509 Shares 6968 views

Afremov artysty: malarstwo. Wykonawca Leonid Afremov

Są artyści, których prace są zawsze rozpoznawalne przez własny specyficzny sposób pisania tylko do nich. Jednym z nich jest artystą Leonid Afremov. Obraz, malowany w stylu impresjonistycznym, stwarza on dla nich opracowała unikalną technologię, bez jednego pociągnięcia pędzla. Zamiast tego, master wykorzystuje konwencjonalne łopatki instrumentu – nóż przeznaczony do czyszczenia tkanin, taśmy z usuwaniem nadmiaru farby i tworzenia obrazów ulgę. Afremov rozwinął swoją technikę na przestrzeni lat, a on był w stanie doprowadzić go do perfekcji. Nieostrożnego kresek namalowanych na płótnie z szpachlą, uzyskuje on niezwykle żywe, emocjonalne i urzekający widok na zdjęciu.


młodzież artysty

Leonid Arkadevich Afremov pochodzi z Białorusi. Urodził się w 1955 roku w Witebsku – miasto, w którym mieszkał i pracował takich znanych artystów jak Ilja Repin, Robert Falk, Kazimierza Malewicza, Mark Shagal. Ostatnie prace wywarł wielki wpływ na kształtowanie Afremova jako malarz. Leonid lubiący malarstwa od dzieciństwa. Po ukończeniu szkoły w 1973 roku wstąpił do Witebsk Instytut Pedagogiczny, Wydział Sztuk Pięknych i grafiki. Jako student brał udział w różnych wystawach. Po ukończeniu Afremov prywatnie lekcje rysunku od słynnego artysty Witebsku J. Borowski i pracował jako grafik. W wolnym czasie, Leonid Abramowicz malowane obrazy, gładzenia i doskonalenie swoich umiejętności. Wiele wczesnych dzieł impresjonisty udało się przeżyć, są tracone.

Przeprowadzka do Izraela

Artysta ze swoim niekonwencjonalnym podejściu do malarstwa nie jest rozumiana w ZSRR. W tamtych czasach to było konieczne, aby przedstawić na płótnie sowieckich ideologów i polityków, ale Afremov był daleko od niego. Swoje umiejętności poprzez malowanie farbami olejnymi, co lubił: mokre ulice, jesienne krajobrazy, architektura, ludzie. Wraz z nadejściem pierestrojki artysty poważnie myśleć o emigracji. W 1990 Afremov z żoną i dwoma synami, udał się do Izraela, pozostawiając ZSRR zawsze. Tam znajdzie pracę jako projektant signage w sklepie, który sprzedaje ramek. Trudny czas adaptacji do nowych warunków życia, miały pozytywny wpływ na prace impresjonistów. Na ziemi obiecanej mógł w pełni objawić artystę Afremov. Obrazy z jego szpachlą pojawiły się w dużych ilościach. On stworzył je prawie codziennie, i nie zrobi to za życie. Tylko tutaj było bicie energia jego klucza, chciał utworzyć non-stop.

Afremov starania o współpracy z lokalnymi galeriami, ale nie wszystkie z nich były udane. W Izraelu, artysta mógł samoorganizowania kilka wystaw swoich prac. Pomimo faktu, że płótna malowane w niezwykły sposób, mistrz pierwszy przyniósł sławę i pieniądze są całkowicie otwarte w kraju, nie mógł. Wykonawca i tutaj nie rozumieją wszystko, od jego sklep kosza ze względu na fakt, że w jego obrazach nie było ciemnoskóry i nagich ludzi.

