683 Shares 3482 views

Koktajle do mezoterapii twarzy

Koktajle do mezoterapii twarzy i ciała jako całości są bardzo popularne nie tylko w tradycyjnej medycynie do profilaktyki, ale również estetyczną opieki, w celu wyeliminowania skutków starzenia się skóry i usunąć wszystkie rodzaje wad. W tym samym mezoterapia stała się znana trochę więcej niż 50 lat temu, ale była w stanie wykazać się dość szybko jak najlepszą alternatywą dla znanego chirurgii plastycznej.


Mezoterapia

Metoda ta polega na wprowadzeniu różnych iniekcji procedury medycznej, w warstwie środkowej – skóry właściwej. Same zastrzyki są bezigłowa koktajle ciało które są wprowadzane na skórę razem z minerałów, kwasów nukleinowych, ekstrakty ziół i aminokwasów. Procedura zastosowanie bardzo cienkich igieł, przez który możliwe jest wprowadzenie leku do głębokości 3,9 mm.

Mezoterapia pozwala łatwo i efektywnie rozwiązywać nie tylko lokalnym, ale także rozległe problemy skórne. procedurę gospodarstwa zapewnia zauważalną poprawę mikrokrążenia, jest w stanie poprawić elastyczność skóry, ale tylko w zakresie podawania zastrzyków terapeutycznych.

Główną zaletę w stosunku do konwencjonalnych metod jest dostarczenie terapeutycznych leku do środkowej warstwy skóry. W związku z tym wewnętrznym metabolizmie przejść do trybu aktywnego, regeneracja komórkowa jest stymulowany, a także znacznie poprawia krążenie krwi pacjent natychmiast zawiadomieniach. Należy zauważyć, że efekt ten nie działa w celu osiągnięcia, jeśli używać tylko kosmetyków zewnętrznych.

świadectwo

Wszelkie koktajli do mezoterapii twarzy jest zalecane tylko w przypadkach, gdy:

 • istnieją wyraźne oznaki przedwczesnego starzenia się, czyli tzw foto-starzenia się;
 • Zaczyna obwisłe fałdy nosowo-wargowe i rowki pojawiają się wokół ust;
 • istnieją głębokie i szerokie zmarszczki, ciemna skóra;
 • Stopniowo pojawiają się cienie pod oczami ;
 • istnieje kilka plamy starcze;
 • występuje tendencja do pojawienia się popękane i piegi;
 • są rozmieszczone blisko siebie zbiorników;
 • są blizny zanikowe, ( po trądziku, pooperacyjny, przerostowa, keloid).

Mezoterapia metoda może być stosowana zarówno przed zabiegiem oraz w okresie pooperacyjnym. Dość często łączy się go z innymi zabiegami, takimi jak takimi jak peelingi chemiczne, dermabrazja i laserowy.

Przeciwwskazania

Główne przeciwwskazania, całkowicie zakazujące stosowania koktajli do mezoterapii:

 • brak dobrej krzepnięcia krwi;
 • Zużycie konkretnych leków (leki przeciwzakrzepowe, disaggregants, itd.);
 • bardzo osłabiony system odpornościowy;
 • w okresie ciąży lub karmi piersią;
 • obecność kamieni pęcherzyka żółciowego;
 • reakcje alergiczne na składniki koktajl;
 • przewlekłą chorobą;
 • gorączka.

Oczywiście, wielu pacjentów nawet w obecności wyżej wymienionych problemów, zostały wysłane do procedury mezoterapii pomimo ostrzeżeń lekarzy. Większość z nich ma własnego zdrowia pogorszył się, ale byli tacy, którzy nie otrzymali najmniejszej szkody.

Rodzaje i Technologii

Zastosowanie konkretnej techniki podawania zależy od gatunku i nasilenia problemów skórnych.

Koktajle do mezoterapii włosy są najczęściej stosowane w technice ręcznego lub wtrysku. polega na ręcznym wprowadzeniu leku o standardowej strzykawki i igły nadsubtelnych. Ta procedura koniecznie wymaga starannego przygotowania i oczywiście odpowiedzialność specjalisty, z powodu których technika jest wybrany, wynik zależy.

Oprócz instrukcji, nie jest też technika mechaniczne, gdzie wprowadzenie koktajlu odbywa się nie przez strony, ale ze specjalnym pistoletem, zwany „mezoinzhektorom”. Ma również mesotherapeutic igieł, ale są one uważane za bardziej odpowiednie dla tej procedury, w przeciwieństwie do tradycyjnych strzykawek i igieł.

