843 Shares 5915 views

Liczba "Karki Combo 2", opis, charakterystyka

Seria „Combo” z powodu jego popularności i popytu zostało rozwinięte w obliczu hybrydy „trzy w jednym” – jest „Karki (Carcam) 2 Combo Plus” (detektor radarów / GPS-widget / DVR). Oznacza to, że deweloperzy udało się przekształcić jeden gadżet tylko trzy przydatnym narzędziem, a nie na szkodę devaysa zwartości. Spróbuj dowiedzieć się, co wyszło, a czy uniwersalna nowość wydane na jej pieniądze.


Zatem przedmiotem dzisiejszego przeglądu – hybryda „Karki Combo 2”. Recenzje i opinie, mocne i słabe strony modelu, a także główne cechy gadżetu zostaną omówione w tym artykule.

Zawartość opakowania

Urządzenie jest zapakowane w gęstej i zaskakująco wysokiej jakości pudełko z pięknym wystrojem, że dla większości urządzeń – rzadkość. Ogólnie rzecz biorąc, seria „Karki” – jest to pierwszy model, który ma sensowny pakiet z atrakcyjnym wyglądem.

Wystrój jest bardzo dobrze zorganizowany, więc rozmiar okna można nazwać małe. W odniesieniu do treści informacji, nie jest tak gładka, jak chcielibyśmy. Dostępne informacje nie pozwalają właściwie ocenić cechy gadżetu, lub przynajmniej jego wygląd. Zwykle te urządzenia są pomalowane na opakowaniu w twarz i profilu, ponieważ nawet niewielki, ale specyfikacja, aw naszym przypadku widzimy devaysa jedno zdjęcie oraz podstawowe wskaźniki hybrydowe, czyli obecności GPS, DVR, czujnik radarowy, i nic więcej.

opinie klientów na „Karki Combo 2” przy tej okazji po prostu roi się od niezadowolenia. W trybie offline zakupu konieczne dalsze ciągnąć menedżera, że znalazł przynajmniej niektóre dane na urządzeniu, a nawet pre-odwiedzenia oficjalnego zasobu producenta dla możliwości analizy gadżetu. Takie podejście wyraźnie nie dodaje punktów markę.

Opcje:

  • samego urządzenia;
  • Kabel do podłączenia do komputera PC;
  • Moc pętla do sieci drogowej;
  • Uchwyt do przyssawki;
  • uchwyt na taśmie dwustronnej;
  • Instrukcja obsługi;
  • karta gwarancyjna;
  • Notatka dla kierowcy;
  • (broszur reklamowych i przypadkowe opinie z rejestratora „Karki Kombo2”).

dokumentacja

Należy również zwrócić uwagę na zawartość informacyjną z instrukcją obsługi: we wszystkich aspektach gadżetu dokładnie malowane wewnątrz i na zewnątrz. Niemniej jednak różnice w ręczną i rzeczywistych danych występowały u niektórych użytkowników. Opinie na temat właścicieli DVR „Karki Combo II» zauważyć wiele razy, że menu gadżet jest czasami bardzo różni się od opisanego w instrukcji. Tutaj wszystkie firmy w instrukcji oprogramowania przeznaczony jest w pełni zgodny z jego wcześniejszej wersji, natomiast najnowsze aktualizacje, jeśli nie Zasadniczo jednak zmienić status oddziałów i podpunktach.

Memo kierowcy działa jako swego rodzaju mini-oświadczenia, w miarę możliwości urządzenia określiła główne i podstawowe elementy ustawień. Jest to dość literat pojedynek eliminuje shtudirovaniya wielofunkcyjnego. Komentarze do rejestratora „Karki Combo 2” w tej kwestii są bardzo pozytywne. Niektórzy właściciele samochodów po prostu nie trzeba się wspinać na tych pustkowiach specyficznych gadżetów, ale tylko tyle podstawowe funkcje, które są tak pełne i otwarte notatka.

wygląd

„Karki (Carcam) Combo 2” był bardzo mały i poręczny przyrząd, gdzie ślad jest wyraźnie mniejsza niż gdyby był to osobny detektor rejestrator i radar. Z przodu urządzenia, w którym znajduje się wyświetlacz, posiada mały daszek, który zapewnia dobrą ochronę przed promieniami słonecznymi. W związku z tym informacje te są łatwe do odczytania z gadżetem w dowolnym momencie, czy to wcześnie rano, po południu lub późnym wieczorem.

Zaledwie cztery przyciski funkcyjne znajdujące się poniżej ekranu: wywołanie menu, w górę iw dół interfejs i „OK”. Zeby to mała niebieska dioda LED, powiadamiając użytkownik urządzenia jest włączony. Nie przeszkadzać kierowcy podczas jazdy, nie można powiedzieć o podobnym „Firefly” na złącze zapalniczki. Użytkownicy nie tylko opuszczać negatywną opinię na temat „Karki Combo 2” przy tej okazji. Dioda w złącza zgodne z jego jasności rozprasza kierowcę, więc trzeba albo coś na pokrycie go lub spróbuj włączyć na odwrocie (co nie zawsze może być).

interfejsy

Na lewym boku znajduje się devaysa przycisku gadżetu, który pełni również rolę regulacji czułości detektora lub nawet pozwala, aby go wyłączyć / wyłączyć. Nieco dalej na razie jest mały przycisk resetowania na gorąco, a interfejs typu karty micro-SD.

