735 Shares 7728 views

Jak zrobić budę dla psa z jego własnymi rękami: Highlights

Pytanie: „Jak zrobić budę dla psa własnymi rękami?” opieka niemal każdego właściciela prywatnego domu i chetyrehlapogo stróża. Decydując się na ten krok, jest to konieczne do ustalenia, po pierwsze, do miejsca w kabinie. Buda powinna stanąć w pobliżu domu właściciela na stosunkowo wolnych partiach. Pozwoli to pies z „kontrolą” obszar i zobaczyć wszystko i wszystkich, dlaczego to czuję się jak pełnoprawny członek, co się dzieje. Zabierz do domu miejsce, gdzie gleba nie jest wilgotny, a wiatr nie będzie wiać go ze wszystkich stron. Oczywiście, łatwiej jest kupić gotowe hodowli, ale w jaki sposób zbudować budę dla psa z jego własnymi rękami, nie ma specjalnych trudności. Materiały zależała od regionu, jego pogody i ile czasu pies zostanie przeprowadzona w jego domu.

W zależności od tych warunków stoisku mogą być wykonane jako Tymczasowy lub dokładny, podstawowej struktury. Najlepszym rozwiązaniem – uniwersalny dom dostosowany do każdego klimatu.

Jak zrobić budę dla psa z jego własnymi rękami: etapy budowy

Cały proces tworzenia budę można podzielić na 4 główne etapy: wybór wielkości, zespołu ramy wewnętrzne i zewnętrzne ściany dekoracji wnętrz, w produkcji okien dachowych sufitu. Dodatkowa praca na żądanie: izolacji, uszczelniania i dachowe.

Jak zrobić budę dla psa z jego własnymi rękami: pomiary

Wydać pomiary zwierząt i zapisać je na kartce papieru. Ustal wysokość w kłębie, rzucić to 10-15 cm – get wysokość kabiny. Część zamienna centymetry wysokości mat lub mat. Na następny wskaźnik pies należy umieścić na bok i zmierzyć długość od czubków przednimi łapami do kłębu, dodać 10-15 cm – głębokość jest rozdzielczość będzie stoisko. Kabina może być podzielony na dwie części – i nabrzeża wejściowy, który składa się z szerokości hodowli. wejściowe Wymiary: Wysokość w kłębie ma 5-9 cm – będzie to wejście wysokość, szerokość klatki piersiowej plus 5-8 cm – szerokość. Size „sypialnia”: długość od czubka nosa psa na zadzie, plus 10 cm Podkreśla to pytanie, jak to zrobić. Dom dla psa z jego własnymi rękami, dotyczące wielkości kabiny. W moim domu pies powinien być wygodny, ciepły i luźne. Oznacza to, że siedzi w nim, że nie powinny dotykać głową sufitu, leżąc na boku, mógłby wyciągnąć pionowo nogi swobodnie i łatwo, bez wysiłku mógł wchodzić i wychodzić z kabiny. Nie należy jednak robić „rezydencje”: psa będą zamrażać.

Jak zrobić budę dla psa z jego własnymi rękami: wskazówki

Zgodnie ze standardami sprawiają, rysunek szkic przyszłości hodowli i przygotować wszystkie niezbędne narzędzia i materiały. Lepiej jest użyć miękkiego, ale może być wszystko i prostsze. Główne materiały robocze: bary (wymiary 100×100 i 40×40, 100×50 mm), panele ścienne, sklejka, listwa, gwoździe, pokrycia dachowego, półpasiec (zadaszenie) pergaminowego (do wykończenia wewnętrznego) planszowe, Rockwool (dla izolacji ścian), antyseptyczne powłoka. Po pierwsze wykonanie dolnej ścianki ramy, a następnie, panele wytworzenia dalej i zbudować sufit. Dach jest w oknie mogą być przez sufit (która jest odpowiednia do kabiny, stały pod okapem lub w klatce) dachu ponad nim. W tym przypadku, pomiędzy nimi powstaje przestrzeń (mansardochka). W każdym razie, dach musi być złożona w przypadku świadczenia psów asystujących. A także pod warunkiem, że otwór, w którym można umieścić zabawki psa, narkotyki, danie. Dno budki nie może stykać się z podłożem, między nimi muszą być w postaci warstwy fundamentu lub jakiegoś podłogi. Więc pod nim nie będzie gromadzić osady i zanieczyszczenia. Zewnętrzne powierzchnie stoisko powinno być oczyszczone z roztworem antyseptycznym, ale ściany wewnątrz lakierem, farbą, nie powinny, tak aby nie otruć psa. Można zrobić więcej Insulated dachowe, hydroizolację ścian – jeśli zbudować solidny dom. To wszystko podkreśla w pytaniu: „Jak zrobić budę dla psa własnymi rękami?” Z rysunku, materiały i pragnienie psa dom jest zbudowany w jeden dzień!