409 Shares 6998 views

Co jest indywidualna obudowa i jak uzyskać ziemię pod budowę

Co jest SGF? Ten skrót oznacza indywidualnego budownictwa mieszkaniowego i jest formą mieszkań dla obywateli, którzy mają prawo do własności prywatnej na budowę domów, który jest produkowany przez samych użytkowników.


Rodzaje działek dla indywidualnego budownictwa mieszkaniowego

Działki kilka typów, w zależności od kategorii gruntu, na którym się znajdują. Ci, którzy zdecydowali się kupić ziemię na budowę domu na niego, konieczne jest, aby zrozumieć wszystkie zawiłości dokumentów projektowych. Aby nie komplikować życia dalszej harmonizacji ogromnej liczby dokumentów, lepiej jest kupić ziemię, związane z rozliczeniami. Należy zaznaczyć w świadectwie własności do ziemi. W tym przypadku, podsumowując elektrycznej i drogi do domu będzie finansowane z budżetu regionalnego, ponieważ strona jest w sąsiedztwie miasta lub wsi. Również dom zbudowany zostanie przypisany adres, a będzie to możliwe być zarejestrowany jako rodzina.

Innym rodzajem ziemi to grunty rolne, cały obszar jest przeznaczony do produkcji upraw, ale nie do utrzymania. Na taki odcinek może być zbudowany tylko dworek lub budynków komercyjnych i powinno być jasne, natychmiast po części zakupu. Takie strony są tańsze, ale są one zazwyczaj znajduje się z dala od obszarów zamieszkanych, nie może mieć do utwardzania dróg i energii elektrycznej, a także nie będzie mógł się zarejestrować.

IZhS preparat działka

Nie wszyscy, którzy chcą żyć w prywatnym domu istnieje możliwość zakupu działki. Jeśli rozumiesz, co do prywatnego mieszkania, a chcą uzyskać tylko taką stronę, można to zrobić tylko raz w życiu. Aby to zrobić, musisz zebrać niezbędne dokumenty i napisać list do obszaru administracyjnego. Następnie można umieścić na liście oczekujących na miejscu lub oferują je na sprzedaż. Na ogół proces uzyskiwania część dla wszystkich takie same, ale w regionach działek IZhS niepełnosprawnych i rodzin wielodzietnych są wydawane w pierwszej kolejności. Po otrzymaniu renty gruntowej jest konieczne w określonym czasie, aby rozpocząć budowę, zwykle okres ten wynosi 3 lata. Kiedy dom jest zbudowany, staje się własnością obywatela, otrzymali ziemię, będzie musiał zapłacić podatek w wysokości 13% na zakup ziemi.

W przeciwieństwie do mieszkań prywatnych z LPH i CHT

Co to jest SGF była przepisywana powyżej, a teraz wiem, czym różni się od innego stanu gruntów. LPH – to działki w rolnictwie indywidualnym, SNT – Partnerstwo garden-profit. LPH grunty należące do rozliczeń, mogą być również wykorzystywane do budowy pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, podczas gdy indywidualna obudowa obejmuje budowę domu wysokości nieprzekraczającej 3 piętra dla jednej rodziny. Kosztem takich miejscach bliskich do miasta nie są bardzo różne. Status gruntu należącego do CNT nie mogą być zmieniane za pomocą pojedynczego domu. Więc jeśli chcesz mieć dom, w którym żyjesz dla siebie, a następnie przekazać dzieciom i wnukom, aby tam zarejestrować jako rodzina i korzystać ze wszystkich zalet życia w mieście, SNT – wybór nie jest dla ciebie.

Teraz mam nadzieję, że masz jakiś pomysł, co mieszkań prywatnych. Życzymy, aby otrzymać żądaną stronę i zbudować dom dźwięku przytulne.