637 Shares 2320 views

Film Maska na twarz. Jakie są maska-film? Przegląd najlepszych, największą ilością opinii

Wiele dziewcząt, którzy są zaniepokojeni problemami skórnymi, szukać pomocy u różnych masek. Jednym z typów takich środków jest film maska. Różni się ona tym, że jej struktura jest wiele użytecznych komponentów, które zapewniają widoczne efekty w krótkim czasie. Oznacza to, że są one bardzo wygodne, jeśli są gdzieś w pośpiechu, a skóra wymaga opieki i nie jest w najlepszym stanie.


Konsystencja i wygląd ogólny

Sama konsystencja filmu maska przypomina żel, który najczęściej przejrzyste. Nawiasem mówiąc, to ma inną nazwę – Maska filmową, ponieważ po wyschnięciu staje się gęsty film, który jest usuwany z powierzchni dna i nie wymaga spłukiwania. Ale zdarza się, że te maski nadal zostawić jakiejś cząstki. W takich przypadkach mogą być wypłukiwane z ciepłą wodą lub wacik zwilżony.

aplikacja

Powiedział maski są zazwyczaj stosowane 1-2 razy w tygodniu i starannie nakleić na czystą skórę, na której najlepiej idź przed gąbka zwilżona zastosowanie naturalnego oleju, może być używany na przykład oliwa z oliwek lub olej migdałowy. Dzięki czemu skóra będzie zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem podczas demontażu.

Nałożyć na twarz maskę musi być netolstym równomiernie, unikając okolic oczu, warg i obszarach, gdzie włosy, aby uniknąć bólu podczas jego usuwania.

Ekspozycja skóry

Film Maska na twarz (opinie o nim, można zobaczyć w artykule) jest galaretka, która składa się z substancji odżywczych. Wysycha w krótkim czasie i tworzy gęsty filmu całkowicie otaczając skórę. Właśnie tak nazywa się to plastik, ponieważ po wyschnięciu wykonuje dokładny kształt twarzy.

Podczas gdy maska jest suszenie, składniki odżywcze penetrować w głąb skóry i nasycenia. Podczas maski najlepiej jest położyć się i odpocząć z procedurą dał najbardziej efektywne rezultaty.

Obecnie rynek oferuje ogromny wybór takich produktów z najróżniejszych kompozycji. Mogą one wysychają od 20 do 60 minut, w zależności od kompozycji. Po wysuszeniu maski przestaje dawać użyteczne składniki, bo to jest właśnie konieczna wilgoci. Ale przed tym, oprócz żywności, maska także usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia z porów i gruczołów łojowych. Tak więc, oprócz nawilża skórę również będą obierać, obrać i stają się matowe.

Ale to nie jest jeszcze wszystko! Ponieważ czas schnięcia z maską zmniejsza jego powierzchnia jest łatwe podnoszenie skóry.

Zdejmowanie maski

Określić, kiedy nadszedł czas, aby zdjąć maskę z twarzy, tylko tyle. Jeśli to nie przykleja się do rąk po dotknięciu skórę maska może być bezpiecznie usunięte. Po całkowitym wysuszeniu folii maski jest konieczne, aby wyciągnąć go z całą powierzchnię twarzy, jak drugi skóry. Nawet proces ten niesie ze sobą szereg przydatnych procesów. Na przykład, dopływ krwi w naczyniach włosowatych budzi, co poprawia cerę, pochodzi energia opłata lepiej chylić składniki odżywcze i tlen.

niuanse

Wszystkie te zalety sprawiają, że maska-film jeden z najlepszych produktów do pielęgnacji skóry, ale ważne jest, aby pamiętać o kilku niuansów jego stosowania. Na przykład, trzeba wyciągnąć maskę z dołu do góry. Odbywa się to tak, aby nie naciągnąć skórę w dół, gdzie i jak to ciągnie grawitacji.

Proces usuwania maski jest bardzo ważne, dlatego należy robić bardzo ostrożnie, tak aby nie doprowadzić do deformacji i zapobiec uszkodzeniu obszarach z ciężką siatkę naczyń.

Natychmiast po usunięciu folii muszą być stosowane do twarzy łatwego tonik lub krem.

Jeśli drażliwy i wrażliwej skóry, a następnie użyć zarośla jest przeciwwskazane, ponieważ fundusze te będą tylko zaostrzyć problem. W tym przypadku pomoc przyjdzie filmu maski na twarz, która jest doskonałym substytutem zarośli. Usuwa górną warstwę nagromadzonych zanieczyszczeń czyszczenia porów i usuwania czarnych punktów.

Wiele kobiet twierdzi, uczucie ucisku skóry po takich masek. Ten efekt wynika z obecności alkoholu w kompozycji, które po odparowaniu z użyciem maski, zabierając ze sobą pewną wilgoć, lekko suchej.

braki

Pozycja ta, choć nie bardzo ważne, ale wciąż odgrywa pewną rolę. Zapach alkoholu – to nie jest najprzyjemniejsza rzecz, że można doświadczyć podczas zabiegu kosmetycznego, a w rzeczywistości w większości masek nadal obecny składnik o nazwie i ma wpływ nie najbardziej przyjemny zapach.

Również niektóre dyskomfort może przynieść pieczenie w trakcie procedury. Jest to w większości przypadków ze względu na masce ingresu do podrażnionej skóry, która jest rzeczywiście niepożądanym. Jeśli uczucie jest zbyt silne, to lepiej nie podejmować ryzyko i odroczyć procedurę.

