399 Shares 4083 views

ArtDeco ( «Artdeko"), odcień: opinie klientów

Młoda niemiecka firma „Artdeko” pojawiła się stosunkowo niedawno na rynku światowym, już udało się zadowolić tak wiele dziewcząt. Szeroka gama produktów dobrej jakości po rozsądnych cenach nie może pozostać obojętny wobec kobiet. Szczególnie przyciąga jego cieniu różnorodnością, która produkuje markę. Kto jest firma „Artdeko”? Cienie, których opinie można znaleźć na różnych zasobów, różnią się kolorem i fakturą. Spróbujmy zrozumieć je w sposób bardziej szczegółowy.


Co jest producentem „Artdeko”?

Cienie, opinie, o których będziemy uczyć się trochę później – nie jest jedynym produktem, który może pochwalić się tą firmą. Produkuje tusz do rzęs, proszek, fundacji, szminki, bazę pod cień, jak również produkty do pielęgnacji skóry twarzy i rąk. Wśród asortymentu mogą być postrzegane jako unikalnych jasnych kolorach i kojące kolory na codzień. Wszystkie produkty są certyfikowane i całkowicie hipoalergiczne.

Ponadto uważa się, że kosmetyki tej firmy jest także terapeutyczna: Przy regularnym stosowaniu skóra staje się jej młody i zadbane. Gdy firma „Artdeko” weszła na rynek globalny, natychmiast zwrócił uwagę. Początkowo sądzono, że produkt będzie dostępny tylko profesjonalny, ale stało się jasne, że w miarę upływu czasu prawie każda dziewczyna może sobie pozwolić, aby korzystać z tych funduszy.

Podstawy magnetyczne dla przypadków

Jest to kolejny ważny punkt, który musi zostać wyjaśnione, zanim przystąpimy do rozważenia Artdeko produkty „(shadow). Testy na wielu zasobów internetowych zawierają informacje o tzw plug-Wkłady. To jest rzeczywiście bardzo przydatne „trick”, która pozwala na odbiór palet bez kupowania po raz kolejny nową sprawę. Ponadto, bardzo często zdarza się, że zestaw cieni i rumienić jeden z kolorów jest całkowicie zbędne. Przypadki „Artdeko” dostępne są w 5 różnych rozmiarach. Jest to bardzo wygodne do wykonania we własnym zakresie, na przykład, kilka odcieni pożądanego odcienia, różu i konsiller. Takie rozwiązanie oszczędza miejsce w kosmetyczki. Sam Sprawa jest kupiony tylko raz i nie są uwzględniane w cieniu. Bardzo dobrze, gdy naprawdę wiesz za co płacisz – za lustrem lub jakości produktów.

kolory matowe

Dziewczyny mówią, że cień matowy – to jest chyba najczęstszym rodzajem stosowanych kosmetyków do życia w ciągu dnia. Mają miękką teksturę i nie wyróżniać się w przód. Dobre produkty nie kruszą się i być jak mąki. Jakie są cienie „Artdeko” Matt? Recenzje dziewcząt, którzy korzystają z tego typu kosmetyków, wskazują, że jest to bardzo wysokiej jakości produkt. Kompozycja nie toczą się na powiekach i bardzo przyjemny w dotyku.

Większość dziewcząt powodować odcień go palcem, tak aby osłonić je znacznie łatwiejsze. Z reguły tego rodzaju kosmetyki nie powinny zawierać cekinów. Przy wyborze odcieni zdecydowanie powinni umieścić trochę pieniędzy na nadgarstku. Jeśli kolor nie podoba, dlatego, że na wieki będzie wyglądać źle. Cienie „Artdeko” matowy, których opinie tylko najbardziej pozytywna, można wybierać w wielu różnych kolorach. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

"Music of Beauty"

Ta niezwykła nazwa jest nowa kolekcja od Artdeco Cienie w 2016 roku. Twórcy tej linii pod natchnieniem muzyki wymyślił doskonałej palety, które nie mogą jednak radować. Idąc na imprezę lub gości? To najlepszym wyborem będzie cień „Artdeko” „Music of Beauty”. Recenzje tej kolekcji można znaleźć na wielu stronach internetowych. Dziewczyny mówią, że to jest w rzeczywistości, magia cień. Oni migotać, blask i długo trzymać na powiekach. Paleta można znaleźć drewno-czerwone, głęboko purpurowy, ziemię i odcienie skóry. Szczególną uwagę przywiązuje się do koloru №216 – Oliwa (Satin Zakazanego Lasu) oraz №236 – Peach (Satin Orkiestra rose).