Metody różnią się pierwotnych drogami podawania leku, jak również wskazań. Dla każdego z nich cechuje się pewnymi wadami i zaletami, tak doskonały i absolutnie straszne znaleźć wśród nich jest niemożliwe. Po wybraniu opcji albo nie powinien zwracać uwagę na stopień bólu, tym bardziej istotnym czynnikiem jest pożądany efekt, co jest konieczne, aby zrozumieć przede wszystkim.

Ostateczny wynik zależy od kilku czynników, w tym wieku pacjenta, stanu skóry i indywidualnych cech organizmu. A postępowanie powinno być prowadzone pod ścisłym nadzorem lekarza (kosmetyczki), która jest taka sama, jak klient jest zainteresowany tylko w najlepszym skutkiem.

Dwuskładnikowa kompozycja koktajle

Wiele osób interesuje się pytanie, czy zawierają one najlepsze koktajle mezoterapii. W rzeczywistości, Mezoterapia polega na wykorzystaniu jako lek, oraz cały szereg niezbędnych substancji ustrojowych. Pacjenci nie zawsze rozumieją, co wymaga pewnych elementów zawartych w środkach stosowanych przez mezoterapii. Koktajl Składniki faktycznie nie tak nietypowe:

 1. kwas hialuronowy. Jest w stanie stymulować regenerację włókien kolagenowych, a także opóźnia niezbędną objętość cieczy. Element ten może być stosowany zarówno w monoterapii jak i kompleksowy.
 2. Fosfolipidów. Są one integralną częścią membrany, co powoduje, że komórki skóry są bardziej elastyczne.
 3. Magnezu i krzemu warstw. Wzmocnienie tkanki, zapewniając w ten sposób własną sprężystość. Gwarantują one poprawić odżywienie komórek i prowadzić do normalnego odcienia skóry.
 4. kwas Polilaktonovaya. Wspiera i wzmacnia naturalny proces formowania neocollagen. A jak wiadomo, on z kolei bierze udział w produkcji kolagenu.

Koktajle mezoterapii zwykle składają się z różnych grup witamin, enzymów aktywnych, przeciwutleniaczy. Czasami, w ich skład może być obecnych antybiotyków i immunomodulatory. W tej chwili istnieje ponad 200 różnych odmian koktajli, które różnią się pod względem składu i są wykorzystywane do różnych celów, w których bezpośrednio zależy od klienta skóry i wad kosmetycznych.

mezorollera aplikacja

Niektórzy ludzie wolą robić tej procedury u siebie w domu. W tym przypadku, ich głównym problemem jest nabycie mezorollera. Jest to specjalne urządzenie, które daje dość dobry efekt, jeśli są prawidłowo stosowane. Bo to jest zwykle kupił gotowy koktajl głowę mezoterapii lub twarz. Ale trzeba ich szukać tylko w zaufanych aptek w mieście, jak zamówienie online lub za pośrednictwem poczty, wyślij kupując je w innym mieście, może prowadzić do niepożądanych skutków.

Opracowanie procedury

Pierwszą rzeczą, kosmetolog usuwania makijażu stanowi procedurę, która pozbywa się makijażu i brudu osadzają się na powierzchni skóry. Następnie powierzchnia gdzie interwencja nastąpi, traktuje się środkiem antyseptycznym, a dopiero potem weszły koktajle do mezoterapii twarzy, włosów i tak dalej. Nie ma absolutnie nie wymaga znieczulający. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie, zasinienie, i inne reakcje, ale to jest zupełnie normalne, że odbywa się dość szybko.

efekt

Już w ciągu zaledwie kilku procedur będzie zauważalne rezultaty, które przewiduje mezoterapii. Witamina koktajl, dając efekt liftingu, co do zasady, pacjent czuje się następnego dnia po zabiegu. Kolor skóry znacznie się poprawiła, a zmarszczki stają się coraz mniejsze. Cienie pod oczami, plamy starcze i siatki naczyniowej zniknie szybko, zaskakujące, że nie tylko pacjenta, ale również dla wszystkich innych.

