462 Shares 9197 views

Artem Kosov, wioślarstwo. Artem Kosov na olimpiadzie w Rio

Artem Vyacheslavovich Kosov – słynny rosyjski sportowiec, który osiągnął wysokie wyniki w sportach wodnych. Jest silny, twardy i zdyscyplinowany człowiek, który zdobył kilka srebrne i brązowe medale na złożonych zdarzeń. Ale udało mu się dotrzeć tak wysoko? Co robić w wolnym czasie? Którzy wspierają go podczas występów?

Więc zapoznać: Artem Kosov sportowiec, wioślarstwo , dla których stała się sprawą jego życia.

dzieciństwo

Artem V. urodził się w lecie 1986 roku w stolicy Republiki Tatarstanu. Nic więc dziwnego, Kazan jest trzecią stolicą Federacji Rosyjskiej. Miasto ma tysiąc lat z życiem i niezapomniany historii, jest to jeden z największych sportowych, kulturalnych, edukacyjnych, naukowych, politycznych i gospodarczych centrów kraju.

Wielu myśli: gdzie młody sportowiec ma kształt pierwszej klasy i mocny trening?

Fakt, że Artem Kosov, wioślarstwo, dla których stała się sprawą życia, z zapoznał sportu zawodowego od niemowlęctwa. Jego rodzice byli nauczycielami wychowania fizycznego. Warto również zauważyć, że matka przyszłego sportowca – mistrz sportów lekkoatletycznych i jej ojca – jej trener. Naturalnie, rodzice kochają sport zachęcani do zwiększenia szkolenia i jego syna, pokazując mu korzyści z życia sportowego i piękno atletyczną ciała.

wykształcenie średnie, małe kości dużo czasu do fizycznych ćwiczeń. Studiował bieganie na krótkich dystansach, a długie judo i koszykówki, a zgodność ze wszystkimi jakości, miłe wysoki poziom serca rodzicielskiego.

Jednak, niestety, jako nastolatek z dzieckiem miał nieszczęście. Z powodu kontuzji pleców nie mógł angażować się w bieganie i skakanie.

Pasja dla żeglugi

Ale ojciec nie chciał, aby jego syn w domu i użalać się nad sobą. Pisał ją na wioślarstwie, dla najlepszego trenera Kazaniu – Ayslu Mingazova.

Jak sam rajd Artem Kosov? Wioślarstwo było coś nowego dla młodego człowieka, nowym i nieznanym. Skrupulatnie udział szkolenie tygodniowe i zastosować do niego łatwo, jako hobby. Podczas zajęć dojrzał i ładniejsze: nieznacznie zyskał na wadze, zwiększa masę mięśniową.

Jednak po kilku miesiącach, początkujący wioślarz smaku dla handlu. Lubił słyszeć stłumiony plusk fal, czuć lekki uniform kołysanie łodzi, aby czuć krótkich, szybkich i potężnych uderzeń wioseł na wodzie. Zakochanie się z łódką, Artem zaczął wygrywać.

Pierwsze zwycięstwo był człowiekiem na poziomie lokalnym – wygrał konkurs miasto i został wysłany do All-Russian regat. Pokazać swoje talenty i umiejętności na poziomie federalnym, Kosowa został przyjęty do drużyny młodzieżowej, a rok później stał się światowym medal w konkurencji juniorów.

Zmiana trenerów

Wraz z Mingazova chłopca kilka razy zająć godne miejsce w konkursach światowych. Jednak w miarę upływu czasu, a trzeba było podnieść poziom techniczny.

Aby wymienić pierwszym trenerem był drugi – Sergey Uljanow. On wprowadził Artem z dorosłych wiosła wioślarstwo nauczyć się działać bardziej profesjonalnie, jak mężczyzna. Sukces był natychmiastowy – Kosov zdobył pierwsze miejsce w Mistrzostwach Rosji, wielbili swego rodzinnego miasta na całym ogromnym kraju. Potem przyszedł mistrzostwa światów, gdzie młody sportowiec nie jest ostatnim.

Kto jest teraz trenuje Artem Kosov? Wioślarstwo – to sport, który stale się rozwija, rośnie, posuwa się naprzód. Ale w Rosji, niestety nie jest bardzo popularny, należy do kategorii egzotycznych. Dlatego ich trzeci trener Artem V. poszukiwanych za granicą – gdzie profesjonalnie mecz wioślarstwo i odpowiedzialnie. Michael stał się trzecim trenerem Spraklin z Wielkiej Brytanii.

technika Spraklina

Jak rozpoznać samego Kosowa, tylko Spraklin nauczył go wiosłować naprawdę. Jego wczesne kształcenie facet porównuje z normalnego treningu. Ale zajęcia z trenerem angielskiej pomógł mu podnieść swój poziom, aby poprawić umiejętności i wyników.

Po rozpoczęciu współpracy z Spraklinom sportowiec miał trochę role zmian. Wcześniej pracował jako szklarni, który jest używany w dwóch wioseł wiosłowych. Jednak instruktor English zaleca wioślarstwo oar przeciągnięcia (jeden). Ponadto, nie były innowacje w metodach treningowych.

Sprzęt szkoleniowy Spraklina różnią się od tego, że pracuje na wynik, a nie piękno wykonania. Oprócz szkoleń Michael cechuje solidność, czasem bezlitośnie. Codziennie żmudne ćwiczenia, chociaż fizycznie męczące, ale przyniesie prawdziwą satysfakcję i radość.

Przed każdą konkurencję sportowcy nie tylko pociągi, ale także wraz z mentorem analizy ich konkurentów i zrozumieć różne niuanse nadchodzących wyścigach. To pomaga, aby zobaczyć swoje słabe strony, wiemy, czego szukać podczas kąpieli, wypracować taktykę osobowych.

Dzięki takiemu podejściu Spraklina Artem kilka razy zajmował miejsce lidera w mistrzostwach Europy, wziął też udział w mistrzostwach świata, gdzie najlepszym wynikiem było zaszczytne szóste miejsce.

życie osobiste

Wiele osób zastanawia się, czym jest życie poza sportem jest Artem Kosov? Wioślarstwo jako uznany mistrz sam wziął całą swoją pracę i cały swój wolny czas. Całkowicie oddając się szkolenia, ćwiczenia trzy razy dziennie w wioślarstwie i sparing, młody człowiek po prostu nie ma siły na inne hobby.

Jednak, mimo napiętego harmonogramu, Kosov stara się poświęcić czas dla rodziny i przyjaciół. Najbardziej znanym sportowcem zauważyć, że jest on dobry, niemal idealny mąż, ojciec, syn i przyjaciel.

olimpiada

W związku z Igrzyskami Olimpijskimi w 2016 roku wielu z nich interesuje się pytanie: czy aktów na olimpiadzie Rower Artem Kosov? Patrząc wstecz na zeszłorocznym lecie sportowej oznaczonej przez niektórych skandali i stronniczy stosunek do rosyjskich sportowców, a teraz możemy śmiało powiedzieć: Tak! Artem Kosov na olimpiadzie w Rio było! Był jednym z sześciu szczęśliwców, którzy zostali dopuszczeni do gry, i pomimo różnego rodzaju intrygi, a zespół dostał się do swojej ojczyzny honorowa dziesiąte miejsce.

Dla młodego człowieka zranić jego atletyczne rodziców i młodą żonę, która wspiera męża w każdym sporcie i osobistych aspiracji. Chociaż nie rodzimy sportowiec odwiedził Brazylię, gdzie przeprowadził globalną konkurencję, to nadal, nawet przez setki kilometrów, wyczułem ich wsparcie i zachęty.