Życie w Stanach Zjednoczonych i Meksyku

Po pobycie w Izraelu od 12 lat i nie uważają, że jest pełne uznanie, Afremov w 2002 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Początkowo mieszkał w Nowym Jorku, a następnie osiedlił się na Florydzie, gdzie ciepły klimat padł mu do gustu. Tu i ja zdecydowaliśmy się na pobyt artysty Leonid Afremov. obrazy wzorcowe międzynarodowe uznanie w Ameryce. Życie w kraju, zaczął tworzyć obrazy, nie ograniczając się do jakiejkolwiek konwencjonalnej ramy. Niezastąpiony asystent Leonid Abramowicz był jego syn, Dymitr. Brał związane ze sprzedażą obrazów ojca opłatę.

Od roku 2010 do dnia dzisiejszego Afremov żyje własnym ranczo w małej meksykańskiej miejscowości Playa del Carmen. Samotnie w ciszy, nigdy nie przestaje rysować, zachwyca swoich fanów z nowych arcydzieł. Mistrz rzadko spełnione wystawy jego prac. On – jeden z niewielu artystów, który sprzedaje swoje obrazy głównie za pośrednictwem Internetu. Afremova obrazy można znaleźć w każdym zakątku świata. Są one przechowywane w pracowniach, galeriach i kolekcjach prywatnych. Łączna liczba zdjęć przekroczyła 4000 obrazów.

Cechy malarstwa malarz

Co jest tak zainteresowany fani Afremov malarstwo artysty? Jego obrazy są wyjątkowe nie tylko ze względu na specjalną techniką nanoszenia farby olej na płótnie. Przyciągają one pasji, ekspresji, zamieszek kolorów i pozytywnej energii, która zrywa z obrazami i przenika przez widza. Afremov uwielbia malować jesienią deszczową pogodę, ale jego obraz nie jest trudna. Inspirują i wywołują ludzką miłość życia i natury.

Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych technik autora jest obraz na płótnie mokrym asfalcie, co odzwierciedla budynków, ludzi i światła pochodzącego z lamp, księżyc i jasno oświetlonych okien. Takie podejście używa w wielu jego pracach. Obojętny do impresjonistycznych parasole – wiecznym towarzyszem jesiennej pogody. Je na płótnie, istnieje bardzo wielu mistrzów. W Afremova wielki na portrety ludzi. Kochających się par, rodziców z małymi dziećmi, zwykłych ludzi i gwiazd – z pomocą szpachlą, ich obrazy uzyskuje realistyczne i harmonijny. Szereg prac artysty poświęconej zwierzętom. Tam i martwe natury. Istnieje coraz większe wrażenie wszystkich jego obrazów to dobry wybór kolorów i umiejętne grę światła i cienia.

Obrazy, hafty

Teraz stało się bardzo modne haftować dzieła znanych artystów. Doświadczeni robotnicy wykwalifikowani, którzy nie boją się ciężkiej i żmudnej pracy można własnoręcznie stworzyć arcydzieło, autorstwa Afremov. Obrazy, hafty, które przynoszą tylko przyjemność, może ozdobić każde pomieszczenie przynieść mu komfort, ciepło i światło. Aby stworzyć arcydzieło własnymi rękami, to nie jest konieczne, aby spojrzeć na zdjęcia Afremova obrazów. Obecnie w sprzedaży są gotowe zestawy do wzorów haftów robótki z najbardziej popularnych dzieł artysty. Można je kupić w sklepach, które sprzedają towary dla dzieci i dorosłych kreatywności.

Grając przez liczby zdjęć Afremova

Kolejny trend w modzie jest teraz malowanie obrazów na liczby. Było to możliwe dzięki pojawieniu się licznych dostępnych na rynku zestawów do malowania. Pozwalają one wszystkich miłośników sztuki do tworzenia własnych kopii dzieł znanych malarzy, szkicowanie kolorów farb potrzebnych ponumerowane fragmenty na płótnie. W sklepach można zobaczyć zbiór dzieł sztuki z różnych artystów, wśród nich są Afremov. Numery obrazy są tworzone szybko i wyglądają tak samo dobre jak oryginały. Fani talent Leonid Afremova używasz takich twórczych zestawy do reprodukcje jego obrazów dekorują swoje mieszkania lub miejsca pracy.