Niektóre maski twardnieje zbyt szybko, niektóre proces ten zajmuje dużo czasu. To wszystko zależy od konsystencji. Jeżeli maska ma grubość, a najprawdopodobniej nie utwardza się bardzo szybko, co jest nieco komplikuje proces osadzania. Cóż, jeśli ona dolgosohnuschaya i ma płynnej konsystencji, czas jej suszenie odbywa się wiele, a wszystko przy zachowaniu osoby będą miały w stanie poziomej, aby zapobiec jego kapiącą z brodą.

Niektóre Film Maska usuwając grzech problematyczne. Reklama może wykazać, że jest on usuwany w jednym prostym ruchem, ale w rzeczywistości okazuje się, że aby ją usunąć z twarzy nie jest tak prosta. Ona nie chce puścić, lub po prostu rozdarty i kawałki liści. Ale do tej pory wszystkie tego typu maski, to wszystko zależy od producenta.

Maski „Avon”

Jednym z przykładów jest dobrym środkiem folii maski na twarz „Avon”. Jednym z najbardziej popularnych jest narzędzie o nazwie „łąki Provence”. Nie jest ciekły i grubości, więc jest to prosty sposób. Zamarza od razu, ale po pewnym czasie. zawiera także cząstki o połysku perłowym. Ta maska jest chwalony przede wszystkim za efekt złuszczający – skórę po staje się bardzo gładka. Ale nie wszyscy lubić swój specyficzny zapach kwiatowy.

Innym popularnym produktem z „Avon” jest maska-Film „i Ogórek Tea Tree”. Nawiasem mówiąc, ona zebrał dużo więcej fanów niż poprzedni. Po jej twarz jest prawie idealne: pory są oczyszczone, skóra nawilżona i odświeżona, zaczerwienienia i niedoskonałości stają się niewidoczne. A co więcej, była zmaga się z trądzikiem i jest odpowiedni dla skóry wrażliwej. Jej zapach dość neutralny – lekko czuł smak ogórka. Z powodu lekkiej konsystencji stosowany jest wygodnie i łatwo usunąć i pęknięcia. Oraz w trakcie samego zabiegu będzie towarzyszyć przyjemnym chłodem.

Kolejny produkt – „Wakacje w Grecji”. Ta maska ma konsystencję bardziej gęsty niż poprzednie. Zawiera wyciąg z alg morskich, wysycha w stosunkowo krótkim okresie czasu, można go usunąć bez trudności. Po jej twarzy jest świeże, wilgotne, zaostrzone i wygładzona. Ale jednak jest jedna wada – silny zapach alkoholu.

wągr

Najbardziej skuteczne folii maski na twarz zaskórników – maska z aktywnym węglem drzewnym. Jeśli od dawna dręczy podobny problem, a ty już próbował wszystkich możliwych sposobów, ale nie znalazłem odpowiedni, możliwe jest, że narzędzie to pomoże. Ta maska jest aktywnie wciąga brud z porów, usuwając czarne plamy, i sprawiają, że można tworzyć własne w domu.

Pierwszy etap polega na zmieszaniu łyżeczkę żelatyny i dwa pokruszone tabletki węgla aktywowanego, wszystkie dokładnie i dodać jedną łyżeczkę mleka. Następnie wyślij miksie trochę ciepło w kuchence mikrofalowej, 15 sekund na masce jest gotowy. Nie należy nakładać na całą twarz, ale tylko na tych obszarach, gdzie występują czarne kropki.

Home-made filmu maska na twarz doskonale walczą z zatkane pory, skutecznie wyciągając je przed zabrudzeniem. Ale ze względu na to, i wyciąga małych włosków podczas usuwania, tak że jego usunięcie nie może być najbardziej przyjemny procedura. Ponadto, folię maskującą z żelatyny powierzchni może nieznacznie uszkodzić górną warstwę skóry, więc powinny być dokładne. Po to jest lepiej umieścić na twarzy coś kojącego, takich jak krem lub tonik.

Film Maska dla osoby w domu nie przechodzą wszelkie kontrole przez ekspertów, ale jest bardzo skuteczny. Zaleca się używać nie częściej niż raz w miesiącu.

Czarny film Maska

Na tyle niedawno, że sklepy będą nowe narzędzie – czarna folia maska na twarz, kotoroya szybko zdobył sympatię kupujących. Opinie mówią, że aktywnie walczą z czarnymi kropkami, trądziku i innych niedoskonałości skóry.

Maska ma średnią gęstość konsystencję i nasycony czarny. Wysycha w ciągu około 10-15 minut i usunięto w bardzo prosty sposób, bez zbytniego wysiłku. Jednak to narzędzie ma silnovyrazhenny zapach chemiczny, który może być nadana wad.

Z ich filmu maski praca dla osoby dobrze sobie radzi, chociaż bardzo poważne problemy skórne nie mogą być wyeliminowane. Aby działać skutecznie, zaleca się przed zastosowaniem dobrej pary obliczu rozszerzenia porów i brud wyszedł z nich łatwiejsze. A plus maski jest to, że efekt podobny peeling, czyli łagodzi skórę martwych cząstek skóry. Po to jest bardzo przyjemne uczucie czystości, świeżości i odnowy.

Czarny film maska na twarz jest dość miękki, więc jest odpowiedni dla skóry wrażliwej.