860 Shares 9504 views

Wydzielina z pływania w systemie FINA

Każdy zna korzyści pływania dla zdrowia ludzkiego. Ten sport zwiększa wydajność, rozwija elastyczność i wytrzymałość, zwiększa wytrzymałość. Są one uzależnione od milionów fanów zdrowego stylu życia na całym świecie. Jeśli chcesz zablokować osiągnięć zawodowych, system oceny jest używany, podstawową jednostkę kwalifikacyjną, która yavl Zajęty jest wyładowanie w pływaniu. W jaki sposób ten system, a co kategorie klasyfikacji, zostaną omówione w tym artykule.


Od starożytności do powstania tych zawodach FINA

Ludzie zawsze próbowali dowiedzieć się, kto jest „szybciej, wyżej, mocniej”. W tym celu organizujemy zawody w różnych dyscyplinach. Osiągnięcia sportowców rejestrowane. Na ich podstawie stworzyliśmy pewne standardy, które kierują systemu oceny zdolności człowieka. Pierwsza kąpiel w wodach otwartych przeszła przed naszą erą. Zasady postępowania są ściśle powiązane z cechami kultury każdego narodu. Zgodnie z tą samą zależność spadł i metody wyników pomiarów. Pojawienie wspólnych standardów międzynarodowych w tej dziedzinie nastąpił pod koniec XIX wieku. W 1890 roku, pierwsze Mistrzostwa Europy. Później, Pierre de Coubertin pływanie została włączona do programu olimpijskiego. To wydarzenie spowodowało niezwykły wzrost zainteresowania w tej konkurencji, która doprowadziła do powstania w 1908 roku Międzynarodowej Federacji Pływackiej (FINA). Nowe ciało zaczęło się rozwijać ogólne zasady i koncepcje, w tym takich jak wyładowania pływanie.

Zasady nieco stopniowanie

Przypisanie jest uzależniona od wyników przedstawionych sportowca. Dorośli i młodzież w pływaniu poziomie są trzy stopnie i wahała się od 3 do 1. Wyniki mogą być zapisywane na dowolnym poziomie turniejowym konkurencji. Aby rozwiązać ten standard wydajności o tytuł rangi CCM konkurencji nie powinna być mniejsza niż miejskich. Nadanie tytułu „Mistrza Sportu” i „mistrz sportu klasy międzynarodowej” jest ograniczenie wiekowe. Dla chłopców jest to 17 lat, a dla kobiet – 16. W tym przypadku, konkurencja powinna zostać sformalizowane i odbywają się pod patronatem FINA. Ocena wyników oddzielnie dla kobiet i mężczyzn. Absolutorium pływanie przypisany w jeden z następujących sposobów:

  • Freestyle (kraul);
  • żabka;
  • motyl;
  • grzbietowym ;
  • Medley.

Przyjęcie standardów

Pewne standardy są ustawione na różnych dystansach: pozostającymi, średnio- i Sprint. Szczególne zasady dotyczące oceny sportowców podczas kąpieli w wodach otwartych. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę obecność prądu w wodzie. FINA regulacje zostały przyjęte z zastrzeżeniem zatwierdzenia przez Federację Narodową. Ta procedura jest przeprowadzana co trzy lata. W 2011 roku było przyjęcie bieżącej tabeli rang w pływaniu. 2013 był czas do ostatecznej dyskusji nad możliwością corocznego przeglądu standardów. Musimy założyć, że ta innowacja zapewni większą elastyczność zasad międzynarodowych. Wydzielina z kąpieli w tym przypadku zostanie przypisany do maksimum zgodnie z wymogami czasu.