177 Shares 1509 views

Instytut Pedagogiczny, adres Stawropol, wydziały, oddziały. Stawropol State Instytut Pedagogiczny (SSPI)

Wybór uczelni po ukończeniu szkoły lub uczelni – bardzo ważny moment, bo od tej decyzji zależy od przyszłego życia. Mieszkańcy Stawropol, jak również tych, którzy przyjdą tu zwrócić uwagę na Stawropol Instytutu Pedagogicznego. Ta organizacja edukacyjna oferuje nie tylko wysokiej jakości kształcenia, ale również zapewnia studentom możliwości wszechstronnego rozwoju.


Powstanie uniwersytetu

Instytut Edukacji (Stawropol) pojawił się w 1967 roku jako szkoła. Populacja oferował tylko jeden zawód. Po studiach w tej instytucji może stać się nauczycielem przedszkola. Ważnym wydarzeniem, które otworzyło nowy rozdział w historii, miały miejsce w 1998 roku. Szkoła została przekształcona w Instytucie Pedagogicznym.

Po otrzymaniu nowego statusu szkoły było szybko ewoluować. Teraz jest multidyscyplinarnym organizacją edukacyjną, kompleks edukacyjny i innowacyjny, która jest dobrze rozwinięta bazę materialną i techniczną, wysoko wykwalifikowany personel. Nauczyciele są więcej niż 1000. Man. Około 84% z nich to lekarze i kandydaci nauk.

Rektor organizacji edukacyjnej

Ogromną rolę w rozwoju instytucji grał Redko Ludmiła Leonidovna. Obecnie pełni funkcję rektora Instytutu, jest członkiem Dumy Stawropol Territory. Redko L. N. zarządza organizacją edukacyjną od 1986 roku. Podczas gdy instytucja była jeszcze w szkole.

Co jest słynny Ludmila? Ona opracowała program zatytułowany „formacji duchowej i moralnej kultury osoby w procesie przygotowania nauczyciela” w 1988 roku. W 2004 roku otwarto rzodkiewka naukowej „Antropologia Childhood” laboratorium do badań nad problematyką antropologii pedagogicznej i dziecka.

Główne działy

Pewna struktura ma Instytucie Pedagogicznym (Stawropol). Studia na Uniwersytecie działają w następujący sposób:

  1. Psychologii i edukacji. Ta jednostka strukturalna przyciąga wielu studentów, dlatego jest uważany za jednego z liceum z największą liczbą studentów. W bogatej historii wydziału. Szkolenie specjalistów, został on robi dla więcej niż 40 lat. Od jego ściany wychodzą nauczycieli matematyki, informatyki i innych dyscyplin, wychowawców i nauczycieli szkół podstawowych, którzy mają nie tylko niezbędną wiedzę teoretyczną, ale także ważnych cech osobowych.
  2. Historia i filologia. Oficjalnie wydział ten został ustanowiony w 2002 roku. Jego głównymi celami są: kształcenie nauczycieli języka rosyjskiego i literatury, historii, wiedzy o społeczeństwie, języka obcego, a także menedżerów, którzy są gotowi do zaangażowania się w informacji analitycznych, organizacyjnych i kierowniczych i przedsiębiorczej działalności.
  3. edukacja specjalna. W 1998 roku Instytut Edukacji (Stawropol) otworzył defectology wydziału. Od tego momentu rozpoczęła się dzieje obecnie istniejącego podziału strukturalnego kształcenia specjalnego. Tutaj szkoli specjalistów do pracy z ludźmi, którzy mają specjalne potrzeby edukacyjne. Proponowane obszary licencjackich – „Special (defectological) edukacja” i „psychoedukacja-pedagogiczna”.
  4. Art. Terminy ten dział z powrotem do 1998 roku. Został on stworzony jako jednostka humanitarnej i estetycznym, a później zmieniona. Wydział opracował w ostatnich latach. Dziś jest znakiem rozpoznawczym instytutu. Istnieje badający przyszli twórcy i opiekunowie dóbr kultury, dzieła sztuki.

dodatkowe działy

Dodatkowe jednostki strukturalne istniejące w SGPI (Stawropol) obejmują zdolność uczenia się na odległość. Jego cel – dać każdemu możliwość, aby uzyskać wyższe wykształcenie, aby zdobyć niezbędne kwalifikacje zawodowe, stać się ekspertem w wybranej dziedzinie. Większość czasu studenci towarowych korespondencja niezależnie badać materiał, wykonać testy, projekty szkoleniowe. Aby uzyskać więcej wiedzy przypisane są zajęcia z nauczycielami (wykłady, praktyki laboratoryjnej, seminaria).

