830 Shares 6139 views

Kolorowanie jaj z zielonej farby i skórki cebuli

W przeddzień Paschy każda kobieta uważnie pomyśleć o świątecznym stole. I oczywiście, dobra tradycja malowania jaj. Rzeczywiście, w koszu Wielkanoc , mają pokazać obok ciast. Ta tradycja kochany przez wszystkich. Dlatego też zastanowić się, jak jajka obraz z zielonej farby i łuski cebuli. Po tym wszystkim, z pomocą tych elementów można tworzyć prawdziwe arcydzieła Wielkanocy.


Faza przygotowawcza

Najczęstszymi jajka obraz z zielonej farby i cebuli skórki. W tym przypadku, łącząc wyobraźnię, można stworzyć bardzo oryginalne wersje. Niektóre z nich będziemy rozważać.

Ale zanim analizowanie sposobu produkcji jaj malowania łuski i zielona farba, konieczne jest, aby przygotować produkt.

Aby chronić powłokę przed pękaniem, powinien:

 1. Ciepłe jajka. Powinny one chłodnia po pół godziny moczyć w temperaturze pokojowej.
 2. Dodać sól. 0,5 litrów wody – 2 łyżki. łyżka. Jeśli dodać więcej soli, jaja mogą być przechowywane przez rok. Wyłącznie w odniesieniu do żywności, nie są już odpowiednie.

Położyć farbę równomiernie na powłoce, należy:

 1. Odtłuścić jajko. Przemywania produktu z mydłem lub sodę.
 2. Zakwaszenia barwnik. Można użyć soku z cytryny lub octu.

Istnieje jeszcze jakiś mały sekret, który pozwala, aby powierzchnia błyszcząca i bogaty. Zastanów się, zanim w pełni objąć ten ekscytujący proces, jak malowanie jajek na Wielkanoc zielonej farby. Błyszczącej powierzchni powłoki zapewnia olej roślinny. Wystarczy smarować gotowego jajko.

Tradycyjny sposób (przy użyciu zelenki)

Nie ma nic łatwiejszego niż stworzyć jednolicie kolorowe powłoki. Barwienia jaj z zielonej farby nie wymaga wiele wysiłku, aby poradzić sobie z nim żadnej gospodyni.

Lepiej jest wybrać starej patelni lub wiadro. Napełnić go wodą i upuść jaj. Następnie dodać kilka kropli zielonki. Ilość składnika powodu całkowicie do swojego pożądania. Ile kropli dodać do wody zależy od koloru twoich pisanek.

Łatwy sposób (za pomocą skórek cebuli)

O tej metodzie wiemy prawie wszystkich gospodyń domowych. Najlepiej jest przygotować łuskę. Po tym wszystkim, będzie musiała sporo. stosunek w przybliżeniu 1 litr wody – 2 kubki łuski.

Aby uzyskać piękne brązowe jaja muszą być:

 1. Plewy moczyć w ciepłej wodzie przez kilka minut. Następnie dobrze wypłukać z niej.
 2. Umieścić składnik ze stali patelni. Wlej gorącą wodę. I na małym ogniu przez pół godziny protomai.
 3. Daj bulion do ostygnięcia. Odcedzić go. Plewy wyrzucić.
 4. Otrzymany infuzji niższe kulki i ugotować w ciągu około 5 minut.
 5. Następnie schłodzić je w wodzie z lodem.

„marmur” jaja

Z pomocą tylko prosty sposób można uzyskać piękne i niesamowite dzieła. Tak więc, należy rozważyć, w jaki sposób obraz zielonych jaj farby i skórki cebuli.

Lepiej przygotować wcześniej. Łuski mogą być wykorzystywane przez konwencjonalne łuku lub fioletowy. Ponadto, konieczność Zelenka. I powinno być zarezerwowane gazę.

Kolorowanie jaja plewy i zielona farba jest następujący:

 1. Wstępnie przygotowuje się główny składnik. Łuska musi być cięte nożyczkami na małe kawałki. Małe elementy zapewniają oryginalny wzór na powłoce.
 2. Wet jajko z wodą. Rzuć go w łusce.
 3. Wyciąć kawałek gazy. Owijać jajko, ustalające łuskę i mocno związać tkaniny.
 4. Niższe takie jajka w garnku z wodą. Umieścić go na ogniu.
 5. Gdy woda się zagotuje, dodać kilka kropli zielonki. Gotować przez 7 minut.
 6. Następnie umyć jajka. Zdjąć gazę i oczyścić je z łuską.

