386 Shares 3783 views

Jak napisać pracę semestralną: wyszukiwanie informacji oraz generowanie pomysłów

Jak uzyskać najwyższy wynik w trakcie pracy przy najmniejszym wysiłku? Wystarczy pracować najlepszym sposobem nie jest przeciążony, nie martwić. Dla wielu studentów pierwsza taka praca to badanie, które jest szkodliwe dla zdrowia i apetytu. Jak napisać okresie pracy, bez doprowadzenia się do załamania nerwowego?


Przesłuchanie przez wszystkich zasad

Jeśli temat wybrany lider naukowej, należy zacząć od szczegółowej rozmowy. Starają się „wycisnąć” z niego wszystkie sposoby literatura uprzejmy, które mogą okazać się przydatne. Zazwyczaj nauczyciele prezentują tematy, które są jak najbardziej zbliżone do nich zainteresowań naukowych. W związku z tym, że każda książka na ten temat jest prawdopodobne, aby trzymać w rękach kilkudziesięciu razy. I może pomóc przynajmniej w poszukiwaniu literatury podstawowej.

Inicjatywa i jej konsekwencje

Jeżeli motyw wybrałeś dla siebie (jest to bardzo lubi dobrych nauczycieli), zadanie będzie trudniejsze. Jak napisać termin papieru na własny wybrany temat? Rozpoczęcie pracy jest taki sam – znaleźć maksymalnie literatury na ten temat, poszukaj w tym zagranicznych książek. Są darmowe biblioteki rosyjskojęzyczna i angielskojęzyczny. Jeśli nie są dopuszczone do serwisu z powodu ograniczeń, użyj programu komputerowego Tora.

Czas – tak wielki

Następnie trzeba „czytać dużo” ze źródeł krajowych i zagranicznych. To trwa około 2-3 miesięcy, jeśli poświęcić około godziny dziennie od swojej pracy, ale czasami przegap tej lekcji. Termin napisać termin odpowiedniej jakości – 45 dni, ale w tym przypadku, przygotować się do opróżniania doświadczeń duszy. Więc dbać o siebie i nie opóźniać sprawy. Nerwy będą bardziej całość.

Buzz mózgu

Kiedy czytasz książkę, zrobić notatki. Praktyka pokazuje, że jest to bardziej wygodne do prowadzenia tagowania nie jest w formie plików Word na komputerze, a dedykowany zajęć biurowych notebook. Wszystkie takie same, trzeba będzie zmienić swoje rekordy zostać uznany winnym plagiatu. I od czasu do czasu dobrze jest zorganizować „burzy mózgów” dla siebie samego. Stanowi to problem, i określone w czasie 10 minut na białej kartce napisać wszystko, co przyszło mi do głowy na ten temat, na przykład, pierwszy rozdział kursu. Krytyka po raz off. Następnie analizować pisanie i dodawanie. Jeśli podczas pracy w drugim rozdziale, na przykład, przyszedł już myśli o napisany w pierwszym, wrócić i dodać.

Bez większego pracy

Jak napisać okresie pracy, że to był oryginalny? Wystarczy spróbować, aby wszystko wyjaśnić własnymi słowami. Oczywiście, jeśli używasz myśli kogoś innego w formie parafraz, to nie zauważy. Ale jeśli dana wiedza – wsparcie, jako argumenty w dowodzie, należy podać źródło. W programie Word, jest bardzo wygodny sposób, aby automatycznie pracować z referencjami. Użyj go! Ogólnie dobry pomysł, aby dowiedzieć się również ślepe metody rekrutacji do tych, którzy jeszcze nie wiedzą, jak to zrobić. Pozwoli to zaoszczędzić setki godzin pracy na kursie.

Jak napisać pracę semestralną? Czytałem dużo i mieć pewność, kiedy próbuje sformułować żadnego stanowiska ani tezy. kurs – doskonała praktyka przedstawiania myśli w formie pisemnej.