550 Shares 4969 views

Jak wysłać pustą wiadomość do „WE” lub „post-duchów”

Teraz jest bardzo często w sieciach społecznościowych są awarie, dzięki czemu użytkownicy mają do wiadomości innym „dziwne”. Bez słów. Duchy. To wtedy powstaje pytanie, jak wysłać pustą wiadomość. „WE” nie ma takiej możliwości. Porozmawiajmy ze sobą, jak to jest zrobione i co odpowiedzieć manekina.

„Spójrz na mnie”

Tak więc, zanim przystąpimy do analizy naszego aktualnego zagadnienia, przyjrzyjmy się, dlaczego trzeba wysłać pustą wiadomość e-mail. Mimo wszystko, jeśli coś można zrobić, to znaczy działania powinno być.

Rzeczywiście, takie wiadomości – jest najbardziej skutecznym sposobem, aby przypominać znajomym o sobie, nie stosując irytujących zwrotów typu „jak się masz”. Więc jeśli myślisz o tym, jak wysłać pustą wiadomość do „WE” jako „latarnia”, możesz być pewien, że będzie Ci poradzić sobie z zadaniem. Jednak bardzo często inni użytkownicy mogą znaleźć takie „sztuczki” glitch systemu i nie zapłacić żadnej uwagi.

W rzeczywistości, umiejętność wysłać pustego nas – to nic innego jak najczęstszych błędów sieci społecznej. Jednakże, podczas gdy on nie „pokrycie”. Najprawdopodobniej korekta „możliwość” nikt nie będzie zaangażowany jako szkody stamtąd tych komunikatów. Jest to, że puste „zwroty” zacznie drażnić. Zobaczmy, jak wysłać pustą wiadomość do „WE”.

niemożliwy

W rzeczywistości, jeśli próbować na własną rękę bez żadnych „dziur”, aby wysłać pustą wiadomość do sieci społecznych „VKontakte”, to nie będzie w stanie to zrobić. Komputer jest po prostu „nie pozwalają” list do drugiej strony do dialogu. Dlaczego tak się dzieje?

Chodzi o to, że w celu umożliwienia, aby wysłać wiadomość pewien system społecznościowy musi obsługiwać go i przechodzi przez specjalny filtr. Jest to filtr i jest odpowiedzialny za niemożność wyślij pusty e-mail.

Spróbuj wpisać, na przykład, przestrzeń i wysłać je do znajomego. To nie działa? „VKontakte” wydała komunikat o niemożliwości wysyłając pusty e-mail? Więc teraz trzeba myśleć poważnie o tym, jak oryginalny do „ducha” w sieci społecznej. my teraz omówić z wami, jak wysłać pustą wiadomość e-mail „VKontakte”.

nie manekina

Tak, jak stosować ten błąd, który pomoże Ci wysłać wiadomości bez znaków słowa / Smiles / interpunkcyjnych? W rzeczywistości, po uruchomieniu „zapis” tekst, widać, że w rzeczywistości próby wysłania jest niczym pewnym kombinacji cyfr i liter.

Więc jeśli myślisz o tym, jak „VC” wyślij pustą wiadomość, a następnie być przygotowany na to, że trzeba jeszcze coś napisać przed upload. Co należy zrobić?

Po pierwsze, należy pamiętać, że trzeba napisać jedną z kilku istotnych „zwrotów”. Tylko wtedy będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób wysłać pustą wiadomość do „WE”. Zobaczmy, co w rzeczywistości może być pokryta w nim.

Więc jeśli myślisz o tym, jak wysłać pustą wiadomość „VC”, otworzyć dialog z użytkownikiem, do którego chcesz się komunikować (lub wyśmiać). Po tej wkładki w wiadomości z jednego z następujących oznaczeń, połączenia (usunięcie wszystkich miejsc)

  • & # 4448;
  • & # 13;
  • & # 12288;
  • & # 12;
  • & # 8195.

Można wysłać je wszystkie razem, jeśli zdecydujemy. To prawda, że lepiej tego nie robić. Po wpisaniu wybranej kombinacji, po prostu kliknij na wiadomości wysłane. Kilka sekund – i wszystko gotowe! Teraz, gdy wiesz, jak wysłać pustą wiadomość „VKontakte”.

I jest to konieczne?

Czasami jednak pojawia się pytanie, dlaczego wysłać pustego, niepotrzebnych wiadomości, które mogą trwale flash i hałasować w przeglądarce internetowej. Czy to konieczne?

Prawdopodobnie dla współczesnego człowieka podobnego błędu – to naprawdę dobry sposób, aby przyciągnąć uwagę przyjaciela, który zapomniał o tobie. Jednak zawsze można napisać normalnej wiadomość i wysłać. Jeśli nie wiesz co napisać, zapytać, jak się sprawy ludzi. Tylko Narrow pytanie. Na przykład, w domu lub w karierze biznesowej. Następnie kwestia jak wysłać pustą wiadomość do „WE”, nie będzie mieć.