Gotowe koktajle do mezoterapii

To jest zapewnienie środków, które otrzymały wiele pozytywnych informacji zwrotnych od klientów:

 1. "Silikin". Kompozycja zawiera krzemu organicznego, wytworzonego w ampułkach po 5 ml i mezokokteyl stosowanych w włosów i ciała. Reguluje metabolizm komórek, uczestniczy w metabolizmie białek i węglowodanów, a także wzmacnia działanie składników koktajlu.
 2. Żel X ADN. Ma zawartość kwasu hialuronowego i elastyny hydrolizatu, dostępny w handlu 2,5 ml fiolce, jak wymagane w przypadku skóry suchej i odwodnionych zmarszczek wokół oczu i zanikowe blizny. Żel element funkcjonalny nawilżające i wznawianiem promuje elastyczność tkanki łącznej.
 3. Cytocare 532. Koktajl produkcji francuskim, który zawiera pierwiastki śladowe, aminokwasy, witaminy kompleksu, i tak dalej. Jest on używany do dojrzałej skóry przed starzeniem, pojawienie się zmarszczek w okolicy policzków, aby zapobiec przebarwienia pojawiły się ze względu na agresywne działanie na skórę ze środowiska zewnętrznego.

Które kraje wykonane podobnych produktów?

Większość krajów produkuje specjalną mezokokteyl, które różnią się pod względem kosztów, składu i jakości. Większość producentów wysokiej jakości z następujących stanów:

 1. Japonia. W takich rozwiązaniach zawierają kwas hialuronowy, elastynę i kolagen, jak również wiele innych przydatnych substancji do ciała ludzkiego. Produkcja zawiera opcje dla młodej damy, a dla starszych kobiet.
 2. Korea. magiczne właściwości towarów koreańskich, aby pomóc ludziom pozbyć się śladów próchnicy, poprawia jędrność, a także usunąć cienie wokół oczu i plamy starcze.
 3. Hiszpania. Produkty z tej produkcji jest bardzo skuteczne i bezpieczne do użycia. Łączy on w sobie elementy ekologiczne oraz nowych procesów produkcyjnych.
 4. Francja. Najczęściej stosowany w kompozycji witamin, minerałów i hialuronian.

Rosyjska produkcja

Krajowy producent może pochwalić się naprawdę znaczny sukces. Najpopularniejsze środki produkcji rosyjskiej są:

 • DMAE – serwatki, co daje doskonałe rezultaty, jest w stanie przyspieszenia regeneracji właściwości skóry. Ponadto, DMAE promuje pozytywny efekt liftingu i odmłodzenia.
 • „Kawior” – jako część zawiera wyciągi z kawioru i jest stosowany w celu poprawy elastyczności zmian związanych z wiekiem.
 • „Gibilan” – charakteryzujące się obecnością w kompozycji, wyciągu z Ginkgo biloba, zdolnego wyeliminować trądzik różowaty, jak również do poprawy krążenia krwi.

popularne fundusze

Zanim wybierzesz konkretną substancję, należy zapoznać się ze wszystkimi zakresie wnętrz. Estheticians, oczywiście, wolą tych z surowicy, który jest już używany w swojej pracy, ale wybór pozostaje z klientem.

Wielu producentów sprzedawane wersje, nasycony kwas hialuronowy i różne dodatki. Są również produkty, które łączą w sobie więcej niż 50 substancji, które są przydatne dla organizmu. Na przykład, najpopularniejszy z nich – to francuski i włoski NCTF135 „Yalupro”.

Kobiety w wieku poniżej 35 lat jest używany częściej rosyjskich towarów ( „Gialripayer”, „Gialuform Mesolift”), ale nie najgorszy efekt można uzyskać z japońskiej surowic (AcHyal).

Istnieje lecznicze koktajle, której skład gwarantuje wolność na trądzik blizny i trądzik różowaty: hiszpański antiestrias „Piernas Kansadas” i rosyjski Regenerador.

opinie

Koktajle do mezoterapii na pewno mają dużo informacji zwrotnych od ludzi, którzy zdają sobie sprawę z tej procedury. Warto zauważyć, że negatywnie wyraził jedyną osobą, która nie korzystania z takich usług. Twierdzą oni, że wprowadzenie różnych leków do uszkodzenia skóry dla zdrowia ludzkiego, a nawet może przyczynić się do podejścia śmierci. Chociaż w rzeczywistości wszystko to mylące, a tam jest mnóstwo ludzi, którzy potrafią podać konkretne powody potwierdzające, że mezoterapia nie niesie żadnych złych konsekwencji.

Koktajle opinie mezoterapia są dobre, ponieważ ich składniki dają dobry efekt. Na przykład, kobiety w wieku preferencji dla środków zawierających Argireline, a oni docenić pozytywne strony w wersji rosyjskiej – DMAE. Na ogół, składniki zawarte w kompozycjach mezokokteyl faktycznie działające, więc mówić źle o nich nie działa.