802 Shares 3887 views

Toy-plane: radość dzieci i rodziców

Chłopców w każdym wieku i narodowości, takich jak broń i gry „Kto jest silniejszy?”, Gdzie przedstawiają się jako bohaterów, w stanie bronić siebie i swoich ludzi przed wrogami. Nowoczesne chłopców było jeszcze więcej szczęścia – oni, wraz z zabawkami można wirtualnie zwiedzać morza, ziemia i niebo. Są uwzględniać interesy producentów zabawek i tych, którzy wymyślają nowe postacie z kreskówek.


„Bajki” w sklepach

Ostatnio na rosyjskich ekranach spośród filmu animowanego „Samoloty”, który stanowi rozszerzenie pojęcia Disneya „Cars”. W nowym filmie główny bohater charakter stał się trochę corncob którzy rozpaczliwie chciał być bohaterem przestrzeni powietrznych. W pewnym sensie, był rozczarowany i lęki, ale był wspomagany przez lojalnych przyjaciół i mentorów, którzy wierzą w niego i życząc mu sukcesów.

Cartoon godnymi opowiada o trudnościach przezwyciężenia samolot był sam Dusty i jego wątpliwości. Dobry znak jest kochany przez dzieci i dorosłych, a przemysł zabawka, która jest zawsze w pogotowiu, stworzył wiele gier i zabawy dla dzieci z głównego bohatera. Nie było opcji, takich jak:

  • zagadki;
  • plastikowe zabawki samolot;
  • zabawki miękkie;
  • Model RC.

Dla każdego chłopca prezent „zabawka samolot” – bezpośredniego trafienia w cel, gdyż jest to okazja, aby poczuć się jak bohater kreskówki lub fikcyjne historie, które wyobraźnia bogatych dzieci.

Przez Dusty kukurydzy i jego przyjaciół jest niemożliwe, aby przejść: tak wiele miłości, humoru i wyobraźni wykonane modele. Ponadto, zabawki dla dzieci samolotów tak podobne do ich odpowiedników na ekranie, że każde dziecko chciałby mieć je w swoim arsenale zabawek. Mogą być grywalna: tworzyć własne AEROMIR, dać każdy model swój własny charakter, budować od projektanta lub lotniska hangarze. To opowieść, która może dostać się do dziecka: w walce ze złem to niekoniecznie wygra.

Gra i rozwój

Kolorowe zabawki samolot budzi wyobraźnię dzieci i rozwija zdolności motoryczne i poprawia go, gdy dziecko mówi o tej czy innej postaci z gry. Ciekawski zgorszenie się zastanawiać o wyznaczeniu samolotu, jak one działają i jakie projekty są w realnym świecie.

A kiedy dowiaduje się, że w rękach pilotów jest kierownica i system nawigacji – rozkosz z chłopców nie będzie limitu. On, jak wujek dorosłych, będzie on w stanie zarządzać własną samolotu: zdjąć, manewr, wprowadź „korkociąg”, a nawet strzelać do wroga. Nic więc dziwnego, zabawka samolot jest dostępny w sklepie żadnych dzieci. Ceny są bardzo różne, w zależności od wielkości, kształtu, projektowania złożoności modelu pojemności.

najmniejsza

Producenci zabawek nie zapomnieli o najmłodszych swoich klientów: zabawka „samolot” miękkie dla dziecka będzie kochał. Jest jasne, przyjemne w dotyku, wszystkie elementy są haftowane, tak – bezpieczne. Rodziców, łatwa w użyciu, że wystarczy, aby zmyć ciepłą wodą z mydłem lub w pralce, w temperaturze nie wyższej niż 30 ° C. Nie zdziw się, jeśli dziecko idzie spać słodko spać na nim, jak na poduszce. Dobranoc, przyszły pilot!