Po prawej stronie jest przydzielona pod gniazda mini-USB do synchronizacji z komputerem oraz devaysa i regularne AV-OUT ładowania. Z góry można zobaczyć otwory do montażu urządzenia na przedniej szybie, która może być usunięta w jednym czujnikiem ruchu ze wspornika, jeśli to konieczne. Sądząc po opiniach na gniazdach „Karki Combo 2” właściwie zaprojektowane i solidnie trzymać gadżet, nie pozwalając mu skakać podczas jazdy.

W dolnej części detektora są oryginalne otwory gdzie można by pomyśleć, że urządzenie wyposażone jest w jakimś aktywnego systemu chłodzenia. Wszelkie odniesienia w dokumentacji o niej tam, ale w trakcie pracy, jeśli słuchać, słyszeć dźwięk, bardzo podobny do obracania łopatek wentylatora.

Na tylnej części zespołu soczewek jest heterodyny odbiornika, który jest właśnie detektor policyjny radar. Dobrym połowa z tyłu rejestratora trwa devaysa oko kamery. Kąt działania matrycy zmienia się w zakresie 160 stopni, co jest bardzo dobra. Co do modułu GPS, to jest ukryty gdzieś w głębi gadżetu.

obudowa

Obudowa urządzenia zadziwiająco dobrze i dokładnie zmontowane. Sądząc po opiniach na „Karki Combo 2” w operacji gadżetu zaobserwowano bez luzów, zadrapania lub awarii. Nawet wizualnie pokazuje, że korpus jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Konstrukcja okazała niebrudzący, ale użytkownicy są zachęcani do unikania kontaktu z obiektywami, optyki i ekranu: zbierają odciski palców, z których potem bardzo trudno się pozbyć. Urządzenie może być obracany o 360 stopni, tak aby rejestrator wysyła żądany obiekt (na przykład policja drogowa) nie będzie trudne, jak napisać ścieżkę dźwiękową towarzyszącą.

testowanie

Testy polowe wykazały, że w środowiskach miejskich gadżet zachowywał się całkiem dobrze: zdefiniowane radar i ostrzegł ograniczeń prędkości. Fałszywe, oczywiście, były, ale z nielicznymi wyjątkami detektor odpowiedział na drzwiach sklepów i fotokomórek parktronics samochodu z przodu.

Jeśli chodzi o trasy, tutaj sytuacja jest nieco gorsza. Prawie za każdym razem urządzenie jest sygnalizowany o niebezpieczeństwie na widok innej stacji benzynowej jest wyposażone w fotokomórki.

detektor

Pomimo niedociągnięć istniejącego selektywności sygnału, konsekwentnie przyrząd wykrywa wszystkie komórki Policja: zawieszonych radarów, urządzeń na statywach, wszelkiego rodzaju „suszarka do włosów” i innych akcesoriów łożyskowych. Ponadto, wykrywanie prowadzono przez około kilometra, który jest zupełnie wystarczające dla prędkości sbavleniya.

Recenzja o „Kark Combo 2” za pracę i Radiolokacja GP-modułu jest głównie pozytywne, ale drobne wady, takie jak wyzwalanie na fotokomórek i parktronics nie mogą być uznane za kluczowe dla tego segmentu, ponieważ połowa urządzenia konkurujące ma ten sam problem.

magnetowid

Przez rejestratora poprosił poważne pytania. Urządzenie radzi sobie z fotografowania w ciągu dnia w Full HD rozdzielczości i doskonale wyróżnia numery samochodu z przodu. Nocą, sytuacja jest nieco gorzej: słaba czułość (ISO 400 jednostek) nie pozwala, aby zobaczyć tablice rejestracyjne samochodów, ale jeśli ustawienia pokoldovat (ustawienia ekspozycji), można uzyskać całkiem przyzwoity obraz zmierzch, gdzie informacje, jeżeli nie jest łatwe, a następnie mniej lub bardziej poprawnie czytać.

Reasumując

Takie hybrydowe gadżety takie jak „Kapka Combo 2” jest produkowane, zwykle tylko podstawową funkcjonalność każdego wbudowanego urządzenia. W naszym przypadku tak nie jest. Testy wykazały, że mamy do czynienia z pełnym czujnika radarowego z modułem GPS i DVR, który właśnie zawarta w jednym przypadku. Taka synergia nie uszkodzić urządzenia, a jedynie korzystał sterownik. Tutaj jesteśmy oszczędność pieniędzy i wolnego miejsca na przedniej szybie.

W oparciu o opinie użytkowników, większość z nich miała bardzo pozytywne wrażenie na temat urządzenia, mimo istniejących niedociągnięć. Urządzenie wyraźnie zasługuje na uwagę i zasługuje, aby być zakupione.

Szacunkowy koszt urządzenia – około 10 000 rubli.