661 Shares 6674 views

Wodorostów sushi

W barze sushi jest zwykle podawane naszemu krajowi dwóch lub trzech gatunków glonów. Jest to główny składnik – nori rolkach, a zawarte w sałatkach Hiashi wakame. Ale to wodorostów sushi nie są ograniczone. Rozważmy cztery lub pięć głównych gatunków, które są spożywane najczęściej przydatne, ponieważ z różnych pierwiastków śladowych.


Norit

Produkt jest rzadką suchych warstw sprasowanej masy zielonej – czy też pozostawia do czerwonych alg Asakusa-nori. Długość jednego arkusza osiągnie trzydzieści centymetrów, a szerokość – jest wąska, dlatego są one złożone ze sobą i wysuszono na słońcu dla materiału taśmowego.

Co zawierają użyteczne wodorostów nori do sushi? Po pierwsze – jest jod, i magnezu, jak również dowolny przedstawiciel ich królestwa, oprócz tego typu – prawdziwy skład białka i witaminy A, PP, C

Nori mają przyjemny zapach morskiej bryzy, jesteśmy znani w cieniu malachit – jest droższy mili, kulturalni, że tak powiem. Ozdobić ciastka i sushi, ryż gotuje owinięty – maki rolki, Onigiri. Glony są wykorzystywane w postaci oddzielnego, nieznacznie grilla – jak nasz Khlebtsov.

Conboy

Duża alg sushi Conboy zyskały popularność, ze względu na smak, zadymionych wysokiej zawartości węglowodanów użyteczne, fosforu i jodu, witaminy A, C i żelaza. Są one stosowane jako substytut chleba i błonnika. Długość liścia w poszczególnych gigantów to rodzina osiąga 20-25m!

Co zrozumiałe, w jedzenia spożytego suszy rozdrobnione Conboy. Najczęściej stosowanym wodorostów sushi, ale kuchnia jest uważany Conboy bulion dashi, który przygotował mięsiste części łodygi. Nawiasem mówiąc, słynny przekąska Tororo – Conboy jest cięty, często – z ryżem i sosem sojowym.

Nie bój się, jeśli podczas przechowywania na liściach pojawiają się biały film – ten oceaniczny charakter. Przed podaniem lub gotowania należy je przetrzeć wilgotną ręcznikiem. Aby uzyskać łatwe do wiązania węzłów, Conboy moczy się w ciepłej wodzie, a następnie zamocować taśmę zanurza się we wrzącej wodzie.

Wakame wodorosty i inne kulinarne

Wodorostów sushi są również wykorzystywane w składzie smaczne i pożywne sałatki. Na przykład, jasnozielony wakame Hiashi ma delikatny orzechowy smak, dosłownie rozpływa się w ustach. Jednakże, algi są również sprzedawane w postaci półproduktów, często – przyciemnione, a oni sami mają wakame pomarańczowo-brązowy kolor.

Całkowicie wolne od tłuszczu i bogate w minerały hijiki smażony z sosem sojowym i olejem, dobrze wymieszać z tofu, a także w Onigiri. Mają piękny czarny kolor, podobnie jak gałęzie drzew. Dlatego hijiki tak poetyckie spojrzenie na tle białego ryżu, z kroplą zieleni wasabi i imbir wiórów.

Cóż, wodorostów sushi Kanten znanego nam pod nazwą agar – naturalny substytut żelatyny. Roślina ta jest dobra na trawienie i smaku żelatyny dużo ładniejszy. Quentin nie służy tylko do przygotowania galaretek, ale również cukierki, ciastka, soufflés i ciasta. Są pomysłowe japoński!