Ten kolor twórcy paletowe zaleca się stosowanie go w jesiennym makijażu. Kolekcja zawiera piękne sprawę do cieni (ograniczona ilość), podstawa tonalny №11 «miód Reflection” tricolor Rouge, 6 kolorów cieni, eyeliner (2 kolory), czarny tusz do rzęs, konturówka (№09, №30 , №94), 6 odcienie szminki i lakieru do paznokci i olej wargi.

perłowy odcień i efekt holograficzny

Jeśli kolor matowy, wszystko jest jasne, że w kwestii matek rośnie. Co do zasady, to makijaż charakteryzuje się brokatem na powiekach. Ale jak wybrać odcień perłowy jakościową? Na przykład, można przeprowadzić eksperyment: położyć się cieniem na grzbiecie dłoni i zwróć uwagę na czas, jak będą trzymać. Jeśli nie ma więcej niż cztery godziny, a potem starzeje nich będzie widoczny przez około dwie godziny. To dlatego, że skóra wokół oczu jest bardziej tłusta niż nadgarstka.

Co tam perłowy odcień „Artdeko” z efektem holograficznym? Liczba dziewcząt na różnych stronach internetowych pełne są ogromne ilości informacji na temat tych produktów kosmetycznych. Zwracają uwagę, że paleta cieni z masy perłowej i efekt holograficzny jest tak wielka, że nie da się obliczyć. Ponadto wiele mylić dwóch rodzajów produktów kosmetycznych, uznając je za identyczne, ale tak nie jest. Na przykład, jaka jest różnica i holograficzny perły szare cienie „Artdeko”. Opinie na temat różnych stron o to najbardziej kontrowersyjne, jak niektórzy uważają, holografia jest tylko chwytem marketingowym.

Co się naprawdę dzieje? Jeśli umieścisz dwa rodzaje odcieni szarości na ręce i zrobić zdjęcie, wynik jest prawie taka sama, a na to, a na innej próbce wszystko zobaczyć szary. Ale cienie holograficzne mają tajemnicę: zmieniają kolor w zależności od kąta, pod którym są one widoczne. Powiedzmy, jeśli spojrzeć w prawo, szary jest najczęstszym, ale opuścił to wydaje się lżejsze, a prawy – ciemniejsze. Kontrast gra zostanie połączony z kątem przy którym światło pada. Istnieje 8 różnych kolorów cieni holograficznych „Artdeko” firmy: brązowy, niebieski, granatowy, ciemny róż, rozowy, mleko czekoladowe, fioletowych i ciało. Tak długo, jak pozostają one w przypadku, prawie nic nie różnią się od konwencjonalnych cieni perłowych. Pierwsze na skórze powiek, są przekształcane i bawić się z wszystkimi kolorami.

Co jest podstawą cienia?

Większość dziewcząt nie wahał się stosować cień na powieki, a potem narzekają, że jakość produktu kosmetycznego stosowane do oczu, na tyle niska. Oczywiście, może być w ten sposób. Ale w większości przypadków jest to dobrze utrzymany makijaż, zależy właśnie od takiego narzędzia, jako bazę dla cieni. „Artdeko” opinii produkowane w dużych ilościach, ponieważ firma produkuje szereg produktów kosmetycznych. Zakres, oczywiście, nie jest również podstawą (zasada) w cieniu. Najlepiej jest używać kosmetyków tej marki, ponieważ wtedy są one dokładnie idealny.

