetkę, najważniejsze – aby wybrać kolor odzieży koloru. Nie zaleca się zużycie grubą piętę, co waga obrazu.
 2. Balerinki. Te buty pasują dziewcząt z każdego rodzaju sylwetki. Aby wyglądać nieco wyższe, preferują odcienie światła.
 3. Kozaki. Wspaniałe demi buty dla kobiet o zgrabnych nogach. Jeśli masz pełne nogi, nosić rajstopy pod kolor butów nosić do dżinsów lub spódnice tuż nad kolanem.

podsumowując

Urodziliśmy się różnią, nie lubią się nawzajem, a jeśli kształt ma tę wadę, że nie jest konieczne, aby być zdenerwowany i zaniepokojony. Nie jest konieczne, aby torturować siebie dietach wyniszczające, nie zawsze jest dobre dla zdrowia. Należy pamiętać, że szerokie ramiona dziewczynek – nie karę. Jedną z najważniejszych zasad piękna i szczęścia – kochać siebie takimi, co zrobiłeś naturę. I ukryć niedoskonałości figury i przekształcić je w zalety mogą odpowiednio dobrane ubrania.