Niesamowite kolorowanki wielkanocne jajka zielonej farby gotowe. Można podziwiać otaczającą jego tworzenia.

Jaja z „wzór”

Jest to kolejny wspaniały sposób. Malowanie pisanek z zielonej farby może przekształcić się w prawdziwą twórczego wypoczynku, gdzie będzie panować atmosfera kreatywności i wyobraźni. Po tym wszystkim, za pomocą zwykłych rzeczy i produktów mogą być tworzone na powłoce najbardziej skomplikowanych wzorów.

Aby stworzyć „dzieło” można użyć dowolnej metody malowania jaj z zielonej farby z następujących powodów:

 1. Tworzenie „kolorowe” jaja pozwoli zwykłych kaszę kukurydzianą lub grzywny ryżu. Technologia ta jest podobna do metody opisanej powyżej. Wet jajko trzeba toczyć w zadzie. Owinąć go w gazę. Można używać pończochę nylonową. Dalsze ugotować jajko w wodzie z zielonki.
 2. Piękny wzór może być osiągnięte poprzez zastosowanie liści pietruszki lub innych roślin. Oryginalny decyzja zostanie wycięty z papieru własnego szablonu. Należy również zabezpieczyć pończochę lub gazę na powierzchni.
 3. Do produkcji „paski” jaja trzeba wątku. Pasować i grube i cienkie. Przed opuszczeniem produkt w wodzie z zelenkoj każde jajko należy owinąć wątki. Można przestrzegać surowych paski. Oryginalnie wygląda i chaotyczne rozmieszczenie włókien.

„Lacy” jaja

Szczytem wyrafinowania może stać się taki produkt. Do jego produkcji potrzeba kawałki koronki. Ich wielkość powinna być taka, że swobodnie umieścił jajko. Wystarczy wybrać koronki, które nie są przykro rozstać. Po użyciu, będzie on już być bezużyteczny.

Malowanie z zielonych jaj malowania obejmuje następujące etapy:

 1. Owinąć każdą jajko w koronki. Ostrożnie zebrać tkankę w „węzeł” i zablokować nić. Koronka nie powinna poruszać się po powłoce. W przeciwnym razie obraz będzie rozmazany.
 2. Obniżyć jaja do wody. Dodać kilka kropli zielonki. Gotować przez 7 minut.
 3. Chłodzić zimną wodą. Wyjąć koronki. Jaja wyschnięcia.

Spróbuj wybrać koronki posiadający oryginalną fakturę. W tym przypadku, wzór na skorupce będą bardziej wyrafinowane i delikatne.

Jaja z białym wzorem

Niesamowity sposób na dywersyfikację Wielkanoc przypisują wielkie. Nadziewane tekstury i niezwykłe wzory są w stanie uczynić atrakcyjną powłokę. Aby stworzyć taki „Masterpiece” potrzebują cukier puder.

W tym przypadku, jajka zielona farba farba składa się z następujących etapów:

 1. Początkowo, pierwszy użyciu metody opisanej w artykule. Konieczne jest, aby malować jajka na zielono. Pozwól im na sucho.
 2. Przygotuj „farby” do malowania. Będziesz potrzebował proszku szklanego. Do niego należy dodać trochę wody. Konsystencja „kolory” powinny być dość grube. Pamiętaj, aby dokładnie wymieszać. To powinno być jednolite.
 3. Otrzymany roztwór typu w cukierniczego strzykawki. Jeśli nie, a następnie za pomocą konwencjonalnego stożka papieru.
 4. Teraz można rozpocząć pracę. Nałożyć na powierzchnię skorupy różnych wzorów. Oryginalne wzory spiralne wygląd. Konwencjonalnymi punktów, można tworzyć piękne kwiaty.

wniosek

malowanie jajek – to niesamowite domu tajemnicą. To ustawia świąteczny nastrój. Oczywiście, można użyć gotowych barwników spożywczych. Taki proces nie wymaga wiele wysiłku. Ale o wiele ważniejsze zgromadzić przy jednym stole z jej gospodarstwa domowego i zrobić zabawne rzeczy – stworzenie niezrównanego wspaniałych pisanki!

Jasne i święto dla Ciebie!