Jeżeli cień szybko kruszyć i przesuń w dół przez długi czas pozwoli zachować jego świeżość bazy makijaż na cienie „Artdeko”. Recenzje dziewcząt o produkcie, który zazwyczaj pozytywne. Podstawą w cieniu pędzlem zastosować bardzo cienką warstwę, a następnie można zrobić makijaż. To nie przytłaczać powieki i napina skórę. Ponadto baza pod cień „Artdeko„opinii na temat, który zarabia kolejny plus firmy, pozwala zaoszczędzić bogaty kolor kosmetyków przez długi czas.

Sztuczek handlu

Wydawać by się mogło, że nie ma nic trudnego w przygotowaniu cienie, ale nieprawidłowo wybrane odcienie można dodać kolejne lata. Nawet najdroższe produkty kosmetyczne z powodu niewłaściwego i niewłaściwe zastosowanie może wyglądać tani i wulgarny. Jest jeszcze inna bardzo ważna zasada, aby: jeśli nie koncentrują się na oczy (jasne cienie, eyeliner, tusz), szminka należy dobrać kolor skóry. Jeśli obraz nie robi bez jasnej szminki, oczy muszą bardziej naturalnie malować.

Jest to bardzo ważne, że kolory cieni nie są łączone z kolorem oczu i podkreślić ich. Baza pod cień „Artdeko”, przeglądy, które mówią same za siebie, może być zastąpiony kremów z tej samej firmy. Dobór kolorów zależy, co do zasady, przez kolor, chociaż istnieją wyjątki. ciemniejszy fundament, można wybrać na wieczorny makijaż. Jeśli używany genialny odcień, musisz być przygotowany, że odpady mogą kruszyć, więc muszą być starannie oczyścić z dysku bawełny.

cienie sieciowania „Artdeko”, których opinie można znaleźć na różnych zasobów, powinny być zawsze pod ręką w czasie poprawiania makijażu. Ze względu na sprawy, które mogą być wymieniane i przestawiać, bardzo łatwo zbudować mozaikę.

brwi cień

Brwi – to ważny element twarzy, których nie można pominąć. Istnieje wiele narzędzi, które pozwalają nadać im kształt i kolor. Jednym z nich jest brwi cień „Artdeko”. Recenzje dziewcząt tego produktu kosmetycznego zaskakujące. Nawet bardzo początkujących łatwo malować brwi to narzędzie. To nie strzępi, nie tłuste, i wygląda bardzo naturalnie. Przed nałożeniem cieni do brwi proszku zaleca się górne i dolne krawędzie. Ołówka może zapewnić konieczną formy. Ważne jest w końcowej fazie makijażu nie zapomnij cieniu.

Jak wybrać kolor cieni?

Ogólnie rzecz biorąc, mamy rozważyć wszystkie eyeshadow „Artdeko”. Opinie na temat tej firmy charakteryzuje się pozytywne strony. Wiele dziewcząt, jak tekstury i narzędzi, a jak wyglądają na skórze. Ale większość problemów wynikają właśnie z doborem niezbędnego cieniu. odcieni często zależy od oka. Ale są wyjątki. Jeśli zastosujemy się do podstawowych zasad, brązowe oczy dopasowania ciemne piasku i czekoladowe odcienie. Na niebiesko-szaro-niebieski doskonały wybór byłby brąz, złoty, karmel, różowy kolor. Zielone oczy oraz z purpurowy, fiołek, śliwka i liliowe tony.

Ale nie możemy polegać wyłącznie na tych zasadach. Aby wybrać żądany kolor zależy również od jakości koloru skóry, włosów i ubrania. Cienie nie powinny wyróżniać i być oczywiste. Ich głównym zadaniem – aby podkreślić wizerunek, dzięki czemu jest bardziej wyrazisty i ostry. Ważne jest, aby połączyć nie tylko kolory, ale również ich odcienie. Jeśli cały obraz jest wykonany z miękkich i ciepłych kolorach, chłodny odcień z odcieniem metalicznym będzie wyglądać bardzo dziwnie. Jasne chłodne kolory na skórze twarzy opalony nie przydziela się w oczy, lecz, przeciwnie, uczyni je mniej wyraziste. Ekstremalne należy zachować ostrożność z czerwonych odcieniach, ponieważ w połączeniu z niewłaściwym kolorze skóry i oczu, mogą dać osobie zmęczony, obrzęk wygląd. Skóra wokół oczu jest bardzo ważne. Silne zmiany związane z wiekiem są źle łączy się z jasnych kolorach.