Jeden dodatkowy podział strukturalny – Zakład przekwalifikowania i szkolenia. Tutaj można poprawić swoją znajomość istniejących specjalności lub zdobyć nowe umiejętności. Dzięki ludziom wydziału dostać nowe i odpowiedniej wiedzy, aby stać się konkurencyjne specjalistów na rynku pracy.

Prace komisji kwalifikacyjnej

Wraz z zakończeniem nauki we wszystkich szkołach rozpocząć kampanię odbioru. Normalna Institute (Stawropol) nie jest wyjątkiem. On również otwiera swoje podwoje dla studentów. Z nadchodzących prac komisji kwalifikacyjnej. To przede wszystkim wykonuje czynności doradcze i informacyjne w SSPI. komisja selekcyjna mówi o funkcjach uczestniczy, oraz wprowadza uczniowie i ich rodzice z licencji i akredytacji, opowiada o próbie wejście, przekazuje informację o minimalnej dopuszczalnej wynik.

Druga strona z działalnością komisji konkursowej – odbiera dokumenty z wnioskodawców, zapewnienie ludziom z formularzy zgłoszeniowych. Podczas pracy pracowników instytutu była ocena, uszeregować kandydatów, w zależności od liczby punktów, zrobić listę wnioskodawców przeszły konkurencji o dopuszczenie. Ci ludzie, którzy nie mogą zrobić, komisja selekcyjna powinna powrócić dokumentów.

Zapisy w szkolnictwie wyższym, zapewnienie miejsca w schronisku

Zapisy w Stawropol Instytutu Pedagogicznego jest przeprowadzana zgodnie z listy rankingowej do wypełnienia miejsc przyznanych. Odbywa się to przed rozpoczęciem roku szkolnego. Listy przyjętych studentów na uniwersytecie są zamieszczone na tablicy informacyjnej i są publikowane dla informacji na oficjalnej stronie internetowej.

W odniesieniu do schroniska warto zauważyć, że instytucja edukacyjna posiada dwa budynki. Całkowita liczba miejsc – 160. Każdego roku uczelnia określa konkretną liczbę pokoi dla pierwszaków. Na przykład, w 2017 SGPI hostel ma przydzielone 50 miejsc zamiejscowy studentów do pobytu.

Gałęzie organizacja edukacyjna

Nie tylko w Stawropol SGPI otrzymują dyplom. Branże w funkcji uniwersytet w 3 miastach, tak wiele studenci mają możliwość oduczyć Uniwersytetu, znany w regionie i uważają, cytowany w dokumencie rynku pracy na wyższych. Tak więc, filie znajdują się:

  • w Budionnowsk;
  • Essentuki;
  • Zheleznovodsk.

Pierwszy 2 branży od 2004 roku. Ten ostatni został ustanowiony w 2007 r. W 2009 roku wszystkie gałęzie Akredytacyjnej została uzyskana, który pozwala wydawać dyplomy państwowe są przyznawane studentom odroczenie z wojska.

dane kontaktowe

Instytut Edukacji (Stawropol) znajduje się na ulicy Lenina, 417a. Jest to zgodne z prawem i rzeczywisty adres organizacji edukacyjnych. Skontaktuj się z telefonu uczelni można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. Filie znajdują się pod następującymi adresami:

  • Budennovsk na ulicy Lva Tolstogo, 123;
  • Yessentuki na Rose Valley Street, 7;
  • Zheleznovodsk (w rozliczeniu Inozemtsevo) na Alei Wolności, 14.

Zatem rozpatrywanie Państwowego Instytutu Pedagogicznego (SSPI, Stawropol) – miejsce, gdzie można uzyskać wysokiej jakości edukacji. Potwierdzeniem tych słów jest fakt, że uczelnia okresowo przechodzi Akredytacyjnej. Podczas kontroli studenci wykazują dobrą wiedzę. Oprócz wysokiej jakości uczelni oferuje możliwości rozwoju osobistego. Uczelnia pomaga znaleźć ważnych cech niezbędnych specjalistów w pracy, aby zrozumieć ich wartość, aby uświadomić sobie twórczy potencjał, zdolności i talenty. Do zrobienia, czy nie? Pytanie, które jest warte rozważenia. Ponad 4 tys. Ludzie się ich wyboru na rzecz uczelni, studiuje tu teraz i nie żałuję tego, co zostało zrobione krok.