Wieczorem make-up: mistrzowska

Najczęściej największą liczbę pytań wynikają właśnie z wieczorem makijażu: dziewczyna otwiera makijaż, a więc chcesz umieścić te cienie, a ci, a kurz nie będzie kolidować, a rumieniec. H jest przesada! „Myślę, że trzeba iść zmyć makijaż. Pobyt w domu dzisiaj”- myśli młodą damę. Sytuacja ta jest znana niemal każdej dziewczynki. W najlepszym wypadku, nadal tam, gdzie chce, ale nastrój jest zepsuty, a makijaż „przebywał w domu”. W celu uniknięcia takich sytuacji, trzeba uzbroić się w kilku technik win-win. Oczywiście, make-up, będziemy używać „Artdeko” – cienie, opinie, których nauczyliśmy się wcześniej.

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem, które nadaje się do każdej dziewczyny, to jest – smoky eyes (smoky eyes). Make-up odbywa się w szarych i czarnych kolorach i wygląda bardzo imponująco. wymaga to matowy szary cień (№03), miękkie odcień kremowy (№610) i Glam Gwiazdki Eyeshadow (№620). Pierwsza zasada jest umieścić w cieniu. Kolor №03 będzie podstawowym. Na dolnej powiece pokrywa №620 i delikatny kremowy odcień – w górnym rogu i pod dolnymi rzęsami. Jeśli jasne kolory koliduje z obrazem, można usunąć №610. Zamiast tego, w dodatku musi przywrócić dolną powiekę i kątem oka czarnym ołówkiem i piórkiem. Jeśli, na przykład, nie jest odpowiedni odcień perłowy, następnie numer 620 można zastąpić otoczki (lub # 506 №02). Dla tych, którzy preferują lżejszy makijaż, zamiast tonu №03, można wybrać coś lżejszego – №316 i №205. Istotne jest to, że gdy usta makijaż nie wyróżniać. Idealnie nadaje się odcienie skóry.

Bardzo popularne ostatnio liliowy cień. Jednak ten kolor jest tak bogate i niezwykłe, że nieprawidłowa aplikacja tworzy bardzo wulgarny i niechlujny wygląd. Przede wszystkim w doświadczeniach z jasnych kolorach cieni powinny być dobrane z jagód szminki. Dają obraz świeżości i tajemnicy. Takie odcienie nadają brązowych oczach i niebieskooka dziewczyna z kolorem jasnobrązowe włosy. Te odcienie można znaleźć w kolekcji „Artdeko» Majestic Beauty (№271, №544). W tej serii są doskonałe szminki do warg i policzków (krem-Rouge na bok połączenia i usta) kolor jagód.

Jednym z najbardziej udanych kombinacji rozważanych czerwona szminka i czarne strzałki. W tym przypadku, cień jest konieczne tylko w wybranych stałych kolorów (№5, №29, №538). Oczywiście korzystne jest, aby dać cienie matowe, ale perła może wyglądać spektakularny, jeśli w ogóle genialne ubrania (przynajmniej piękny naszyjnik na szyi). rozważyć również bardzo modne połączenie porcelanową skórę i ciemne odcienie szminki (bordowy, ciemny fioletowy). W tym przypadku, oko praktycznie przydzielone kosmetyków.

Niezależnie od wyboru techniki aplikacji, z kosmetyków firmy „Artdeko” makijaż będzie trzymać przez dłuższy czas i wyglądają bardzo imponująco. Ton oznacza nie tylko ukryć niedoskonałości, ale również nawilżają twarz. Nie zapomnij, aby usunąć resztki makijażu przed pójściem do łóżka specjalnego narzędzia. Więc jesteś długo utrzymać skórę młody i świeży. W „Artdeko” specjalnie oferuje różnorodne kolekcje, które ułatwiają wybór obrazu i zawsze tak dyktują trendy w modzie w tym sezonie. Nie przegap nowych produktów i być zawsze w trend!